פצפץ - בלוג המאמרים של האחים יששכר

מגוון מאמרים מעניינים בנושאי אריזה, הובלה ואחסנה מוגש לעיונכם. אנו מאמינים שהמידע באתר שלנו רב ערך ומועיל, הן להבנה נרחבת בתחום ההובלה (כדי למנוע טעויות של חוסר ניסיון) והן בנתינת כלים משמעותיים לייעול וחסכון בכסף, בזמן ובארגון נכון בכל אחד משלבי האחסון או האריזה הנלווית לשירותי ההובלות שלנו.

המאמרים מחולקים לפי נושאים, בהתאם לאזור המבוקש או אפיון הלקוח כפרטי או עסקי, כך שכל קורא יכול למצוא בנקל את הנושא המדבר אליו (בין אם מדובר בהובלת דירה ואריזה ובין בהעברת משרדים חברות ומפעלים).

כל האינפורמציה מקורית ואמינה ונועדה לטובת לקוחותינו. אם תמצאו טעות או שגיאה בתום לב בטקסט שלפניכם, נודה לכם על הפניית תשומת ליבנו ונדאג לתקן ולשפר, בדיוק כפי שאנו עושים מאז נוסדה חברת ההובלה שלנו - אנו משתדלים ומשתפרים כל הזמן.

קריאה נעימה!

קרטון ארכיון מוסיף המון

קרטונים ומוצרי אריזה נוספים של האחים יששכר

קרטון הארכיון הינו ארגז או קופסא העשויה מדפי קרטון דחוס ואיכותי ומשמש לאחסון ספרים, ניירת וקלסרים. נפוץ בעיקר במקומות רבים המאפסנים חומר תיעודי כגון ארכיון במוזיאונים, ארכיב במוסדות, גנזך בארגונים ומחסנים לשמירת מסמכים בגופים ציבוריים שונים.

סידורים אחרונים לפני העברת דירה

סידורים לפני העברת דירה

רשימת משימות

רשימה היא הדרך הישנה והמוכחת, העברת דירה לפי רשימה מסודרת תמנע שכחה או לחזור על דברים שעשינו ותוריד מעמסה קוגניטיבית בתקופת מעברכה לחוצה ומאתגרת.

מדוע צריך שירותי אריזה בחברת הובלות מקצועית

שירותי אריזה מקצועיים בחברת האחים יששכר

דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם עוברים דירה היום הכל מתוקתק ומוכן, עובדי חברת ההובלות שהזמנתם נכנסים אליכם הביתה... ועוטפים את התמונה האהובה עליכם בניילון נצמד...

הובלת משרדים וחברות הייטק בפתח תקווה

הובלות לפתח תקווה והסביבה

אחים יששכר מובילים בפתח תקווה

חברתנו עובדת באופן אינטנסיבי בכל אזורי הפיתוח והמשרדים בפתח תקווה ומבצעת הובלות באופן יומיומי מעל 30 שנה בעיקר בתחום חברות ההייטק הגדולות ביחס חם ובמקצועיות ללא פשרות.

מעבר דירה לא קל אבל גם לא נורא

מעבר דירה בדרך הקלה

מעבר דירה אם רוצים או לא הוא תהליך שחייבים לעבור. נכון זה לא קל, מעבר דירה מצריך הרבה ריצות וכאב ראש לפעמים אתם משדרגים וזה יופי ולפעמים הייתם מעדיפים להישאר בדירה אבל אתם עוברים ויש כל כך הרבה סידורים שעליכם לעשות לפני' אחרי ובמהלך המעבר שטוב שיש לכם אותנו בשביל לעזור.

מדוע צריך מנוף בקומה נמוכה

שימוש במנוף בהעברת דירה, גם מקומה נמוכה

פונקציות המנוף

מנוף הובלה משמש את המובילים השונים לעיתים קרובות בעבודה השוטפת של הסבלות בבנייני מגורים ומשרדים. בדרך כלל זה יהיה מנוף הידראולי שמורכב על גבי משאית נפרדת (בנוסף למשאית ההובלה). הסבלים מניחים על משטח דינאמי שעולה ויורד לפי צורך המובילים.

משנה מקום המשרדים בתל אביב משנה מזל

הובלת משרדים עם האחים יששכר מביאה לכם מזל

תל אביב עיר ללא הפסקה

הובלות תכופות של משרדים מאזור לאזור נהפכו לתופעה של ממש בתל אביב. לא רק שהעיר לא הולכת לישון, בניגוד לבניינים בני מאות שנים באירופה הקפואה ולתמהיל חברות הזנק ועסקים בין בנייני המגורים, תל אביב היא תוססת, פורה, מתחדשת, משתנה ונבנית לגובה מול עיננו המשתאות. אזורים שהיו הכי נחשבים יוצאים מהאופנה ואזורים מוזנחים בעיר הופכים לפתע לסינדרלה ומתהדרים במשרדים נוצצים.

פריקה לאחר מעבר דירה

הובלות האחים יששכר עושים סדר בבלאגן

פריקה זהירה

בשעה טובה סיימתם עם תהליך מעבר הדירה, הכל בא על מקומו בשלום עכשיו לאחר המעבר מגיע השלב האחרון - שלב הפריקה. לפני התשלום למוביל יש לעשות סריקה במשאית ולוודא שלא נשאר דבר מה ולספור שכל הקרטונים, השקיות והדברים הגיעו לדירה בשלום. כמו כן, לאחר הפריקה שימו לב שאין שריטות או נזקים בריהוט והחפצים הגדולים. נכון, אי אפשר לעכב את המוביל עד שכל קרטון ייפתח וייבדק, אבל דברים קריטיים כמו מסך הטלוויזיה והסרוויס אפשר לסרוק בזריזות.

זהירות שביר - אריזה והובלה למשרדים וחברות

אריזה והובלה זהירה ונכונה עם הובלות האחים יששכר

אריזה והובלה לחברות ומשרדים שונה מעט מאריזה והובלה לדירות ובתים בכמה אספקטים:

• למשרדים אין גמישות מבחינת שעות וימי פעילות ההובלה

• היקף ומשך תהליך האריזה וההובלה גדול ומורכב יותר

• משרדים מרובי עובדים ועמדות מצריך רישום וסימון ייחודי

• סוג החפצים מצריך חומרי אריזה ייחודיים ושיטת אריזה שונה

הובלת משרדך תוך 24 שעות

הובלת משרד תוך יממה בלבד

כאשר מדובר בהובלת משרדים גדולים, משך זמן העבודה שונה בתכלית בין חברה לחברה.
זאת מהסיבות הבאות:

בטיחות ההובלה מעל הכול

הובלה בטוחה עם האחים יששכר

נכון, חברת הובלות מנוסה והגונה, סבלים מקצועיים, ומחירים טובים הם מתכון למעבר דירה (או משרד וכדומה) מנצח. אך חסר עוד דבר קטן נוסף בכדי לעבור את ההובלה בראש שקט.

המחיר המשתלם שכולל פירוק והרכבת כל הריהוט

מעבר דירה ומשרד כולל פירוק והרכבת ריהוט עם האחים יששכר

הובלה עם ריהוט משרדי רב

כשמדובר על הובלת משרד גדול מרובה עמדות עבודה, שולחנות, ספריות, ארוניות, דלפקים וחדרי ישיבות מרוהטים עלויות הפירוקים וההרכבות הופכות להיות כבדות משקל במחיר היחסי של ההובלה, לכן יש להיערך לשירות זה על כל משמעויותיו.

פינוי עסקים והחזרתם לאחר שיפוץ

הובלה וחזרה לעסק עם האחים יששכר

להובלת עסקים יש כמה פנים:

• עסקים שחייבים להמשיך בעבודה שוטפת גם בזמן השיפוץ

• עסקים שנסגרים טוטאלית עד לפתיחתם מחדש לאחר ההתארגנות

• הובלת כל אגף בנפרד שלב אחר שלב "תוך כדי תנועה"

מפעלים, מעבדות וחדרי שרתים צריכים חברת הובלות מרובת סבלים

העברת חדרי שרתים דורשת הובלה מרובת סבלים

בעל החברה הוא בעל הדעה

כל מנהל יודע שיגיע לרגע שבו הוא צריך לקבל החלטה גורלית שתשפיע באופן מכריע על עתיד החברה.

ניקח כדוגמא (טובה) את הצורך בהובלת מפעלים לשטח מוניציפלי השונה מאזור התעשייה. ההחלטה על הובלת המפעל היא לא התלבטות על מיקום נגיש או זול גרידא. ישנו סל שיקולי מפתח כגון תלות בשינוע תוצ"ג והפצה.

פגישת היכרות להובלת דירה בהובלות יששכר

נפגשים עם האחים יששכר

לפני שאתם עוברים דירה יוזמן נציג אישי לפגישה מקצועית בביתך וקבלת הצעת מחיר מסודרת להובלת דירה. החל מהשיחה הראשונית אתם מרגישים בבית, חברתנו משתדלת לתאם פגישה ראשונה בכל זמן ומקום מקום לפי הלו"ז שלכם. הפגישה להיכרות ולהצעת ההובלה ניתנת ללא עלות גם אם אינכם עוברים דירה בעזרתנו וללא מכירה אגרסיבית, הכול בשקיפות ובהוגנות בצורה נינוחה ולשביעות רצונכם.

משאית קטנה למשרד קטן

העברת משרדים קטנים

מי אמר שמשאית קטנה לא מספיקה להובלת משרד קטן?

משרד קטן להובלה הוא דוגמא קלאסית למקרה שנופל בין הכיסאות כי אין צורך במשאית הובלות גדולה אך גם אי אפשר להעביר את הריהוט במכונית הפרטית.

הכנת חומרי אריזה למעבר הדירה

חומרי אריזה של האחים יששכר

ישנם ארבעה חומרי אריזה עיקריים למעבר דירה - ניילון נצמד (סטראץ'), קרטונים (וקופסאות), נייר דבק (מסקנטייפ) וניילון בועות (פצפץ). כמובן שישנם עוד סוגים נוספים של מוצרי אריזה אך ברוב המקרים של העברת דירה סטנדרטית לא תצטרכו אותם. אם יש לכם דברים נדירים ומיוחדים או במקרה של אריזת עסקים וחברות הייטק, ניתן קבל מחירים בדף מכירת חומרי אריזה או להתייעץ איתנו בטלפון ונשמח להסביר.

לחשב בזהירות כמה עולה הובלת דירה

טיפים לחישוב זהיר של עלות ההובלה, מאת האחים יששכר

כדי לדעת כמה עולה הובלת דירה בנוסף לתוספות עבור שירותים נלווים כגון: שירותי אריזה או מנוף/ צריך להבין כי מחיר הובלת דירה תמיד משקלל בתוכו את כל האלמנטים שמאריכים את זמן העבודה או מקשים על הסבלים בצורה ניכרת.

מעבר דירה מזווית קצת אחרת

טיפים מזווית אחרת למעבר דירה, מאת האחים יששכר

מעבר מרובה עצירות

כאשר אתם עוברים דירה לא כל החפצים יעברו אתכם לאותו המקום, חלקם תובילו למקום אחר. אתם צריכים לתכנן בקפידה ולעשות את כל המאמצים שהכול יהיה מוכן באותו היום. לא משנה כמה עולה מעבר דירה כמעט תמיד מחיר שני הובלות יהיה פי 1.5 או כפול ממחיר הובלה אחת עם עצירה להורדת חלק מהחפצים (וגם תצטרכו לתת טיפ נוסף לסבלים), במהלך האריזה והארגון שלכם (אלא אם כן אתם עושים מעבר דירה עם אריזה בחבילה אחת).

דגשים להובלת משרד בחורף

הובלת משרדים בחורף

בסך הכול רצינו להעביר את המשרדים בשלום.

"חורף, הגשם מטפטף על העורף, וקר..." - כן, נאלצנו להוביל את המשרד בחורף ונפלנו על היום הכי גשום בשנה. מי שעשה הובלה בגשם בטח הרגיש מה התחושה שכל הציוד נרטב זה לא נעים להירטב ועוד יותר מבאס לראות את הקרטונים עם כל הציוד המשרדי ספוגים במים. הבעיה הייתה שלא הייתה חניה קרובה ולא שטח עבודה מקורה והסבלים נאלצו לעבוד בגשם שוטף.

כיצד תעצימו את פרסום העסק או המשרד שלכם באינטרנט

פרסום חברות הובלת משרדים

הבה ניקח לדוגמא חברת הובלות שרוצה להקים משרד וירטואלי ברשת:

סוף כל סוף החלטתם להקים משרד וירטואלי ולהשקיע בבניית אתר אינטרנט מצליח לייצוג חברת ההובלה והצגת העסק בצורה אפקטיבית להשגת פניות רבות לשירותי ההובלה שלכם. אנו ממליצים על 4 נקודות הכרחיות שעליכם ליישם על מנת למקסם את פרסום המשרד שלכם:

ארבעה דברים שחשוב לדעת כשעוברים דירה

ארבעה דברים על העברת דירות, מאת האחים יששכר

עוברים דירה? שיהיה לכם בשעה טובה. רק אל תשכחו כמה דברים שכדאי להשלים טרם כניסתכם לדירה. כל הדברים האמורים נכתבו מניסיון אך הם דברים טריוויאליים וכורח המציאות וכל זוג או משפחה שעוברים דירה נתקל בהם.

חברת הובלות משרדים בתל אביב ובמרכז

הובלת משרדים בתל אביב ובמרכז - האחים יששכר

חברת הובלה עם ניסיון ומוניטין

הובלות יששכר משקיעה מאמצים רבים להעניק שירותי הובלה מתקדמים במקסימום מקצועיות ומינימום מחיר למגוון הלקוחות שלנו - בין אם זה הובלת משרדים ובין אם זה הובלות דירות יוקרה ולא בכדי היא חברת הובלות משרדים מובילה בתחומה.

כיצד להשיג מוצרי אריזה למעבר דירה

כיצד להשיג מוצרי אריזה משובחים למעבר דירה

חומרי אריזה הוא עוד נדבך בהליך מעבר דירה. בדרך כלל חושבים עליו בסוף אבל הוא די קריטי לשלימות החפצים שלכם הרבה יותר משאתם חושבים. אריזת דירה עם מוצרי אריזה טובים וצורת אריזה לפי שיטות נכונות תשמור על הגעת החפצים ליעדם ללא נזקים שריטות או חבלות.

כיצד להתנהל עם מובילים מהנמל

כיצד להתנהל מול מובילים מהנמל - טיפים נוספים מאת האחים יששכר

מובילים מהנמל משרתים את חברות השילוח לפי הזמנתם. לקוחות אשר מובילים את תכולת דירתכם מחו״ל לישראל בעקבות רילוקשיין באמצעות מכולות דרך הנמל נתקלים במובילים קצת שונים מאשר המובילים עם משאיות ההובלה, גם באופיים וגם בצורת ההובלה, הפריקה והסידור. להלן כמה דגשים לעבודה עם מובילים אלו:

אריזת דירה למעבר דירה – מה לארוז ומה לא

מה אורזים ומה לא

בשעה טובה מצאתם דירה כלבבכם לאחר חיפושים ובירורים' סידורים וריצות ואוטוטו אתם מוכנים למעבר דירה. כדאי לדעת שאריזת דירה היא המרכיב הכי חשוב בתהליך המעבר.

העברת משרדים - בעיות ועקיצות נפוצות

כיצד תימנעו מעקיצות בהובלות

גניבות והעלמת נזקים

חשוב להבין שיש בעיה של כוח אדם בתחום ההובלות ובכל תחום שהוא עבודת כפיים או דורש מאמץ פיזי גבוה. תחום העברת משרדים אינו יוצא מן הכלל - אין הרבה עובדים טובים ונאמנים שאין איתם בעיות משמעת, במיוחד בחברות הובלת משרדים ודירות המשלמות שכר נמוך יחסית ומחליפות עובדים כמו זוגות גרביים.

שלושה טיפים מנצחים כשעוברים דירה

טיפים למעבר דירה מוצלח מאת האחים יששכר

עוברים דירה בקרוב? מצאתם דירה חדשה וכבר ביררתם כמה עולה ההעברה? סגרתם עם מוביל? יופי! עכשיו לפני שאתם מתחילים להיפרד מהשכנים ולפני שאתם עוברים דירה, כדאי לכם לקרוא כמה טיפים מעולים למעבר שריכזנו כאן עבורכם וגם אם זה לא הפעם הראשונה שאתם עוברים דירה, עדיין תוכלו להשתמש בטיפים הבאים:

פצפץ לאריזה – הכל על ניילון בועות לאריזת דירה

ניילון בועות לאריזה של האחים יששכר הובלות

מה ההבדל בין סוגי הניילון השונים לאריזה?

יש שני סוגי ניילון עיקריים לאריזת דירה. הראשון והנפוץ יותר (בשל עלותו הנמוכה) הינו ניילון נצמד המכונה סטרץ' - קל לעבוד איתו, הוא זול, מגיע במגוון גדלים, אורכים, איכויות, רמות חוזק וצבעים, והוא נח ומוצלח עד כדי כך שאי אפשר לתאר היום את ענף האריזה, ההובלה והשילוח האווירי והימי בעולם בלעדיו.

הדרך הנכונה - שיטות עבודה באריזת דירה

שיטות עבודה נכונות לאריזת דירה מאת האחים יששכר

להלן כמה שיטות עבודה בסיסיות במלאכת האריזה. הליך אריזת דירה טובה קריטית למעבר דירה בטוח, חלק וללא נזקים. הקפידו להשתמש בעצות שלפניכם, אל תחפפו או תקצרו תהליכים. המידע על אריזת הדירה שלפניכם נועד לשרת אתכם במהלך מעבר הדירה שלכם.

מה עושים כאשר חייבים להמשיך לעבוד במשרד בזמן ההובלה

הובלת משרדים עם האחים יששכר מאפשרת לכם להמשיך לעבוד

הלוואי ויכולנו לצאת לחופשה ולעשן סיגר קוהיבה בזמן העברת המשרד אבל בעסק תובעני כמו שלנו אי אפשר לנוח על זרי הדפנה.

משרדים בתחום ההייטק, בין אם זה סטארט-אפ או עסק הנותן תמיכה 24/365, הם משרדים העובדים סביב השעון תחת לחץ ומאמץ בלתי נדלה להישגיות ותוצאות.

עוברים דירה? יוצאים לחופשה? קבלו כמה טיפים חשובים

טיפים למעבר דירה לפני יציאה לחופשה מאת האחים יששכר

 

כאשר אתם עוברים לדירה חדשה, יוצאים לחופשה או נופשון ואתם מתכננים לעזוב את הדירה לתקופה של כמה ימים ויותר (גם אם אתם עוברים לדירה זמנית או לגור אצל ההורים ויש לכם זמן בין פינוי הדירה הישנה בפועל לבין המכירה לצד שלישי) אל תשכחו לעשות כמה דברים חשובים לפני שאתם עוזבים את הדירה ללא השגחה. לא כדאי להיזכר על החוף בתאילנד ששכחתם את הבוילר דלוק... טיפים לעזיבת דירה בטוחה יתנו לכם תזכורת מהירה - הפנימו טיפים אלו לביטחונכם ולמענכם.

שירותי הובלות טובים בשרון

שירותי הובלות טובים בשרון עם האחים יששכר

סוף סוף חברת הובלה טובה

קבוצת יששכר משקיעה רבות במתן שירות לקוחות איכותי והקפדה על צוות מקצועי ומיומן להובלת הדירה או המשרד שלכם. אנו עובדים במרכז ובשרון שנים רבות והרבה מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים. להלן כמה נקודות מפתח בשירותי ההובלה של קבוצת יששכר:

האתגרים המיוחדים להובלת משרדים בתל אביב

הובלת משרדים בתל אביב

למה משרדים חייבים להיות בתל אביב?

תל אביב עיר ללא הפסקה ובירת העסקים של ישראל מעניקה רשת שירותים כלכליים שאין בערים אחרות - בתי משפט, בורסה, ריכוז עסקים ומלונות, שירותי משרד ושליחויות, גיוס עובדים, ביטחון לאומי, בנקים ומוסדות פיננסים, מתקני צהל וכוחות ביטחון ומה לא? אם אתה לא שם אתה לא קיים. אף כנס רואי חשבון מכובד לא יבחר בנס ציונה ואף תערוכת הייטק לא תתכנס בחדרה, גם מבחינה בינלאומית למשרדים בתל אביב יש מקום של כבוד והערצה.

אריזה והובלה לדירות יוקרה

אריזה והובלה לדירות יוקרה עם האחים יששכר

אריזה והובלה בחברה טובה

קבוצת יששכר מספקת שירותי אריזה, הובלה, אחסנה, פירוק והרכבה שנים רבות באופן מקצועי ועם הבנה מלאה לצרכי הלקוח. במרוצת השנים קיבלנו אין ספור פידבקים חיובים ומחמאות על עבודתנו.

האחים מציגים: הובלה עם מנוף - דף מידע

הובלות האחים יששכר - חברה עם פנים לעתיד

חברת יששכר הובלות המתמחה בהובלת משרדים וחברות, מבצעת הובלות עם מנוף באופן שוטף ובתדירות גבוהה. לשם כך אנו נדרשים להציג מיומנות והסמכה בביצוע הובלות מגובה רב. זאת בנוסף לרישיון הפעלת מיכון מיוחד, המכשיר את העובדים לעסוק בפעולה.

מה כדאי לבקש מהמובילים שלכם

טיפים להובלות מאת האחים יששכר

ביטוח הובלות

ביטוח הובלות הינו נדבך חשוב והכרחי - מובילים חייבים לעבוד באופן שוטף עם ביטוחים מקיפים. בדקו את תקציר התנאים בפועל. אם הביטוח אינו מכסה דברי ערך, מוגבל בסכום מינימאלי ולא ריאלי, ולא כולל מובילים שאינם עומדים בתנאי הפוליסה, הביטוח שווה כקליפת השום ואתם עומדים למצוא את עצמכם נבוכים ומופסדים במקרה ביטוחי. המובילים כמובן יתנערו מכם באלגנטיות, יפנו אתכם לביטוח ויטענו שזה לא באחריותם...

זמן שווה כסף - גם בהובלת משרדים

האחים יששכר חוסכים לכם כסף בהובלת משרדים

בהובלות משרדים הזמן שווה כסף, הרבה כסף

זה המוטו בעסקים וזה בעצם הקונספט הכללי של ענף הובלת המשרדים בישראל. לא כדאי לחסוך בשירות טוב, שירות שיכול לחסוך לכם הרבה זמן יקר. היום קיימים בשוק כל מיני פתרונות להובלות משרדים וחברות גדולות לדוגמא:

הקרטונים הטובים ביותר לאריזה הם הקרטונים הקטנים

קרטון קטן הוא קרטון חזק

מה הקטע עם סוגי קרטונים?

כשמתחילים לקרוא על הנחיצות בגודל וסוג קרטון מתאים לכל שימוש, פתאום קולטים שיש כל כך הרבה סוגים של קרטונים ויש הבדלים רבים באיכות וברוחב שולי הקיפול (הכנפיים). העובי, החוזק והנחיצות באריזה מתאימה לתכונת המשקל והשבירות של כל חפץ.

מעבר דירה מושלם מתחיל בתכנון אריזת דירה

מעבר דירה מושלם עם האחים יששכר הובלות

קחו לאט את הזמן

מעבר דירה מושפע רבות מהליך האריזה ואיכות חומרי האריזה בהם נעשה שימוש. לכן, יש לתת לפעולת האריזה משקל רב בשמירה על שלמות הציוד ותפקודו לאחר הפריקה. אריזה היא תהליך שיכול לקחת זמן - קחו בחשבון שאתם מפנים מספיק זמן, אנרגיה ומשאבים לטפל בנושא. כמו כן, יש לקחת בחשבון שבזמן ארגון וסידור הבית תמצאו הרבה חפצים נוסטלגיים והרבה פריטים שיגרמו לכם להתלבט לאן להעביר, האם לשמור או לזרוק ואיך למיין אותם. אריזת הבית תמיד תימשך הרבה יותר זמן משתכננתם.

קרטונים למעבר דירה - ביחד או לבד

הקרטון מוסיף המון - מאמר מאת האחים יששכר

איפה קונים קרטונים?

1. קניית קרטונים חדשים למעבר דירה בחברה לאספקת אריזות

ישנן חברות אריזות ואספקת חומרי אריזה חדשים (בין אם הם היצרנים ובין אם יבואנים\ספקים בסיטונאות). הם מוכרים חומרי אריזה חדשים לחברות הובלה וללקוחות פרטיים. בדרך כלל, ככל שההזמנה תהיה גדולה יותר כך המחיר לכל קרטון יהיה זול יותר. המחיר לארגז בודד נע בין 5-10 ₪ תלוי בגודל ובחוזק הקופסא. לעיתים במעבר דירה אפשר להסתפק בקרטונים באיכות נמוכה ובעלות נמוכה אם אין לכם חפצים שבירים או כבדים כמו נייר, זכוכית, ספרים, מתכת וכדומה אלא רק מצעים שמיכות וביגוד.

כיצד לארוז משרד בצורה אופטימאלית

אריזה אופטימאלית למעבר משרד מושלם

העברת משרדים הינו תחום שבו לאריזה יש השפעה גדולה על איכות ההעברה. "לכל זמן וקרטון לכל חפץ"... כן גם באריזה המיועדת להעברת משרדים ישנם כללים וכדאי להתאים את סוג האריזה לכל העברה. נשמע פשוט אבל זה נושא שלם שלוקח זמן לצבור בו מיומנות טכנית. גם אם יודעים בפועל מה צריך לעשות, זה מצריך תרגול וניסיון. יחד עם זאת אפשר להנחות בקווים כללים ולפי הדברים הנפוצים לדעת ולהבין כיצד אורזים.

התמודדות עם מוביל בעייתי

התמודדות עם מוביל בעייתי, מאת האחים יששכר

המוביל הבריז? נעקצתם? נגרם לרכוש נזק? המוביל מסרב לפצות אתכם?


אז מה עושים?

אם אתם קוראים את התשובה לשאלה זו כנראה נתקלתם במוביל שמסרב להודות בנזק שגרם (וככל הנראה לא בדקתם המלצות על מובילים לפי כללי הבדיקה שהסברנו) אך לא נורא, יש מה לעשות.

חברת הובלה ואריזה טובה לדירה רק לפי המלצות

חברת הובלה ואריזה טובה

חברת אריזה ע"פ המלצה חמה

חברות אריזה רבות עובדות בענף אריזת הדירות בישראל. רוב החברות נותנות שירות משלים לשירות ההובלה שהן עושות ובשל העובדה שתחום העיסוק העיקרי של חברות אלה הינו הובלת דירות, הן גם ממוקמות ברובן באזור המרכז ולכן גם האיכות והמקצועיות של שירותים אלה, המסופקים ע"י חברות אלו, תלויות בקשר ישיר לאיכות ולמקצועיות של שירותי ההובלה שנותנת אותה חברת הובלות.

הובלות מפעלים בדרך הבטוחה והנכונה

האחים יששכר מובילים מפעלים בבטחה

"גם צעדה של 1000 מיל מתחילה בצעד קטן"


תהליך העברת מפעלים גדולים הינו מורכב ונושא בחובו אתגרים מיוחדים, משאבים גדולים, אלמנטים מורכבים, וכן, גם בקשיים.

טיפים קטנים שיוציא אתכם גדולים באריזת הדירה

טיפים לאריזה בקרטונים ועוד

אריזת דירה והובלתה היא (במידה רבה) הכנסת כל החיים למשאית אחת ואם נרצה להיות ספציפיים יותר, לצמצם את כל הקניין הרוחני, המזכרות והזיכרונות, הדברים הסנטימנטליים... לבושנו וכל כלינו למספר ארגזים. לכן לפני שעוברים דירה, כל כך חשוב לנו שהכל יהיה כמו שצריך - מסודר מוגן ובטוח.
לשם כך, אנו מציעים לאנשים שפעם ראשונה עוברים דירה לקרוא כמה טיפים ולקבל רעיונות.

הובלות עם מנוף כברירת מחדל

הובלות עם מנוף

מתי מוכרחים להשתמש במנוף?

הובלה עם מנוף בבניינים בהקמה עוד לפני השלב שבהם המעליות נכנסו לתפקוד שוטף הנה פיתרון מוביל, גם בשל העובדה שהבניין יכול להיות סביבה לא בטוחה להעברת הציוד בחדרי המדרגות ובשל עבודות שיפוץ ובניה המסכנות את שלום החפצים.

הובלות משרדים בענף בעלי מקצוע בעייתיים

מאמינים בהובלת משרדים

העברת משרד בצורה נכונה מצריכה היערכות מוקדמת. אי אפשר להיות שאננים אך גם אין סיבה לדאגה אם נעשה כל שביכולתנו לרחרח קצת לפני שמחליטים בדף זה על המוקשים הנפוצים בהעברת משרדים ננסה לעזור לכם למצוא את שביל הזהב.

כיצד להתכונן בהתאם לפני העברת משרדים

האחים יששכר מתכוננים לפני העברת המשרד

הפתעות קורות הרבה למי שמתכונן מעט

העברת משרדים בישראל הוא תחום אשר אינו מוסדר בפיקוח כלשהו למעט אישורים טכניים כאלו ואחרים. למעשה, כל הענפים של בעלי מקצוע פרטיים הוא כזה. אפשר לראות בתוכניות כגון יצאת צדיק, לשמוע מהקרובים או לחוות בעצמכם, אף אחד באמת לא טורח לקבוע סטנדרטים כמו במדינות המפותחות.

העתקת מפעלים - כמה דברים בסיסיים שכדאי לקרוא לפני העברת המפעל

העברת מפעלים בתבונה עם האחים יששכר

העברת מפעל אינה שלמה בלי שירותי אריזה מיוחדים

"מפעל חייכם" הולך לקבל מיקוד חדש אתם נרגשים ועסוקים עד מעל הגג, רוצים שילך חלק, שיהיה מושלם, הזזת הציוד ופס הייצור היא מודיפיקציה מגה לוגיסטית מורכבת וזקוקה לשילוב זרועות בכל האספקטים, התחום של האריזה הוא אחד הזרועות הנחוצים להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר.

asuta.jpgbankisrael.gifcc.jpgcellcom.jpgcisco.jpgeged.pngfedex.pnghp.jpgisra-police.jpgkavim.pngkevish_6.pnglogo_elal11.gifmaariv.jpgmaccabi.jpgmenpower.pngnetvision.jpgnice.jpgosem.jpgstrauss.jpgteva.jpg
כל הזכויות שמורות אחים יששכר הובלה ואחסנה 2019 © / עיצוב: סטודיו בהיר / בנייה: אקטיביטק