הובלה ואריזה בחבילת מחירים אחת

שירותי הובלה ואריזה אצל חברת הובלות האחים יששכר

הובלה ואריזה - מחירים וכדאיות

כל דבר אשר נמדד בעלות תועלת הינו סובייקטיבי לבוחן החלופות. כמובן שבמקרה של הובלה ואריזה, המחירים שגובות החברות משתלמים יותר לבעלי הכנסה גבוהה והנוחות של השירות קשורה במידה רבה לזמן הפנוי והיכולת הטכנית של הלקוח - כל אחד צריך לעשות את הבחירה לפי השיקולים שלו.


אך מעבר לדברים הכלליים האמורים לעיל, האריזה אינה שירות יומיומי נפוץ. הובלה של דירה היא פעם בכמה שנים וזו לא הוצאה כבדה במבחן הזמן. מעבר לכך, מחיר האריזה בחברת ההובלה לעיתים נמוך מהפסד ימי עבודה שלכם כאשר אתם לוקחים חופשה לסידור כל החפצים בקרטונים כך שמבחינה כלכלית זו לא בעיה.


אספקט נוסף הוא המאמץ הפיסי באריזת הדירה. נכון, ממבט ראשון אריזה לא נראית קשה במיוחד אבל לאט לאט מתגלה שיש לכם הרבה יותר חפצים משחשבתם וזה לוקח המון זמן לארוז כל סרוויס וכל דבר ולסדר אותו בקרטון המתאים. בסך הכל רוב האנשים מופתעים מכמות הקרטונים שהצטברה בסיום האריזה והזמן והאנרגיה שהושקעה בכך.


מחיר להובלה ואריזה מחברות שונות

כשאתם זקוקים לשירותי הובלה ואריזה, עומדות בפניכם שתי אפשרויות. הראשונה, להזמין את שני השירותים באותה החברה ואופציה לא נפוצה כל כך היא להזמין שירותי הובלה מחברה אחת (חברת הובלה) ואת שירותי האריזה מחברה נוספת (חברת הובלה אחרת\חברת אריזה).


כפי שציינו, ישנם שני סוגים של חברות המספקות שירותי אריזה. חברת הובלה ואריזה וחברה המתמחה רק בתחום שירותי סידור ארונות, ארגון חפצים ואריזה למעבר דירה.

היתרונות: תמיד חברה שמתמחה בשירות אריזה בלבד תספק אריזה ברמה הגבוהה ביותר.

החסרונות: מחיר האריזה יקר, אפשרות לזריקת אחריות בין החברות במקרה שנגרם נזק.

 

מחירים נמוכים לשירותי אריזה

תמחור שירותי האריזה של חברות ההובלה בדרך כלל הוא לפי מספר הקרטונים הנארזים בפועל וזאת נדע רק בסיום האריזה. אך לעיתים, לפי ההערכה של המוביל כשהוא רואה את הכמות כאשר הוא נותן הצעת מחיר בביתכם. לעיתים נדירות שיטת התמחור של מלאכת האריזה תהיה לפי שעות עבודה.


במקרה ואתם עושים השוואת מחירים בין כמה הצעות אריזה שקיבלתם ואתם רואים שישנה הצעת מחיר אחת זולה מהשאר באופן ניכר - זה צריך להדליק אצלכם נורה. אולי שיטת התמחור או הביצוע יכול להיות יקר יותר משתכננתם.


אם לדוגמא את שירות האריזה של אותה הכמות בביתכם שחברות אחרות העריכו בכ-50 קרטונים, חברת ההובלה תבצע בכמות כפולה בשל שימוש בקרטונים קטנים או אי סידור נאות, יכול להיות שהמחיר לאריזת קרטון בודד תהיה זולה יותר אבל בפועל סך הארגזים כפול המחיר לארגז יביא לתמחור יקר יותר.