חומרי אריזה למעבר דירה - שיווק מכירה ואספקת אריזות

חומרי אריזה של האחים יששכר

מחירון חומרי אריזה איכותיים ללקוחות פרטיים

כל המחירים של האריזות והחומרים הנם לפני מע"מ ומתייחסים למכירה במשרדנו עלות משלוח עד לביתכם תלוי בכמות אריזות בהזמנה, במקרים בהם אתם עושים את ההובלה דרכנו יינתנו הנחות משמעותיות במחירי חומרי האריזה ובמשלוח ההזמנה עד לביתכם. 


מחיר גליל ניילון נצמד (סטרץ') חזק ואיכותי - 60 ₪ (יריעה באורך של 200 מטר)
יריעת הניילון שאנו מספקים גדולה במיוחד ובעל כושר אלסטי ועמידות גבוהה ביותר. שימוש במוצרי ניילון נצמד שומר על שלמות החפצים, ומגן עליהם מפני שריטות. יריעת הניילון סטרץ' משמשת לעיטוף ואריזת רהיטים, חפצי ערך וכל דבר נוסף.


מחיר גליל ניילון בועות (פצפץ) עמיד בלחיצות - 200 ₪ (יריעה באורך של 50 מטר)
מחיר למטר בודד 5 ₪ (גם רוחב היריעה הנו 1 מטר)
ביריעות הפצפץ ישנם בועות אויר מובנות. שנועדו לשמירה על חפצי ערך,אריזת כלי מטבח, אריזות כלים מחרסינה ועטוף זכוכיות ועוד. אנו מספקים ניילון בועות פצפצים בעל עמידות גבוהה ללחיצות נקודתיות ואינו מתפוצץ בנקל ואפשרי לשימוש חוזר במקרה הצורך.


מחיר סרט הדבקה בודד (נייר דבק) 7 ₪,
מחיר חבילה של 6 סרטי הדבקה – 40 ₪
גלילי נייר הדבק (מסקינג טייפ) שאנו מוכרים בעצם לא עשויים מנייר אלא מסוג של ניילון עמיד, גמיש, עבה וארוך יותר, מזה הקיים בשוק. ללא השארת סימני ההסרה כתוצאה מאיכות דבקים זולים נועד לסגירת אריזות וקופסאות, הצמדת וחיזוק עטיפות נייר או ניילון בועות וכן משמש לסגירת קרטונים וחיזוקם מלמטה לשמירה על תכולת הארגזים בעת מעבר דירה ומניעת פתיחתם.


מחיר חבילת 10 שקיות ניילון גדולות וחזקות – 50 ₪
ניתן לקנות אצלנו שקיות אריזה גדולות במיוחד, עמידות ואטומות, המיועדות לאחסון כל אותם חפצים בעלי נפח גדול, שאין אפשרות לארזם בקרטונים, כגון שמיכות פוך, מצעים, מגבות גדולות, כריות ועוד. בנוסף, ניתן להכניס לשקיות אלו צעצועים גדולים ובעלי נפח, מכוניות אריזות משחק גדולות ועוד. השקיות הללו מייתרות את הצורך באריזה ב"שקיות זבל", אשר אינן עמידות או גדולות דיין למטרת האריזה ואף מתפוררות לאחר חשיפה לחום. תתפלאו עד כמה השקיות הגדולות שלנו חזקות ושימושיות למעבר דירה. 


מחיר חבילת 100 מדבקות סימון 50 ₪ (במגוון צבעים עפ"י החלטתכם ובחירתכם)
מדבקות צבעוניות, גדולות ונוחות לשימוש. מיועדות לסימון אריזות וארגזים, ולציון תכולת הארגז והמיקום המדויק בבית החדש.
מקל מאד על מלאכת שיוך האריזות והקופסאות המיועדות לחדרים, הן עבור המובילים והן עבור בעלי הבית.


מחיר חבילת נייר חום לאריזה 150 ₪ (500 דף החבילה)
גיליונות נייר חום עדין לעטיפה, הנועד לעטוף כלי זכוכית, פסלים,אריזות, חפצים יקרים ועוד. מחליף את השימוש בעטוף ואריזת נייר עיתון אשר מותיר כתמי אריזות מהדיו השחור של הכתב על החפצים, לעתים כאלו שאינם יורדים. גיליונות הנייר נשלפים אחד אחד, ומסייעים במשימת אריזה ועטוף מהירה ויעילה.

עלות 10 קרטונים רגילים חדשים 100 ₪
עלות 10 קרטונים רגילים משומשים 70 ₪


כל הקרטונים, הארגזים והאריזות למעבר דירה מגיעים בגדלים שונים ועובי שונה לפי המטרה ואופי התכולה. בענף הובלת דירות יש צורך להשתמש גם בקרטונים גדולים, האופטימליים לאריזת דברים קלי משקל וגם קרטונים קטנים לאריזת חפצים שונים. חשוב שהקרטונים יהיו חזקים ועמידים ובעלי שולי קיפול רחבים לסגירה מלאה.בתוך מגוון הארגזים כאמור אלו 2 הגדלים העיקריים הנפוצים למעבר דירה:

גדולים: 60X40X40 ס"מ

קטנים: 50X40X30 ס"מ


עלות קרטון ארכיב בודד 10 ₪
קרטון ארכיב עם דופן כפולה ומכסה מובנה לשימוש רב פעמי עמיד ביותר ומיועד לאריזת חפצים רגישים, אריזות דברי זכוכית וציוד כבד. כמו כן, מעבר דירה או משרד מרובי ספרים, קלסרים וניירת מחייב קרטונים חזקים במיוחד בשל משקלם. אנו ממליצים לכם לבדוק היטב היכן קונים כל דבר ולהשוות עלות מול איכות, לעיתים הזול נקרע ביתר קלות.

הסבר לגבי מבנה הקרטון:
ארגזי קרטון ארכיב (קופסאות ארכיון) בנויים מ 2 חלקים נפרדים: הארגז עצמו + מכסה תואם שמורכב על שפת הארגז, כל חלק מגיע כפלקט שטוח שצריך לקפלו לפי הסימון ולהרכיבם לאחר הקנייה קופסא בתוך קופסא. להלן המידות של קרטון ארכיון לחישוב כמויות ונפחים לנוחיותכם:

מידות הקרטון מבחוץ: אורך 37 ס"מ. רוחב 29 ס"מ . עומק\גובה 26 ס"מ.

מידות פנים הקרטון (נטו): אורך 40 ס"מ. רוחב 33 ס"מ . עומק\גובה 28 ס"מ.

השוני בין מידות פנימיות לחיצוניות בהתאם לעובי הדפנות ובליטת המכסה התואם ממסגרת הארגז: מכירת קופסאות ארכיב עם המכסה בצורת פלקט שטוח לקיפול זה נח , חוסך במקום וקל לסחיבה :-)


מחיר ארגז תליה 100 ₪ [ מידות הארגז: גובה 120 ס"מ, רוחב 80 ס"מ, עומק 80 ס"מ ]
ארגז עמידה גבוה עשוי מקרטון קשיח בעל מוט תליה מובנה בחלקו העליון של הארגז המיועד לאחסון והובלה מיטבית של חליפות ושמלות ערב - מוצר אריזה ייעודי וייחודי למכירה רק ללקוחות המבצעים מעבר דירה דרכנו.

 

מדיניות אספקת חומרי אריזה לעסקיים


שירות אריזה וחומרים שכלולה במחיר


במסגרת הובלות לחברות גדולות או ארגונים אנו מספקים את כל חומרי האריזה הנדרשים ברמת איכות הגבוה ביותר וללא כל תוספת, בין אם זה קרטונים עם דופן מחוזקת או גלילי ספוג שרוולי פץ פץ לעיטוף, סרטי קשירה ואזיקוני חיוט למחשבים ושרתים, קש נייר גרוס ועוד, אין צורך לשלם על רכישת מוצרי אריזה כאלו ואחרים או לחשב כמויות ועלויות , הכל כלול במחיר ההובלה - החומרים, השירות והחיוך :-)


החזרת מוצרי האריזות בסיום ההובלה


בגמר העבודה ולאחר שעברתם למקום החדש ופרקתם את כל הציוד יש להתקשר למחלקת התפעול 08-9137007 ולידע אותנו, אנחנו נשלח נציג במהירות וללא כל עלות נוספת) להגיע ולאסוף את כל הקרטונים ושאריות חומרי העטיפה והניילונים על מנת להשליכם למחזור או להשתמש (אם ניתן) בשימוש חוזר על מנת להגן כמה שניתן על איכות הסביבה.