גיוס עובדים חדשים ותנאי התעסוקה בחברה

גיוס עובדים ותנאי העסקה בחברת האחים יששכר

מה בדיוק אתה מחפש?

כאשר אתם פונים למודעת דרושים, אתם לאו דווקא בודקים עם מי ומול מי תצטרכו לעבוד. מה שמעניין אתכם כרגע הם מהות העבודה וגובה המשכורת בחברה.


חברת האחים יששכר היא חברת הובלה עם ותק של עשרות שנים בהובלות אשר במהלכם עבדו אצלנו עשרות רבות של נהגים, סבלים, נגרים, אנשי מכירות ושיווק, עובדי ניקיון ואחזקה, מנהלי חשבונות ועובדי פקידות.


עובד מרוצה יהיה חיובי ויעיל

אנו מבינים שאיכות העבודה תלויה באיכות העובד אשר נמדדת במוטיבציה שלו לתת שירות טוב ומאמץ למנוע נזקים ללקוח ולחברה כאחד.


באופן שיטתי ועקבי, כל עובד ועובדת שאנו קולטים בחברה מקבל את מלא התנאים כבר מהיום הראשון - ביטוחים, תנאים סוציאליים והטבות נוספות.


רואים את האדם שבעובד

כל עובד הוא קודם כל אדם. עם צרכים, אתגרים, דאגות, שמחות ואירועים. לעובד יש שאיפות ורגשות וגם לצערנו קשיים ומשברים... כולנו סך הכל בני אדם.


בחברת יששכר מתייחסים לעובד בכבוד, בהבנה לצרכיו, תוך התחשבות בבקשות מיוחדות ובאמפתיה. הם נר לרגלנו. העובד נותן את כל כולו ואת כל מרצו בעבודה קשה ומפרכת וברגע של חולשה אנו ניתן לו את העזרה הדרושה בחפץ לב.

הגשת בקשה להצטרפות

אל תהססו לפנות אלינו במידה ואתם רואים עצמכם מתאימים למשרה פנויה בחברה. נשמח לצרף לשורותינו אנשים איכותיים עם מוסר עבודה גבוה, שרוצים לעבוד באופן קבוע ויציב בחברת הובלה מסודרת העובדת בצורה מקצועית עם ניסיון של שנים בהעברת המשרדים הגדולים בארץ עם מוניטין ושם טוב. פנו אלינו לגבי התפקידים הרלוונטיים.

טלפון: 1-800-224-541

פקס: 03-9137002


נא לציין עבור איזו משרה אתם מגישים את מועמדותכם. מומלץ לצרף קורות חיים עם פניה אישית המספרת על עצמכם בכמה משפטים ובצירוף המסמכים והתעודות הרלוונטיות.

חברת הובלה הוגנת

כדאי לדעת שכאשר הנך עובד מן השורה בחברת יששכר אתה מקבל תלוש משכורת מסודר הכולל את כל ימי החופשה, המחלה וההיעדרות. את ההפרשה לפנסיה וימי ההבראה כחוק.


העובד מקבל תשלומי שכר מידי חודש כולל שעות נוספות או תוספות כאלו ואחרות בדיוק כפי שסוכם. בתנאים מעולים על ידי העברה קבועה ורציפה לחשבון הבנק ללא עיכוב ובדיוק בזמן.