הובלות עסקיות - שירותים לוגיסטיים לעסקים וחברות בכל הארץ

העסקים הם עמוד השדרה של המדינה.

עם כל הכבוד לביטחון למדע ולחינוך, הכלכלה היא זו שמניעה ומובילה את כל התהליכים החברתיים התרבותיים והיומיומיים שלנו. בדיוק כפי שהצבא צועד על קיבתו המשק הישראלי מתקיים בזכות העסקים. כל אחד תורם את חלקו, מעסק קטן ועד תאגיד ענק.

העברת פעילות מצריכה חברת הובלה לעסקים.

כל חברה, כל משרד וכל ארגון יהיה אשר יהיה צריך מידי פעם לשנות מיקום פעילות וצריך הובלה. לאחרונה קצב העברת מרכזי העסקים מאזור לאזור הולכים וגוברים, השינויים הדינמיים במפת התעשייה והמלאכה מתעצמים, הקמת מתחמי קניות ובילוי חדשים נעשית דבר שבשגרה ומיום ליום צצים חברות סטארט-אפ כפטריות לאחר הגשם ומכניסות השקעות מחו"ל במיליוני דולרים.

כל אלה מניעים את גלגלי המשק הישראלי, מזרימים חמצן ואשראי, מאיצים פיתוח בכל התחומים, והצמיחה מחלחלת למטה לכל השכבות העסקיות בכל ענפי המסחר הקמעונאיות השיווק התעשייה המחקר והפיתוח.

כל אלה גם גורמים למעברים תכופים של חברות (בעיקר חברות הייטק) לחנויות (בעיקר לרשתות מזון וביגוד) ולמרכזי תקשורת. ענף הובלות עסקיות מתמקצע ומתרחב בהתאמה כדי לתת מענה לגידול בדרישה וכל חברות ההובלה מדביקות את הפער בין ההיצע לביקוש.


לכל סיר יש מכסה ולכל עסק יש הובלה מתאימה.

הובלת חברות ועסקים שונה בתכלית מהובלה במגזר הפרטי לא בנפח ההעברה בלבד כי אם באיכות, בשיטות העבודה, במורכבות הפרויקט ומשך הביצוע הנפרש על פני ימים ולעיתים שבועות ארוכים תלוי בגודל הפרויקט.הובלות עסקיות מצריכות כלים הנדסיים לוגיסטיקה של עשרות משאיות ועובדים וביצוע משימות רבות במשמרות סביב השעון 24/7

בחירה בחברת הובלות עסקיות מנוסה ומקצועית המתאימה והערוכה לפרויקטים גדולים היא אולי אחת מהבחירות היותר חשובות שמנהל נבון צריך לעשות בשלב המעבר.


אחים יששכר – חברת הובלות עסקיות הטובה מסוגה

חברת אחים יששכר הובלות מתמחה במתן שירותי לוגיסטיים לעסקים בכל רחבי הארץ בייעוץ, באריזה בניהול מלאי, באחסנה, באספקת חומרי אריזה, בציוד לשינוע מיכון כבד, במנופים הידראוליים ובמתן שירותים משלימים חיצונים של כל בעלי המקצוע.
בעולם העסקים אין מקום לטעויות, ישנם עסקים המתנהלים בצורה מדויקת וקריטית לרווח כך שעיכוב או "פשלה" מתקבלת בצורה לא טובה וגוררת שורה של הפסדים בזמן, בכוח אדם ובשם הטוב, קטיעת שרשרת תהליכים, פיצויים ללקוחות הפסד עסקאות עתידיות וכו', על מנת להבטיח הובלות עסקיות ללא תקלות מוכרחים לבחור בחברת הובלה טובה.


האינדיקציה הטובה ביותר היא המלצה מחברה אמינה

כשחברה עסקית ידועה ומוכרת מרוצה מהשירות שקבלה ומוסרת את המלצתה כדאי להקשיב לה, אפשר לסמוך על כך שאם העסקים שעבדו עם חברת ההובלה מרוצים כך גם אתם.אנו מנהלים ומלווים בעזרת ראשי צוותים מנוסים את כל שלבי המעבר במקצועיות רבה וההערכה לה אנו זוכים לא מאחרת לבוא.
לרשותנו רזומה עשיר ומוכח של שנים רבות בהובלות מורכבות בכל רחבי הארץ ובכל הספקטרום העסקי: בנקים, בתי חולים, אוניברסיטה, תעבורה, מכונים, ספריות, בתי כנסת, מפעלי תעשייה, רשויות, ארגונים, ספנות, בתי השקעות, מוסדות, לשכות, משרדי ממשלה, חברות הייטק, אולמות ייצור, מחסנים, מעבדות, חברות תקשורת, מבני ציבור, עירייות ומפעלי מזון.


לוקחים אחריות

אנו נותנים דגש על הדרכת העובדים למתן יחס אדיב ושירותי במהירות ובזהירות תוך תשומת לב לפרטים הקטנים ולקיחת אחריות על כל שלבי הביצוע של הובלת העסקים מהתחלה ועד להשלמת המשימה בכיסוי ביטוחי מלא וליווי מנהל פרויקט הובלה באופן אישי למתן מענה לכל דבר שיידרש על המקום ובו בזמן הובלת העסק לפתרון מידי ואיכותי לשביעות רצון הלקוח.

 

במה אנחנו ממש טובים?

 

העברת מפעלים ומכונות לייצור ותעשיה
העתקת פסי ייצור ומכונות ענקדורשים ידע אחריות ציוד הרמה ומנופים כבדים בלתי מתקבל על הדעת לבחור במוביל בלי להציג לכם רזומה בענף - גש לדף

factory business

ניהול פרויקט רילוקיישן של חברות הייטק
לחברות עתירות ידע וטכנולוגיה אין זמן פנוי ובטח שלא לשרוף שעות עבודה לכן על ההובלה להתבצע בזמן שיא אנחנו מבטיחים לעשות זאת - גש לדף

 technique 1068097 1920

הובלת ציוד מעבדות ומרכזים רפואיים
ליששכר צוות סבלים ואורזים מיומן שיודע לטפל במבחנות שבירות, בסטריליות וברגישות יתרה לחומרים מסוכנים ומיכון עדין וגישה עם ראש גדול - גש לדף

 microscope 316556 1280

העברת מחשבים שרתים וארונות תקשורת
רק ניתוק חיבור והפעלה של המחשוב עם טכנאים מנוסים ומקצועיים היודעים מהי חשיבות של סיווג מידע ואתחול אחראי נותן תחושת ביטחון - גש לדף

 sever 3100049 1920

הובלות משרדים לחברות הגדולות בארץ
עבודה לפי כל התקנים, חוזים מסודרים וברורים, ביטוח הובלות מלא, צוות טכנאים, נגרים, ראשי צוות, אורזים, נהגים וסבלים ומחירים אטרקטיביים - גש לדף

 architecture 3138215 1920

 

חריצות ומקצועיות זה שם המשחק

הנה רק דוגמא אחת קטנה לחריצות ומקצועיות. שימו לב כיצד אורזים בשיא המהירות יחד עם כל הזהירות המתבקשת את המחשב בצורה שוכבת בתוך קרטון התפור למידות המחשב כדי שלא תהיה תזוזה בתוך הקרטון. את המסך העדין אנו עוטפים בניילון בועות רכות למניעת שריטות, ושמים בקופסא אחת עם כל החלקים הנלווים שלו כולל הסטנד של המעבד על מנת שלא ילכו לאיבוד בשם הסדר הטוב. ראו איך אנו מתייחסים לכל קרטון איך צריך להחזיק אותו ומה צריך להיות כיוון החצים על האריזה.

 


נעים לעשות עסקים

כסף זה דבר חשוב אבל כסף זה לא הכל, חשוב לי לומר כי הובלת חברות עסקיות עם חברת הובלה שנעים לעבוד עמה ומנהל חברה שיש לו מילה, שמבטיח ומקיים, לא קטנוני ונותן הרגשה טובה עם חיוך וגישת שירות ואדיבה הופכת את הובלת החברה משגרתית לחוויה. תחשבו על זה ברצינות וקחו את זה בחשבון.


מה עוד?

שירותי אחסון למלאי סחורה וציוד לחברות גדולות

לחברתנו יחידות אחסנה במגוון גדלים, מידוף מודולארי ושטחי אחסון לכל סוג של טובין בין לחברות בסגירה ובין כפתרון אחסון זמני בזמן מעברי לוקיישן למבנים בבניה או לחברות סטארט אפ בהקמה אנו מאפשרים לאחסן בתנאים אופטימאליים ובמחירים זולים במיוחד כשירות לוגיסטי משלים לעסקים וחברות כאשר התשלום יחסי לפי נפח הציוד או הסחורה שאתם מפקידים בידנו.

שירותי אריזה ברמה הכי טובה בארץ - בהתחייבות!

שתהיה ההובלה הכי זהירה בעולם, בלי אריזה מעולה זה יהיה חסר אחריות, הזהירות היא קודם כל למנוע את הסיכוי מלכתחילה ולכן יש לעבוד עם חברת הובלה שבאמת מבינה מה המשמעות של אריזה מושקעת עם החומרים הכי איכותיים בענף.

ספריית מאמרים ענקית על עולם ההובלות לפי נושאים

היכנסו לספריית המאמרים שלנו המסודרת לפי תחומים, חפשו מה מעניין אתכם לדעת ותמצאו מידע מועיל עדכני ומעניין על כל נושא ועניין! תוכלו לקבל רעיונות רבים וטיפים מועילים כיצד להתמקח, ממה להישמר, איך להתכונן, מה עוד לבקש, אילו אפשרויות אחסון ואריזה קיימים באיזה קרטונים כדאי לבחור ועוד ועוד.

ייעוץ מקצועי הצעת מחיר ופגישה אישית במשרד

כל שאלה, כל בעיה וכל מה שמטריד אותך, אנחנו פה, לשירותך, לעזור, לתת עוד רעיונות ופתרונות שלא חשבת עליהם או לא היית משוכנע שזה אפשרי לביצוע וכמובן הצעת מחיר בכל דבר ועניין, נוכל לשלוח נציג אליך לפגישה עניינית ומפרה ללא התחייבות וללא תשלום במקום ובזמן שנח לך. התקשר: 03-913-7000