הובלה עם מנוף

הובלה על מנוף - האחים יששכר

הובלה עם מנוף - השיטה שלנו

הובלה עם מנוף היא האלטרנטיבה המועדפת להובלות גדולות ומורכבות אך גם למעבר דירה זריז וקל.  כחברה מובילה בתחום העברות של תכולת דירות, ציוד לעסקים או משרדי חברות, אחים יששכר פורסים לפניך מגוון פתרונות הובלה בצורה מקצועית ונכונה. כאשר מלבד רמפות הידראוליות כסטנדרט מובנה בכל משאית ועגלות שינוע מקצועי אנו ממליצים בחום על אופציית המנוף.

7 סיבות טובות למה מנוף הרמה ולא מעלית

 1. גם כאשר לא הכרחי להשתמש במנוף וגם כאשר חברת ההובלות מתנדבת להפחית את מחיר ההובלה ולהוביל את התכולה ללא עזרת מנוף מומלץ בחום להתעקש (בנימוס) על משאית עם מנוף.
 2. חסכון בזמן ההובלה – שירותי השכרת משאית עם מנוף עולה פרוטות ומשתלמת מול בזבוז זמנו היקר של המוביל (במיוחד בחודשי הקיץ) הרבה פעמים ניתן לבקש הנחה במחיר ההובלה בשל השימוש במנוף הידראולי.
 3. הימנעות מקסימאלית מנזקים נפוצים גם כאשר החפצים עטופים בצורה נאותה ישנם נזקים (כגון שפשוף הריהוט והציוד בקירות ובכניסה ויציאה מהמעלית (לסובב, לשים באלכסון, כן נכנס לא נכנס...)
 4. במקרה ויש תקלה במעלית או הפסקת חשמל בלתי צפויה, בעקבות המאמץ של הסבלים להעלות או להוריד את הדברים במדרגות, המוביל יבקש תוספת במחיר.
 5. אם אין בכלל מעלית יש הרבה סיכונים לפגיעה ברהיטים או בדברים שבירים בחדר מדרגות (במיוחד בפינות)
 6. שעובדים עם מנוף הרמה הידראולי חיצוני לא משתמשים במעלית של הבניין, ככה לא מפריעים לאף אחד ולא חוששים שהמראה במעלית תישבר או שיעמיסו מעל המשקל המותר והמעלית תיתקע וכדומה.
 7. כמובן שהשימוש במשאית עם מנוף עם גישה ישירה להוצאת הרהיטים והקרטונים דרך החלון או המרפסת לא תופסים את המעלית זמן רב ולא צריך לבקש רשות מהוועד או להתנצל בפני השכנים.

בכל בניין יששכר הובלות עובדים עם מנוף

חברת אחים יששכר הובלות עובדת באופן קבוע עם מנוף הרמה חיצוני מתוך ניסיון רב ומקצועיות המחייבת אותנו לא לעגל פינות ולדאוג לצרכיך באופן המשתלם והכדאי ביותר על מנת שהכל יסתיים בצורה נאותה.


כשיש בניין חדש שנפתח לאכלוס

שירותי הובלות עם מנוף הידראולי יהיו כדאיים מאוד במקרים בהם יש כמה דירות העובדות במקביל בבניין שנפתח לא מכבר לדיור בהשגת טופס 4 כולל ובהשלמת פרויקט הבנייה ותחילת שלב האכלוס ייתכן שביום אחד ירצו להיכנס לבניין גם 10 הובלות במקביל ולכן השימוש בשירותי הובלה עם מנוף פוטר את הצורך להמתין בתור.


כשיש ציוד כבד או רגיש במיוחד

מנוף משמש גם את חברות ההובלה במקרים בהם הקומה המיועדת להעברה אמנם לא גבוהה אך הציוד מאוד כבד ורגיש כגון פסנתרים או מקררים תעשייתיים, במקרים אלו חובה על חברת ההובלות לבדוק את המשקל המקסימלי המותר לפי התקן של כל מנוף על מנת לא להיקלע לפגיעה ברכוש במקרה של קריסה עקב עומס יתר, המנוף מאפשר העברה חלקה ובטוחה של הציוד ומצמצם באופן דראסטי את הסיכוי לנזקים הנפוצים בענף ההובלות.

בענף ההייטק והטכנולוגיה – עובדים רק עם מנופים

חברת יששכר עובדת על בסיס קבוע עם חברות הייטק בשיתוף פעולה פורה ואינטנסיבי. הדרישות התובעניות והחידושים היומיומיים בענף המאלצים את נותני השירות להוכיח את עצמם כל יום מחדש מעודדים אותנו לעמוד במבחן הזמן ולהמשיך להשתפר ולהתקדם. לאור זאת, הבאנו את יכולות החברה לרמת מקצועיות מהשורה הראשונה של חברות ההובלה בעולם.


לקבוצת יששכר ניסיון רב בביצוע הובלה עם מנוף, בשמירה על שלמות הציוד המשפיעה על שלמות תכולת ההובלה ומיומנות נרכשת בהובלה ללא נזקים, באמינות ובביטחון מלא. כל תהליך ההובלה מתבצע בדייקנות ומבלי עיכובים והפתעות.

הובלות עם מנוף לחברות הייטק

הובלות חברות הייטק ומשרדים הנן מורכבות הרבה יותר מהובלת דירה. במקרה כזה לא מספיק לספק משאית עם מנוף פשוט אלא יש צורך במנופים בעלי כושר נשיאה רב יותר ומנופים מכאניים מיוחדים בתוך הבניין. לחברות אלו נדרשת הובלה מיוחדת עם מנוף גם בשל הסיבה שהציוד שלהם רגיש, כבד ובעל חיבורים ומכלולים רבים. מבחינה טכנית קשה מאוד להרים מכלולים כבדים במסדרונות ללא גישה פיזית מסביב של חצי תריסר סבלים.

מנופים להובלת ארונות תקשורת

הובלה עם מנוף בהעברת ארונות תקשורת וחדרי שרתים מקצרת את זמן ההובלה באופן משמעותי. זאת מאחר ונחסך תהליך העברתם דרך המעליות או חדר המדרגות בצורה פרימיטיבית במקום במנוף דרך החלונות. משרדים, מפעלים וחברות רבות מעדיפות לנהל כך את תהליך ההובלה ולהחזיר מוקדם ככל הניתן את החיים העסקיים למסלולם. להערכת מומחים, כל שעת מנוף משתווה ל 3-4 שעות עבודה רגילות של הסבלים ולכן ההעדפה ברורה.

מנוף לעברת ציוד רפואי רגיש

כאמור, בהובלת ציוד אלקטרוני או ציוד רפואי הנחשבים למאוד רגישים לטלטול, לפירוק ולהרכבה מחדש, מומלץ להיעזר בהובלת מנוף. הובלת מנוף נעשית בצורה "חלקה" יותר ובמינימום תזוזה או פגיעה בחפצים היקרים. עובדה זו מקבלת משנה תוקף כשמדובר בהעברת מפעל או חברת הייטק שלה רכיבים עדינים ושבירים.

 

מתי אתם מוכרחים להשתמש במנוף?

1.הובלה עם מנוף בבניינים בהקמה – כשעוד הבניין לפני השלב שבהם המעליות נכנסו לתפקוד שוטף. וגם בשל העובדה שהבניין יכול להיות סביבה לא בטוחה להעברת הציוד בחדרי המדרגות ובשל עבודות שיפוץ ובניה המסכנות את שלום החפצים. לדוגמא, גיצים הניתזים מדיסק חיתוך או צבע טרי שלא הספיק להתייבש. במקרה זה מנוף עם זרוע הידראולית הוא האמצעי היחיד המאפשר מעקף לגישה המסורתית.

2.חפצים גדולים - מנוף הידראולי הוא הפתרון האופטימאלי ביותר למקרים בהם הובלת התכולה, כגון ריהוט משרדי ציוד או כדוגמת מוטות ארוכים אשר במידה גדולה במיוחד אינם מאפשרים לעבור בפתח הדלת המסדרון או אפילו המעלית ויש צורך להכניס את הפריטים בעזרת מנוף הידראולי דרך החלון. לעיתים נדרשת עבודה עם גישה מוגבלת בשל זווית הבניין מול זווית החניה של משאית המנוף ויש לוודא שמזמינים מנוף זרוע ארוכה או זרוע מסתובבת 360 (לא רק הרמפה שעליה מעמיסים את הציוד)

מחיר הובלה עם מנוף

מחיר שירותי הובלות עם מנוף משתנה מחברה לחברה ותלוי גובה, בשל העובדה כי מנוף לקומות גבוהות במיוחד יהיה יקר יותר. בדרך כלל עלות השכרת מנוף ע״י חברת ההובלה תהיה כדאית יותר מבחינת המחיר ומבחינת השירות משום שבעלי חברות ההובלות כבר מכירים עם מי כדאי לעבוד, מי אמין ועם מי לא כדאי לעבוד (בשל איחורים כרוניים או ציוד הרמה ישן).

כמו כן מומלץ לא להתעסק ישירות עם המנופאי או לברר עלות מנוף להשכרה אלא לתת למוביל לארגן הכל ולשלם מכיסו ולבקש מהמוביל לכלול את השכרת המנוף בחשבונית הכוללת של שירותי ההובלה שהזמנתם.

לסיכום:

למה כדאי להשתמש במנוף גם שלא חייבים?

 • חסכון בזמן - הובלה עם מנוף מקצרת בצורה ניכרת את משך זמן ההובלה
 • מניעת נזקים –לפחות 40% מהנזקים נגרמים באזור המדרגות\פתחי הכניסה
 • בגלל הקושי – כאשר הציוד והחפצים כבדים הסבלים מתקשים מאוד בהובלתם
 • ללכת על בטוח – לכו תדעו מתי המעלית תתקלקל או אם תהיה הפסקת חשמל
 • התחשבות – לא תופסים לשכנים את המעלית ולא מקימים רעש במדרגות
 • המחירים – מחיר הובלה עם מנוף שווה להובלה עם תוספת במחיר על המדרגות