הובלה עם מנוף

הובלה על מנוף - האחים יששכר

הובלה עם מנוף כשיטת עבודה מועדפת

הובלה עם מנוף הינה הדרך המועדפת להובלות והעברות תכולת דירות ציוד לעסקים ומשרדי חברות. אחים יששכר פורסים לפניך מגוון פתרונות להעברת התכולה בצורה מקצועית ונכונה. כאשר מלבד רמפות הידראוליות כסטנדרט מובנה בכל משאית ועגלות שינוע מקצועי אנו מאפשרים וממליצים על אופציית המנוף.

גם כאשר לא הכרחי להשתמש במנוף וגם כאשר חברת ההובלות מתנדבת להפחית את מחיר ההובלה ולהוביל את התכולה ללא עזרת מנוף מומלץ בחום להתעקש (בנימוס) על משאית עם מנוף משתי סיבות עיקריות:


1. חסכון בזמן עולה על חסכון בכסף משום שבדרך כלל זמנו של המוביל יקר יותר מכמה פרוטות שעולה שירות המנוף (במיוחד בחודשי הקיץ) וניתן לבקש מהמוביל הפחתה במחיר ההובלה בשל החיסכון הניכר במאמצם של הסבלים


2. הימנעות מקסימאלית מנזקים נפוצים גם כאשר החפצים עטופים בצורה נאותה ישנם נזקים (כגון שפשוף הריהוט והציוד בקירות ובמדרגות (במיוחד בפינות)

יששכר הובלות עם מנוף

חברת אחים יששכר הובלות עובדת באופן קבוע עם מנוף מתוך ניסיון רב ומקצועיות המחייבת אותנו לא לעגל פינות ולדאוג לצרכיך באופן המשתלם והכדאי ביותר על מנת שכל תהליך העברת דירה יסתיים בצורה נאותה.


שירותי הובלות עם שירות מנוף הידראולי יהיו כדאיים מאוד במקרים בהם יש כמה דירות העובדות במקביל בבניין שנפתח לא מכבר לדיור בהשגת טופס 4 כולל ובהשלמת פרויקט הבנייה ותחילת שלב האכלוס ייתכן שביום אחד ירצו להיכנס לבניין גם 10 הובלות במקביל ולכן השימוש בשירותי הובלה עם מנוף כמענה לתור המתנה בלתי אפשרי יהיה שימוש מושכל והכרחי.


מנוף משמש גם את חברות ההובלה במקרים בהם הקומה המיועדת להעברה אמנם לא גבוהה אך הציוד מאוד כבד ורגיש כגון פסנתרים או מקררים תעשייתיים, במקרים אלו חובה על חברת ההובלות לבדוק את המשקל המכסימאלי המותר לפי התקן של כל מנוף על מנת לא להיקלע לפגיעה ברכוש במקרה של קריסה עקב עומס יתר, המנוף מאפשר העברה חלקה ובטוחה של הציוד ומצמצם באופן דראסטי את הסיכוי לנזקים הנפוצים בענף ההובלות.

hazaat-mehir-2