שלוש עצות טובות להובלת חברת הייטק

עצות מאת האחים יששכר

1. הקפידו על אריזה נכונה


ראשית, הוציאו דיסקים מן הכוננים, נתקו את הכבלים השונים, מבלי לשכוח לסמן את סוגם ונקודת הכניסה. ניתן לבצע זאת על ידי מדבקות מספר או צבע., את הדיסקים והכבלים ארזו בנפרד.

 

לגבי ציוד ההייטק עצמו הדרך הטובה ביותר לארוז מחשבים וציוד אלקטרוני הינה באמצעות אריזות המחשב המקוריות. לרוב אריזות אלו מושלכות לפח המחזור ברגע בו נפתחו. מומלץ שלא לחסוך, ולהתקשר עם חברת הובלות המומחית בהובלת משרדי הייטק, ולרכוש ארגזי מעבר המיועדים להובלת ציוד ממוחשב. אריזות אלו מרופדות בשכבות פלסטיק ו"בועות", ובמידה ומלאכת האריזה וחתימת הארגז נעשית כהלכה, הרי שאין סיבה לגרימת נזק לציוד הרגיש.


לבסוף, את הארגז ובו הציוד חתמו בסרט הדבקה חזק אותו תקבלו מחברת ההובלה, והפקידו לרשום עליו במקום בולט את שם העובד את שם המחלקה\עמדה\קומה\אזור\תחום ומהות הציוד הארוז בו.

 

במקביל או לחלוטין ע"פ תנאי הסכם הפרויקט חברת ההובלות "האחים יששכר" תספק פתרונות אריזה ייעודיים לפי הצורך שיתעורר בשטח חברת הייטק עצמו ולפי בקשתכם לכל אחד מרכיבי החומרה והתוכנה הנוספים, ובהם שרתים בגדלים שונים, מערכות הדפסה ופקס ועוד.כל מוצר ייארז וייעטף בצורה פרטנית ומקצועית לשמירה אופטימאלית.


2. שנעו את הציוד בזהירות רבה


חברת הובלות הייטק טובה תדע להעביר את הציוד היקר ולהציבו במקומו החדש במינימום טלטולים ונזקים, תנו להם לעשות את ההובלה לכל שלביה, כל הוזזת ציוד גם מחדר לחדר וגם מעמדה לעמדה באותו המשרד ע"י עובדי המשרד מיותרת ולעיתים מזיקה.


זכרו אתם מתמחים בעבודה עם מחשבים אנו מתמחים בהובלתם, הסבלים שלנו מנוסים, מיומנים ומודרכים כיצד לעשות הובלת חברת הייטק ואיך להיזהר על הציוד היקר. הפעלת כל המערכת צריכה להיות ללא באגים ותקלות, המחשבים והשרתים צריכים להיות בסוף ההובלה מוכנים לאתחול לקראת יום העבודה החדש.


3.רכישת מסגרת ביטוח טובה


בוא נסתכל רגע על סוף התהליך ונחשוב על "הכי גרוע". בכל מקרה, חרף העובדה שחברות היי-טק מתנהלות בשכל ובנהלים "כמו באמריקה", עדיין נותני שירותי ההובלות בארץ מתנהלים "כמו בישראל". זו הסיבה שעל אריזה, טלטול והובלה של מחשבים אישיים, שרתים ומערכות ממוחשבות גדולות ורגישות במיוחד בחברות הייטק מתקדמות, להיעשות על ידי מובילים מומחים לנושא.

 

בכל מקרה אחר, מערכות אלו עומדות בסכנה גדולה. זכרו, סוף מעשה במחשבה תחילה, מבלי לגרוע בנ"ל גם בכדי להיערך למצבים בלתי צפויים על כל מקרה אם וכאשר יתרחש, מומלץ לפנות לחברת הביטוח ולהתעניין בדבר רכישת פוליסת ביטוח ייעודית לחברות הייטק למקרים מעין אלה.כמובן שלחברות הובלת הייטק עצמן יש פוליסות מורחבות ובכל מקרה כדאי להתייעץ איתן לפני ההובלה.