הובלת חברות היי-טק

הובלת חברות הייטק - האחים יששכר

קבוצת יששכר – הובלות חברות הייטק ברמה בינלאומית

כחברה המתמחה בהובלות עסקיות מהעברת מפעלים ועד הובלות משרדים יש לנו היכרות עמוקה עם כל הענף של חברות הייטק הבנת כל הצרכים הייעודיים והסטנדרטים הבינלאומיים שחברות ההייטק נמצאות.

במהלך העשור האחרון שמחנו לסייע לחברות הייטק רבות במשק הישראלי לעבור למשרדים חדשים ומשופרים, ללא נזקים וביעילות רבה. אנו משתלבים בתהליכי תכנון לוחות הזמנים מתוך חתירה לייעול התהליך, ושאיפה לצמצום מרבי של הזמן האנרגיה והמשאבים הכרוכים בתהליכי המעבר.

חברת יששכר הובלות כל הזמן משתפרת לומדת ומתעדכנת בפיתוחים החדשים והאפשריות המתקדמות לשינוע והובלה המותאמים לחברות הייטק בענף הדינאמי והמתקדם בעולם.
hazaat-mehir-2

רזומה עשיר בהובלות חברות הייטק

הובלות הייטק עם חברת יששכר

לאורך השנים פעלנו בשיתוף פעולה עם חברות הייטק הבאות:

NDS, IBM, CISCO, HP, EMC, BYNET, SUN MICROSYSTEM, M SYSTEM, ECTEL, INTEL, ORACLE, SAFEN, MICROSOFT, APPLIED MATERIALS, מטריקס, סיברידג', קומברס, נייס מערכות, אלדור / טלדור, תים מחשבים, טלרד תקשורת, הוט, נטויז'ן, גילת רשתות לוויין, אריקסון ועוד.

המלצות הובלות חברות הייטק

המלצת הובלת היטק של חברת Netvision

הבעת תודה על הובלה מחברת NetApp

המלצה חמה של הובלת חברת Gtec

הערכה נוספת מחברת ההייטק Olive Software

עוד הרבה מאוד הערכות מכתבי תודה והמלצות מופיעות בדף המלצות מחברות הייטק

טיפ קטן להובלת הייטק

חברות הייטק ובעיקר חברות הזנק ומו"פ שנמצאות בחוד החנית של העשייה בישראל עובדת סביב השעון תוך מרדף מתמיד אחר ההצלחה. לעיתים גם העיכוב או השהיה הקטנה ביותר בהשגת היעד משמעותה הפסד השקעה ומשאבים רבים כמי שהגיע למקום השני באירוויזיון...

אם ישנם התפתחויות או צורך כזה או אחר בהעברת החברה נגזרת מכך משמעות קריטית של הפסד משאבי זמן יקרים ועלולים לעלות לחברת ההייטק הון תועפות.

חברת אחים יששכר הובלות גאה להציג לכם שירות הובלת הייטק בזמן שיא ובעבודת נהגים סבלים ואורזים מאומצת עם כל הצוותים בו זמנית בשעות לא שגרתיות או הובלה בימי מנוחה על מנת למקסם את הזמן הפנוי שלכם (שאינו מנוצל בחברה ואינו גורר הפסד שעות רבות) וזרת מבלי להתפשר על הפן המקצועי של הובלת חברות הייטק, תוך כדי שמירת כל כללי הבטיחות ונהלי האיכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.