פצפץ - בלוג המאמרים של האחים יששכר

מגוון מאמרים מעניינים בנושאי אריזה, הובלה ואחסנה מוגש לעיונכם. אנו מאמינים שהמידע באתר שלנו רב ערך ומועיל, הן להבנה נרחבת בתחום ההובלה (כדי למנוע טעויות של חוסר ניסיון) והן בנתינת כלים משמעותיים לייעול וחסכון בכסף, בזמן ובארגון נכון בכל אחד משלבי האחסון או האריזה הנלווית לשירותי ההובלות שלנו.

המאמרים מחולקים לפי נושאים, בהתאם לאזור המבוקש או אפיון הלקוח כפרטי או עסקי, כך שכל קורא יכול למצוא בנקל את הנושא המדבר אליו (בין אם מדובר בהובלת דירה ואריזה ובין בהעברת משרדים חברות ומפעלים).

כל האינפורמציה מקורית ואמינה ונועדה לטובת לקוחותינו. אם תמצאו טעות או שגיאה בתום לב בטקסט שלפניכם, נודה לכם על הפניית תשומת ליבנו ונדאג לתקן ולשפר, בדיוק כפי שאנו עושים מאז נוסדה חברת ההובלה שלנו - אנו משתדלים ומשתפרים כל הזמן.

קריאה נעימה!

הובלות משרדים בתל אביב והמרכז עם האחים יששכר

הובלת משרדים בתל אביב עם האחים יששכר הובלות

הובלת משרדים בתל אביב מקבלת משמעות מיוחדת עבורנו

בשעה טובה החלטתם להתחדש במשרדים חדשים ונדרש לכם שירות הובלות למיקום החדש - כל התחלה חדשה מלווה בהתרגשות וציפייה לדברים טובים, כאשר אתם מנסים לעמוד במשימה בצורה המיטבית ללא לחץ או דאגה מהמכשולים שבדרך ותקוות חדשות להצלחה.

!הובלה טובה מתחילה אצלך. כן

הובלה טובה | ארגז

במי הכל תלוי אם לא בך? אל תאשימו מוביל לא מקצועי או חברת הובלות חובבנית הרי אתם מחליטים עם מי לעבוד. נכון, הכי חשוב זה מחיר זול. אבל מה עם הובלה טובה, זה לא חשוב לך?!

העברת משרד ברצינות - תשכחו כל מה שידעתם על הובלות משרדים

העברת משרדים - תוכנית

הובלת משרד זה לא מה שהיה פעם מאז הרבה משאיות עברו על הגשר... עכשיו חברות הובלות משרדים נראות ומתנהגות כמו חברות הייטק עם תקני ISO סטנדרטים בינלאומיים והסכמי הובלה מקצועיים. חידושים טכנולוגיים ושיטות עבודה מהפכניות להעברת משרד בשיא המהירות.

בין 2 נקודות עוברת חברת הובלות ישרה אחת

ניילון פצפץ הובלת דירה

לא כל יום עוברים דירה ועד כמה שאנו יכולים לנחש הכסף שלך לא גודל על העצים... בחירה בחברת הובלה מומלצת היא קריטית לכיס, לעצבים, לזמן ולרכוש שלך, עשו טובה לעצמכם תעשו בחירה טובה.

הובלות משרדים - ה-כ-ל על הובלת משרד

הובלת משרד - בניין משרדים בלילה

השער שלך להובלת משרדים. בוא לגלות: מה לבקש? כמה לשלם? איזה אריזה? איך בודקים? אלו הפתעות? כיצד להתמקח? מי מומלץ? טיפים, מחירים, עצות, ותשובות לכל השאלות.

?אל תדאג זה באחריותי! איך יודעים אם המוביל בסדר

רשימת בדיקות

מחיר ההובלה, הזמן שלך ואחריות המוביל


3 בדיקות הכרחיות לפני שסוגרים עסקה עם חברת הובלות על מחיר על זמן ועל אחריות המוביל לביצוע הובלה מושלמת. זה המאני טיים שלך להתעקש על הובלת דירות ומשרדים בחברה מקצועית ואמינה.

שלושה דברים שלא ידעתם על מחסנים להשכרה

דברים שלא ידעתם על מחסנים להשכרה

ישנם דברים שהם לא סוד שמור אבל בדרך כלל מי שאינו מהתחום לא בדיוק יודע על קיומן או היקפן, ענף השכרת מחסנים אינו שונה בתכלית וגם פה יש מספר נקודות שראוי להתייחס. הנה כמה נתונים מעניינים ואחר כך קצת הסברים:

המדריך לחיפוש אינטרנטי נכון למובילים מומלצים בתל אביב

איך לחפש ולמצוא מוביל מומלץ

תמיד רצוי לעבוד עם חברת הובלות מקומית - גם בהובלת משרד וגם במעבר דירה. בין אם אתה לקוח עסקי או פרטי, המובילים המקומיים בתל אביב או אלו שמגיעים לעבוד בה מחוץ לעיר על בסיס יומיומי הם הבחירה הטבעית והנכונה. גם באינטואיציה, שבוחנים את המספרים הקטנים - הכל מתחבר לתמונה אחת שרק מי שמכיר את השטח, את הבניינים, הכבישים, הרמזורים והפקקים, ידע איפה לחנות, מתי להגיע ובאיזה יום לרכז את כל העבודה.

למה כדאי לך להעסיק עובדים בעלי מוגבלויות?

למה כדאי להעסיק עובדים בעלי מוגבלויות

אנחנו קמים בבוקר למשרד אצים ורצים לכל הכיוונים דואגים לעסק לעובדים ולמחזור המכירות, גם שיש לנו קצת זמן פנוי אנו עסוקים בחיים הפרטיים, כל אחד יודע שמידי פעם הגוף צריך מנוחה והנשמה חופשה להתרענן להחליף כח.

ה Pause בחיינו מאפשר להסתכל על העולם שלנו מבחוץ להסתכל על עצמנו ועל אורח החיים הלחוץ שלנו ממבט על אובייקטיבי ולהתבונן מה אפשר לעשות טוב יותר איפה כשלנו מה מטרותינו ומה השגנו, לא רק בחומר אלא בעיקר ברוח, כמו שהולך השיר "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו..."

(שירותי פירוק והרכבת רהיטים כמו שצריך (כולל הסברים

פירוק והרכבת רהיטים

פירוק רהיטים רק נראה מסובך ממבט ראשון, למעשה, זו משימה לא קשה במיוחד, אבל.... (ואבל גדול) נחוצים שלושה דברים חשובים: חוש טכני בסיסי, כלים מתאימים, הבנה שכל מה שמפרקים צריך להרכיב בחזרה (ולכן לא נעשה נזק, נפרק לפי הסדר ונזכור איך זה היה מורכב)

חברה גדולה לפרויקטים גדולים

חברה גדולה לפרויקטים גדולים

מה נחשב לפרויקטים גדולים?

הובלת משרדים המונים מעל 100 עובדים נחשבים בענף לפרויקטים גדולים. יש להבין בעבודה בקנה מידה גדול מאוד ההיערכות שונה מהובלת משרדים קטנים לא רק במספר העובדים והמשאיות אלא גם בגישה גם בניהול וגם בתכנון רב שלבי מוקפד ומדויק. וזו בהחלט לא משימה ברת ביצוע לחברת הובלה קטנה גם אם היא טוענת או מאמינה ביכולתה, זו יומרנות או שרלטנות.

חידוש המשרדים שלך ברהיטים ארגונומיים

רהיטים ארגונומים

הי, החלטת לחדש ריהוט, באמת הגיע הזמן, לפני שאתה אומר כן למעצבת ולפני שאתה מגהץ את הפלסטיק ביזנס של החברה חשבת שחוץ מהגיון עסקי יש הגיון בריא? בריאות העובדים והשמירה על ישיבה נכונה משפיעה בעקיפין ובמישרין בטווח הקצר ובטווח הארוך על העבודה התפוקה הפריון ועל משך זמן בתפקיד בביצוע איכותי חינני ומהיר זו לא הפרזה ולא הגזמה ויש הרבה דוגמאות טריוויאליות למשל בקורלציה בין בעיות גב לישיבה ממושכת וכו'.

השכרת מקום עבודה חילופי לתקופה קצרה בזמן השיפוץ

העברת משרד

בחרתם לשפץ את המשרד? תתחדשו! יש עכשיו מיליון וחצי דברים שאתם צריכים לעשות אבל לאט לאט ולפי הסדר תשתלטו על הכל. החכמה היא תמיד מראש ולא בדיעבד, אז נכון שאין תחום בלי הפתעות ואין מנהל שחף מטעויות אבל בואו נשתדל לעשות כל מה שניתן כדי שתקופת השיפוץ בכלל והעברת המשרד בפרט יעברו בצורה חלקה.

?האם חייבים נייר אריזה חום לכלי זכוכית שבירים במעבר דירה

אריזה ומעבר דירה

כל הזמן שואלים אותי במה הכי כדאי לעטוף כלי זכוכית וחרסינה כמו יש לי סרוויס פורצלן של סבתא רבה שאני פוחד שישבר או תן לי את החומרי עטיפה הכי טובים זה סט יקר אני רוצה שהכל יעבור בלי סדקים או שברים לדירה החדשה אז הנה כמה דברים לגבי נייר חום ועטיפת כלים בכלל.

חמש חברות הובלות במרכז העניינים

סוגים שונים של חברות הובלה

ישנם 5 סוגי לקוחות שונים שמחפשים חברת הובלה המתאימה לפי האופי הצורך והתקציב שלהם. ישנם חמש חברות הובלות עם דרך שונה של שירות והתמקצעות, להלן האפיון, תבחר את החברה המתאימה לך ביותר

הובלת משרד בראש שקט - כיצד נמנע מנזקים

כיצד להימנע מנזקים בזמן הובלת משרדים

באופן כללי, לא משנה כמה חברת ההובלות היא חברה טובה ואמינה ועד כמה היא מתאמצת שהכול יעבוד כמו שעון. כדאי שתפנימו שבהובלת משרד האחריות חלה גם עליכם. הגדילו ראש, מנעו ליקויים והיו מעורבים בתהליך, להלן כמה נקודות למחשבה:

שינוע מתוזמן לבניין חדש

שינוע משרדים כאן ועכשיו

זהו, אנחנו עוברים!

יש לך עובדים לתפעל, יש לך עבודה רבה ויש לך משרד לנהל. אך אתה צריך לעבור ולהתמקם מחדש, החלטה לא קלה, מורכבת, מחייבת, לחוצה ומאתגרת, בוא נתחיל מהתחלה:

העברת משרד עם ציוד מיוחד

העברת משרד עם ציוד מיוחד

1. העברת משרד עם חומרי מידע מסווגים

מחשבים שרתים קלסרים ספרים או ציוד מסווג יעבור לפי כל כללי המידור ובהשגחת מנהל פרויקט הממונה על הבטחת הסודיות ולליווי תהליך ההובלה בכל השלבים.

יש לסמן את תכולת האריזה לאיזו עמדה שייך כל שרת לא תמיד זוכרים מה שייך למה שהכל ארוז הכל נראה אותו הדבר ומתבלבלים, לא נעים לקבל גישה למחשב של מישהו אחר ולא מקצועי.

הובלה דרך חברת קבלן

הובלה דרך חברת קבלן

חברות רבות עובדים עם קבלני הובלה

 

כשמגיע אליך קבלן במקום המוביל שהזמנת...אתה מזמין הובלה עם חברה מוכרת וידועה וביום המיועד מגיע למשרד שלך מוביל לא מוכר מהצצה חטופה על המשאית נראה לוגו ומספר של חברה אחרת, ויורד לך האסימון תוך כדי שהוא מתחיל לארוז את הקרטונים במשרד שהוא עובד קבלן...

 

מה עושים עכשיו, לוקחים? מבטלים? מצד אחד לך תחפש מעכשיו לעכשיו מוביל בדקה ה90 שגם ייתן מחיר מופקע וגם לך תדע על מי תיפול, מצד שני אחרי כל הריצות וסגירת העסקה להתחיל הכל מהתחלה למי יש זמן או כח לזה.

ניקיון מגביר את פריון העבודה

משרדים נקיים למען העובדים - הובלות שינויים במשרד לא כוללים רק מעבר על דוחות כספיים או גיוס\פיטורי עובדים, גם לאלה הקיימים יש מקום לצמיחה ושינויי כאשר מצב הרוח והלכידות במשרד תורמת באופן מכריע לשיפור משמעותי.

הובלת מטענים במשאיות וגוררים

בעידן החדש שינוע משאות עצומי מימד או משקל תוך זמן קצר בין נקודות רחוקות נהפכו לפעולה יומיומית פשוטה בחברות בניה וייצור בתחומים רבים וכוללים שינוע ימי יבשתי ואפילו אווירי בין יבשות.

אלו 2 הניירות שאתם צריכים במעבר דירה

ניירות למעבר דירה

ניירות משי: מה החשיבות של נייר המשי באריזה למעבר דירה?

נייר משי לאריזה עדינה – אם יש לכם תמונת שמן נדירה או יצירת אומנות יקרה אפילו אל תחשבו על עטיפה בניילון נצמד/ רק נייר משי רך ועדין ישמור על הציור מפני שריטות, מריחות והידבקות לפני (חזית) התמונה.

עצה קטנה: דברי אומנות סופר עדינים\יקרים כדאי לשים באוטו הפרטי מאשר בתא מטען של המשאית.

:צריך הובלת משרד? הנה 5 סיבות טובות לבחור בהובלות יששכר

חמש סיבות לבחור באחים יששכר

הובלות משרד בנוחות ובקלות הן הדבר המתבקש מאליו. כאשר אתם מתכננים את ההובלה שלכם מיד מנצנץ לכם בראש ה"אויש, זה הולך להיות מתיש ומפרך" כך שאין לכם חשק אפילו לחשוב על זה.

האמנם זו מוכרח להיות ההרגשה? מי קבע את הנורמה הזו? למה הובלת משרד לא יכול להיות מהנה כמו נסיעה לחו"ל או קניית רכב חדש, למה שלא תהיה כיפית ונעימה כמו כל שירות אחר שאתה משתמש בו.

התאמת תאורה מתאימה במשרדים

תתפלאו עד כמה כמות, איכות וסוג האור במשרדים משפיעים על ההצלחה שלכם. בואו ונפרט כמה כיווני מחשבה:

אור נותן מצב רוח בעבודה


תאורה עמומה יכולה לשרת את העסק שלך אם יש לך מסעדה רומנטית או בית מעצר... אבל אם אתה לא מלנכולי ולא מתאים לך אווירה דיכאונית במשרד אל תחסוך בתאורה. הרבה אור = הרבה מצב רוח, אין זה אומר שצריך לשים על כל עובד ספוט שיגרום לו להזיע ולא פרוז'קטור שיסנוור את הלקוחות, אבל בהחלט תאורה מבריקה ומאירת עיניים הנותנת תחושה חגיגית ושמחה ובהחלט משפרת את תנאי התעסוקה של העובדים שלך

עובדים סביב השעון

עובדים מסביב לשעון

מו"פ בחברות הייטק– עבודה ללא הפסקה

בשנים האחרונות ישנה תופעה תעסוקתית של עובדים סביב השעון שיובאה מהמערב הקפיטליסטי ושרדה את טלטלות המהפכות הפוסט מודרניסטיות שהתרחשו במדינות סקנדינביה. העובד יקבל את כל התנאים המחוות והפריבילגיות על מנת להישאר עוד ועוד בעבודה ולוותר על שעות הפנאי הן בשל אילוצים ומצוקה כלכלית הן בשל חמדנות ושאיפה לעושר ואושר והן בשל מיצוי ההזדמנות להתקדמות בשרשרת הניהול והעסקים בארגון.

צריכים הובלת משרד? אלו הדברים שלא יגלו לכם

מה שלא יגלו לכם על הובלת משרד

יש דבר כזה אחריות מלאה גם אם לא הזמנת אריזה

"אני לא אחראי אם יקרה משהו לדברים שלא אני ארזתי בעצמי, אולי זה היה שבור מלפני זה" - זה אולי המשפט הכי נפוץ שאומרים המובילים לפני כל הובלת משרד. תמיד אם יקרה נזק כלשהו נוכל לטעון "למה שיהיו לי חפצים שבורים ולמה לא נזהרתם שהרמתם אותם" - זו התשובה שמשלימה את מעגל הביצה והתרנגולת. המוביל לא רוצה להיכנס לאחריות אבל אם תעלו את הנושא עוד מלפני ההובלה של המשרד ותתעקשו שהאחריות תחול גם על האריזה שאתם עשיתם אזי המוביל יהיה חייב לעמוד בהסכם בלי להתחמק בלי הפיצוי.

הובלות בתים באחריות – אם יש סדר הכל בסדר

האחים יששכר מובילים גם בתים - באחריות

על שלושה דברים הובלת בית עומדת: אכפתיות, זהירות וסדר. כן, הסדר הוא לא פחות חשוב מרצון טוב. הסדר הוא הידיד הטוב של המוביל, וחברת הובלה בלי שיטות עבודה מקצועיות וללא סדר לא תוכל לספק שירותי הובלות בתים כמו שצריך וראוי.

חמישה טיפים סודיים שמובילים לא יגלו לכם

טיפים סודיים להובלות

כיצד לנהל משא ומתן, על מה אפשר (וכדאי) לוותר ולמה אתם פשוט חייבים לשים לב, חברת ההובלות אחים יששכר עם 5 טיפים שמובילים לא יגלו לכם ואתם פשוט-חייבים-לדעת:

כיצד לבצע העברת הייטק לבניין שאינו מוכן

הובלת משרד הייטק לבניין בבנייה

העברת משרדי הייטק דורשת סנכרון מלא בין העזיבה לבין ההתמקמות בבניין החדש - הכול צריך להיות מוכן ומתוכנן מראש ויש לקחת בחשבון בלת"ם מכל סוג שהוא ולהכין לכל סיטואציה את ה- Plan B במגירה. להלן המצבים הנפוצים שאתם עלולים להיתקל בהם:

איך הובלה עם מנוף הצילה אותי מבלוף

האחים יששכר מזהירים אתכם ממובילים מבלפים

המוביל שהתעקש

היית צריך הובלה פשוטה מבניין לבניין באותה העיר. אנחנו מאמינים שכל לקוח רשאי לבחור בדרך ההעברה שהוא רוצה בדיוק כפי שהוא יכול לבחור בחברת ההובלות שהוא רוצה.

האם ניילון נצמד מגן ב-100% על הרהיטים שלכם

הניילון הנצמד הוא רק אחד ממוצרי האריזה המשובחים של האחים יששכר

על מה בעצם מגן הניילון?

לניילון נצמד (ניילון-סטרץ') יש שלוש מטרות: להגן על הרהיטים מפני פגיעות ושפשופים, לעטוף את החפצים להשגת הרמטיות מפני חדירת לחות ואבק ולמנוע מדברים מלוכלכים ושומניים כמו ידיים לא נקיות של הסבלים בחברות ההובלות להשאיר סימנים על הריפוד של הרהיטים.

תרגילים של מובילים חלק ג' - מובילים לא הוגנים

הובלות האחים יששכר מספרים לכם על תרגילים של מובילים

מוכנים לזה? קבלו כתבה שלישית בסדרת הכתבות "תרגילים של מובילים" ונמשיך עם מובילים שאינם הוגנים בשירותי ההובלה - קראו ושימו לב.

תרגילים של מובילים חלק ב' - מובילים לא מומלצים - מה לדעת

מומלץ להיזהר מתרגילים של מובילים

כתבה שנייה בסדרת הכתבות "תרגילים של מובילים" ונמשיך עם כל התרגילים של מובילים לא מומלצים - קראו ושימו לב.

תרגילים של מובילים חלק א' - מובילים לא ישרים - ממה להיזהר

בוחרים באחים יששכר ולא במובילים שעושים תרגילים

כתבה ראשונה בסדרת הכתבות "תרגילים של מובילים" ונתחיל עם כל התרגילים של מובילים לא ישרים - קראו ושימו לב.

מחסנים לאפסון תכולת משרד במעבר

השכרת מחסן לאחסנה לטווח ארוך

למה מחסן?

בזמן הובלת המשרד למקומו החדש ישנם מקרים של עיכוב בכניסה למבנה בעוד שהפינוי של המשרד מחויב ע"פ חוזה. התקופה של בין לבין מצריכה אפסון זמני של התכולה והשכרת מקום בחברת אחסנה הוא הפתרון האידאלי.

גליל ניילון בועות (פצפצים) לאריזה - איפה קונים

אורזים עם האחים יששכר

כמה עולה גליל ניילון בועות?

כמובן שכשמבררים על גלילים לאריזה, צריכים לדעת שיש כמה סוגים של בועות למכירה (בכל מיני חוזקים וגדלים קטנות, בינוניות, גדולות) ובכל סוג פצפצים יש כמה מידות גלילים (ארוכים או קצרים, רחבים או צרים) ולכל יריעת ניילון יש איכות שונה (חוזק, עובי, עמידות בלחץ או במתיחה לפי יצרן). כל ספק מקבל את הגליל מיצרן שונה, בעלות שונה ועל כן יפרסם אותו במחיר הכדאי לו אך לא בהכרח משתלם לך. זו הסיבה שלשאלה כמה עולה פצפץ לאריזה יש תשובות רבות...

חמישה מקומות לוהטים להובלת משרד

הובלת משרד לוהטת

הובלת משרד חייבת להיות למקום אטרקטיבי, הן מבחינת הלקוחות שלך והן מבחינת המתחרים שלך. על מפת העסקים הדינאמית והרותחת של ישראל עולים מידי פעם כוכבים חדשים הגורמים לנו לקנות או להצטרף להצלחה. ערים אפורות או מרכזי עסקים מנומנמים הופכים לאזורי בילוי ומסחר תוססים מלאים במשרדים להשכרה או לרכישה. הובלת השינוי מתחיל בדרך כלל ביזמים פרטיים שמגלים מיקום מרכזי ונגיש ומזהים צורך אמתי של החברות למצוא תחליפים למחירים הדוהרים בתל אביב והמרכז בלי לעשות סימנים של עצירה. מלבד ההיבט הפיננסי מעבר לבניין חדש טומן בחובו גם יתרונות נוספים כגון התחדשות וארגון מחדש וכמו שאומר הביטוי משנה מקום משנה מזל. אם אתם חושבים על זה ברצינות, ריכזנו עבורכם 5 ערים שונות, ערים מובילות בשינוי עם אזורי מסחר פוריים ואטרקטיביים:

שקיות ניילון ענקיות לאריזה - למי יש כח לקרטונים

שקית פלסטיק במקום קרטונים

שקיות ניילון לאריזת שמיכות וצעצועים בצ'יק צ'ק

יש לכם עכשיו מעבר דירה על הראש, עוד לא השגתם קרטונים ואתם צריכים לארוז את כל התכולה - מה שאתם צריכים זה מספר דו ספרתי של שקיות גדולות במיוחד. אבל בניגוד לשקיות האשפה המסורתיות עם הצבע השחור וסרטי הסגירה, השקיות המיוחדות לאריזה הן כאלו שלא נקרעות הודות לאיכות וחוזק הניילון שמהם הן עשויות. לא תמצאו אותם בסופרמרקט ולא בחנויות לכלי בית, אלא בחנויות המתמחות באריזה והובלת דירות, מה היתרונות איפוא של השקיות הענקיות?

העברה של המשרד עם פירוק ואריזה

פירוק ואריזת המשרד על ידי חברת האחים יששכר

אתה צעד אחד לפני העברת המשרד שלך ומתארגן על הסידורים האחרונים להעתקת הפעילות העסקית במלא המרץ, נשאר לך רק לסגור מחיר עם מוביל מהימן וסיימת.

בעוד שלפניך המטלה הכי טריוויאלית לגישוש אחר חברה רצינית ואחראית במחיר משתלם. רק תמסור את פרטי התכולה, המיקום והתאריך המתאים לך והופ, משרדך יועבר למיקומו החדש.

העברת משרדים בלי נזקים ובלי עקיצות

העברת משרדים ללא עקיצות עם אחים יששכר הובלות

נורת אזהרה מהבהבת

בכל הובלת משרד יש חשש לדברים שיכולים להשתבש - אל תחכו לשיבוש, הפעילו את החושים שלכם ומצאו כיצד למנוע את הבעיות בטרם יתרחשו. יש שלושה דברים שיכולים להסב את תשומת לבכם:

הובלה, אחסנה ואריזה – הכל ביחד או כל אחד לחוד

חברת הובלות המתמחכה באריזה, הובלה ואחסנה

מי לא צריך הובלה במהלך חייו? גם אריזת הדירה או אחסון התכולה הם שירותים נפוצים, אך מה בקשר לשלושתם ביחד? האם גם אתם נמנים על פלח השוק הזה? באנו לעשות לכם סדר בבלגן, שנתחיל?

קרטונים וניילון נצמד אפשר לקנות לבד ולחסוך כסף

כיצד לחסוך כסף בעת ביצוע הובלה

למה בכלל להתאמץ?

אריזה ע"י חברת ההובלות הוא שירות פשוט ונח אז למה לארוז לבד?

סבלים ואורזים טובים הם מצרך יקר בענף

אחים יששכר הובלות מספקים גם שירותי אריזה

למצוא עובדים טובים זה קשה מאוד

ישנה אמרה: מספר סוגי בני האדם כמניין הפרצופים - לכל עובד יש אופי אחר, אמינות, מסירות, עקשנות ועוד. לחברת הובלה ובה אורזים, סבלים, נהגים ועובדים נוספים ישנה רמת ציפיות שהעובד יעשה את מלאכתו נאמנה ויהיה פרודוקטיבי.

קבלו החלטה ותעברו ממשרד קטן למשרדים מפוארים

משרדים מפוארים זה הכי הכי

מי לא רוצה לעבוד במשרדים מפוארים? מה לעשות שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו... אך בחישוב כל ההיבטים העסקיים האם באמת המחיר הוא חזות הכל?

שדרוג תשתיות תקשורת בעסקים קטנים

הובלת ארונות תקשורת עם האחים יששכר

"עד שהולך שילך"

העברת ארונות תקשורת מצריכה זהירות ורגישות ויש לבחור את חברת ההובלות המוכשרת ביותר למשימה. אבל לפני שנדבר על זה, חשוב להסביר בשביל מה בכלל לשדרג את תשתית התקשורת הקיימת?

האוזן שלנו כבר לא מתרגשת מסיסמאות

אוזני ארנב הפסחא

"אנחנו הכי טובים", "אנחנו הכי זולים", "אמינות, שירות, מקצועיות" ועוד ועוד סיסמאות בנאליות כאילו נולדנו אתמול... גם בענף ההובלות ישנם דיבורים כמו חול, רק חסר לנו לשמוע "רק היום" ו"הכל בשקל" וזהו אנחנו מסודרים...למי שכותב סיסמאות או מחמיא לעצמו כדאי לפחות שיעמוד מאחורי המילים שלו:

למה חג שבועות זו הזדמנות מצוינת לצבוע את המשרד שלך

הזדמנות לצבוע ולשפץ את המשרד בשבועות

עיתוי צביעת המשרדים דווקא בשבועות

חג שבועות הוא חג חגיגי ולבן, חג קיצי, חג שמח ועם הרבה מצב רוח. החגים וימי הפגרה שהעובדים ממילא לא בעבודה, הם הזדמנות מצוינת לעשות שינויים במשרד או במקום העבודה שלכם (ואפילו בבית). נכון שיש הרבה שנוהגים לצבוע את הדירה דווקא בפסח אבל משום מה יש כל כך עבודה לפני פסח עם כל הניקיונות והסידורים שלמי יש זמן לצבוע...

מדוע הובלת הייטק ללא אריזה היא החמצה

הובלה ללא אריזה היא החמצה

אומנות מלאכת האריזה

הובלת הייטק או כל חברה שעיסוקה מלווה במחשבים רבים וציוד טכנולוגי רגיש מצריכה התייחסות לטיפול בתכולה עוד הרבה לפני שמעמיסים אותו למשאית.

העברת משרד בדקה ה-90

הדקה ה-90

נתקעת בלי פתרון ואתה חייב הובלה ברגע האחרון?
התגלה ליקוי בטיחותי במבנה בניין המשרדים שלך?
היית אמור להיכנס למשרד אבל אין אישורים בזמן?

אנחנו פה בשבילך - נסה אותנו!

במקום לפצפץ

נייד עטיפה פצפץ לאריזה לקראת מעבר דירה

מה היינו עושים בלי הפצפצים לאריזה

הפצפצים האלה הם המצאת המאה בהעברת דירות, כאלה קטנטנים ומתוקים ושומרים לנו על הדברים הכי יקרים. איזו חברת הובלה יכולה להרשות לעצמה להציע שירותי אריזה למעבר דירה בלי הניילון השקוף עם בועות האוויר.

asuta.jpgbankisrael.gifcc.jpgcellcom.jpgcisco.jpgeged.pngfedex.pnghp.jpgisra-police.jpgkavim.pngkevish_6.pnglogo_elal11.gifmaariv.jpgmaccabi.jpgmenpower.pngnetvision.jpgnice.jpgosem.jpgstrauss.jpgteva.jpg
כל הזכויות שמורות אחים יששכר הובלה ואחסנה 2019 © / עיצוב: סטודיו בהיר / בנייה: אקטיביטק