רקע היסטורי ונוסטלגיה

רקע היסטורי ונוסטלגיה של חברת האחים יששכר

ברוכים הבאים לחברת האחים יששכר - חברת הובלות מקצועית ואמינה, רבת שנות ניסיון בתחום ההובלות. חברת הובלות יששכר גאה להציג לפניכם קצת על הרקע ההיסטורי שלה, על ההווי המשפחתי בחברה, הערכים שאנו מאמינים בהם וחזון החברה.
אנו גאים להציג בפניכם את היתרונות הייחודיים שלנו, מדוע כדאי לכם לבחור בנו, על הדרך הארוכה שעברנו מחברה קטנה לחברה שאנו היום, בזכות עמל רב, הבנת צרכי הלקוח והשקעה בשירות.


שותפות האחים - איך הכל התחיל?

בחור צעיר ונמרץ בשם יששכר (שם פרטי ומשפחה...) לאחר השירות הצבאי קונה טנדר קטן ומתחיל לעבוד בהובלה. מהר מאוד מצטרף אליו האח קובי יששכר העובד כנהג המשאית החדשה ויחד בעבודת צוות משותפת ומאומצת מתחילים האחים יששכר לצבור מוניטין של חבר'ה ישראלים איכותיים וחרוצים - ההצלחה לא איחרה לבוא.

בעקבות הביקוש הרב לשירותי הובלות בתל אביב, מצטרפים בני משפחה וחברים קרובים ומגדילים את העצה. כולם עובדים יחד באווירה משפחתית, כל אחד מתאמץ בתחום בו הוא טוב וכשרוני. אצל יששכר תמיד הגישה הייתה עם הדגש על הערכים של משפחת יששכר: יושר, עזרה הדדית, אחווה, ענווה וחריצות. גם היום, כאחת מחברות ההובלות הגדולות והמוכרות בענף ההובלות בישראל, האחים ישכר שומרים על הערכים בהם חונכו ומיישמים אותם בעולם העסקים.


מחברה משפחתית לחברת הובלות גדולה ומובילה

בשנת 1994 הוקמה חברת ההובלות מחדש - הפעם כחברה בע"מ. מיום הקמת חברת ההובלות יששכר, היה ברור שהקו המנחה ואיכות השירות תישמר כמו בחברה משפחתית (היום משתמשים במושג חברת בוטיק אבל פעם קראו לילד בשמו), להציב את צרכי הלקוח במוקד העניין, לדאוג לתת שירות מקצועי בסבר פנים ובאדיבות, מבלי להתפשר על האיכות.

במהלך השנים הוספנו שירותים משלימים כגון שירותי אריזה, שירות הובלות לחברות ומשרדים גדולים ושירותי אחסנה. השירות חייב להיות מותאם ללו"ז ולצרכי הלקוח וחייב לדאוג לכל תהליך ההובלה משלב האריזה, דרך שלבי הזמנת מנוף, פירוקים והרכבות ולעיתים סידור התכולה המובלת לאחסנה.


כיום החברה עומדת בסטנדרטים גבוהים וכל עובד בחברה מקבל הדרכה כיצד להמשיך את המסורת של השירותיות והמקצועיות שלנו.


חברת הובלות יששכר תשמח לצרף אתכם למעגל הלקוחות שלה.

התקשרו אלינו וקבלו את הטוב ביותר 03-9137013