הובלות משרדים
אחים יששכר

מובילים אותך ליעד הבא

אחים יששכר - חברת הובלת משרדים המובילה בישראל!

המטרה היא ברורה וחד משמעית: ששום פרויקט, עבודה, פגישה או מטלה של הלקוח לא יושפעו או יפגעו בשל הצורך להעביר את המשרד למשכנו החדש. בדיוק בנקודה זו נכנסים הובלות האחים יששכר לתמונה! במהלך השנים הרבות צברנו ניסיון וידע שאין שני לו בתחום הובלות המשרדים, אנו בקבוצת יששכר יכולים לומר בגאון שאנו בהחלט המומחים בישראל לביצוע עבודות מסוג זה.

העובדה כי כל חברות ההייטק המצליחות וכל המשרדים הגדולים בישראל בוחרים שוב ושוב באחים יששכר כמובילים הטובים ביותר והמתאימים ביותר לבצע את המעבר מעידה יותר מכל על השם הטוב ועל שביעות הרצון של הלקוחות.

מעבר לביצוע עבודת העברת המשרד בהיבט הטכני בצורה המהירה, הבטוחה והמקצועית ביותר, אנו ערים לחשיבות מזעור ההשפעה של הובלת המשרד על הפעילות העסקית של הלקוח. כך למשל, אנו נפעל בכל האמצעים למעבר משרד חלק ומהיר.

מגיע לך את הטוב ביותר!

אנו נשתמש בכל כח האדם הדרוש לביצוע המטלה המורכבת (תוך הקצאת משאבים מעבר לצפוי, לכל מקרה ועל מנת להיות מוכנים להפתעות שתמיד קורות בזמן אמת).

אנו נבצע את הובלת המשרד בכל זמן שנידרש, תהא השעה ויהא היום אשר יהיו, במטרה להעלים את אי הנעימות או הטרדה הכרוכות בפעולת הובלת והעברת המשרד.

אנו נעניק לכם את כל המידע והעזרה הדרושים לכם בכדי שהתהליך יעבור בצורה המושלמת והנעימה ביותר.

אנו מעבירים את כל סוגי המשרדים – גדולים, בינוניים וקטנים! להבדיל ממובילים אחרים בתחום, אשר רואים לנגד עיניהם רק את הפן הרווחי שבביצוע עבודת ההובלה ואשר בלי שום בעיה ינפנפו כל עסק קטן המבקש לבצע העברה, אנו בקבוצת יששכר מאמינים ופועלים בדרך אחרת. על פי השקפת עולמנו, מוניטין וניסיון צוברים תוך התמקצעות בכל סוגי העבודות, בכל מקום בארץ ובכל זמן שהוא נכון ללקוח.

כל השירותים הדרושים לכם תחת מטריה אחת (one stop shop)

תכנון שלבי ההעברה – תאום מלא ומשותף עם הלקוח עוד בטרם התחלת העבודה, בו עוברים על הנתונים ומרכיבים לוח זמנים וסדר משימות שביצוען יוביל להעברת משרד בצורה מושלמת, לרבות הכנת סידור עבודה. אין ולא ניתן להפריז בחשיבותו של שלב זה בביצוע העבודה, שכן תכנון ראוי הוא זה שיכתיב את קצב ביצוע הדברים ואיכות העבודה.

שלב האריזה – עם הובלות יששכר אתם יכולים להיות רגועים שיסופקו לכם כל האמצעים הדרושים לכם על מנת לארוז באופן יעיל ובטוח. ציוד אריזה יסופק לכם בהתאם למסקנות שלב התכנון: קרטונים וארגזים בכל גודל דרוש, סרט הדבקה, עטים לסימון הציוד האריזה וכיו"ב. כמובן שאנו מציעים גם שירותי אריזה, אז אם לא בא לכם להתעסק בכלל בשלב זה של העברת המשרד אנחנו כאן בשבילכם.

הובלת המשרד – אנו סבורים שבשלב זה מומחיותנו תבוא לידי ביטוי בצורה המובהקת ביותר. אנו נגיע במועד שהוחלט מראש, עם כל הצוות המיומן הנדרש לביצוע הובלת המשרד, נעמיס ונשנע את כל הציוד למשרד החדש, תוך הקפדה על שלמות ציוד זה והעברתו בבטחה עד תום שלב הפריקה.

חשוב לציין, כי בהובלות האחים יששכר שמים דגש על חשיבות הציוד והחומרים המועברים וכי לא משנה מהו החומר המועבר וכמה רגיש הוא, איתנו לא תצטרכו לדאוג!

מה עוד אנחנו יכולים להציע לך...

חשבת פעם להחליף ריהוט? במסגרת הליווי האישי של הפרויקט אנו מציעים מגוון פתרונות כדי שתוכל לעשות הכול בנוחות, בתשלום אחד, עם חברה אחת והכל במסגרת הזמן הקצר ביותר, בין השאר אנו מציעים לך לקחת את כל הריהוט הישן במשרד ולהחליפו בחדש כולל כל עבודות הנגרות וההתאמה למשרדים החדשים ע"פ בחירתך כולל הקניה והמכירה במחירים הכי משתלמים שיש. והכל בארגון זריז בתוך מסגרת הזמן של ביצוע פרויקט הרילוקיישין. שאל אותנו.

האם זה המחיר הסופי ? כחברה שחשוב לה להיות מהמובילים בענף, אחים יששכר מקפידה לתת מחיר פיקס הכולל את כל העלויות הנלוות והעתידיות בכל מקרה של השירותים הנלווים כגון פירוקים והרכבות, עלויות שימוש ואספקת חומרי גלם לאריזה, שימוש במנופים וציוד מכאני\חשמלי לביצוע המשימות, עלות הביטוח לשינוע ואת כל בעלי המלאכה משלב הצעת המחיר ועד הסיום. את זה כבר תראו בפגישה הראשונה, ותיווכחו כשתקבלו את טופס הצעת המחיר המפורט וההוגן שלנו, אנו מבטיחים שתהיו מרוצים שהכול יסתיים באותו המחיר שקיבלתם מראש, בלי תוספות של הרגע האחרון ובלי הפתעות שונות ומשונות.

כל בעלי המקצוע תחת קורת גג אחת. אין צורך להתרוצץ, לעבוד מול כל בעלי המלאכה בנפרד, להוציא צ'קים, להסביר כל פעם מחדש, לבזבז זמן על בדיקות והשוואות מחיר, לנהל משא ומתן ולבדוק שהעבודה נעשתה לשביעות הרצון, ליפול בין הכיסאות כאשר כל נותן שירות בורח מאחריות... זה לא בשבילכם. אנחנו נדאג לה-כ-ל. כולל טכנאי רשתות, סדרנים, נגרים, משפצים, אורזים, מנקים וכל מה שתרצו, תנו לנו לעבוד בשבילכם במינימום עלויות ומקסימום תוצאות.

 

הובלות משרדים יששכר

האחים יששכר דואגים לך

לאורך כל הפרויקט תמיד אנחנו איתך בייעוץ והכוונה, בפתרון בעיות מפתיעות בזמן אמת תוך כדי תנועה, בשימוש במנופים הידראוליים מתכוונים, אנחנו לא חוסכים בחומרי עטיפה והגנה על הציוד והמחשבים במשרדים שלכם, לכל רכבי ההובלות שלנו יש רמפות העמסה לשינוע מהיר ועדין ללא הטיית הציוד ובצורה המקצועית והבטוחה, הרכבת ופירוק עמדות העבודה נעשית על ידי בעלי מקצוע, הצוותים שלנו מיומנים ואדיבים וחווית השירות אצלנו היא מעבר למצופה.

אנו נהפוך עולמות בשבילך!


אתה צריך שהמשרד שלך יחזור לעבוד במעונו החדש באפס תקלות וכמה שיותר מהר, שלא תצטרך להתמודד עם בעיות שנוצרו מתכנון לקוי או חוסר ניסיון. אתה צריך מישהו שיעשה את המקסימום בשבילך, אתה צריך את חברת האחים יששכר הובלות – קדימה לעבודה!


האחים יששכר מתקתקים עבודה


עם צוותים גדולים וחרוצים, אנו מבטיחים להעביר אותך בשיא המהירות. בנוסף, אנו מציעים שירותי הובלת משרד בסופ"ש או בחופשה על מנת שלא תפסיד ימי עבודה. יש לנו אינספור הצלחות ומכתבי תודה אז למה לא תשאל את מי שכבר עבר?

אין תחליף לחברת הובלות המתמחה במשרדים

כלל ברזל: כשיש לפניך מבחר בעלי מקצוע – עבוד עם המומחים בתחום הספציפי שאתה צריך , זה כל כך טריוויאלי , כמו שלא תקרא לשרברב שיתקן את המזגן. נכון שגם לחברה עם מוניטין בתחום העברת דירות יש יתרון, אבל במקרה שלך אנו ממליצים - העבר את משרדי החברה רק עם חברה מומחית בהובלת משרדים (וכל מילה נוספת מיותרת).

חברת הובלות משרדים בתל אביב והמרכז

תל אביב היא עיר ללא הפסקה, מלאה בעסקים וחברות בינלאומיות העובדות 24/7 ומניעות את הכלכלה של ישראל, העיר כל הזמן צומחת מתחדשת ובועטת ודורשת תשומת לב מלאה מנותני השירות והספקים. תל אביב היא גם הפייבוריטית שלנו בכל הקשור לחברות הייטק, מידי יום אנו נותנים שירותי הובלה במרכז בנאמנות ובאהבה. אם המשרדים שלכם נמצאים בתל אביב, האחים יששכר הובלות היא הבחירה הטבעית בשבילכם.

חברת הובלות מומלצת

כן לכולם יש ניסיון, כולם טובים וישרים... לא כדאי לסמוך על אף אחד ובמקום להסתפק ב"אל תדאג" בקש לראות המלצות אמתיות על הובלות משרדים בקנה מידה דומה לחברה שלך, עיין היטב בהמלצה ובחן מה תפקידם בחברה ובאיזה תאריך בוצעה ההובלה. אתה יודע מה זו איכות ואנחנו חברת הובלות של משרדים המעריכה את כספך ואת זמנך. הובלות יששכר שמה אותך במרכז ורוצה לתת לך את הטוב ביותר – יש לנו רזומה עשיר ומוכח ללא תחרות! הנה כמה מההמלצות שקיבלנו:

העברת 700 עובדי Applied Materials מיבנה ומנס ציונה לפארק המדע ברחובות.

הובלות משרדים וציוד רב ביצוע מרכזי עבור חברת TEVA באזור פתח תקווה.

ייעוץ לוגיסטי, שינוע מחסנים והובלות חדרי מחשבים לחברת Compaq על 600 עובדיה.

פרויקט הובלות משרדים של חברת Microsoft למשכנה הנוכחי בהרצליה.

העברת חברת TEYRAYON למשרדים החדשים במגדלי עזריאלי בתל אביב.

הובלות משרד חברת CISCO SYSTEMS מהרצליה למבנה החדש בנתניה.

לרשימת ההמלצות המלאה

התחייבות לשירות הוגן

הצעות מחיר בחברת יששכר הובלות

מלבד הצעת המחיר הטלפונית, כשמדובר בהובלות גדולות בין עם זה בתים פרטיים ובין אם זה הובלת חברות הייטק ומפעלים, אנו מעדיפים ומוכרחים לתת את הצעת המחיר בבית הלקוח\העסק ולהסביר לו את המורכבות והמשמעות של הצעת המחיר לטובתו ולכדאיות ההובלה.


ברוב הצעות המחיר של הובלות גדולות מורכבות ישנו ריבוי גורמים ומשתנים ועל כן ריבוי אותיות קטנות שהופכות את הסעיפים הראשיים לחסרי משמעות. הסתייגויות גורפות מההצהרה ואפילו הוראות סותרות לקווים המנחים לגבי עמידה בלו"ז אספקת חומרי האריזה, תוספות וקנסות על איחורים ועל שירותי הובלה נוספים שלא כלולים במחיר ובאים בהפתעה ועוד. לכן יש לקרוא בתשומת לב ולהיות מודעים לכל ההשלכות. בדפי המידע באתר שלנו תמצאו מידע רב והסברים כיצד להיזהר, מה לבדוק ואיך להשוות מחירים שקיבלתם מחברות הובלה שונות.


חברות הובלה מתחרות

אנו מאמינים כי גם בתחרות צריכה להיות הגינות ואנו מאמינים שהקפדה על תחרות הוגנת ונקייה משרתת את כל הצדדים, גם את חברות ההובלה - נותני השירות וגם את הלקוחות - מקבלי השירות.

תחרות נקייה מביאה לידי כך שכל חברת הובלה הרוצה להגדיל את מספר הלקוחות תפנה את כל האנרגיה לטובת השתפרות בשירות ובמחירי ההובלות ולא תפנה את מאמציה להשמצה והכפשה.

מנכ"ל חברת הובלות האחים יששכר הוא דמות ידועה ומוכרת בענף ההובלות, נמצא בקשר מתמיד עם מנהלי חברות ההובלה הנוספות בתחום ופועל רבות להטמעת ערכים אלו מתוך אידיאלים ואינטרסים הדדים בבחינת "קנאת סופרים תרבה חכמה".

אחריות על נזקים