המחיר המשתלם שכולל פירוק והרכבת כל הריהוט

מעבר דירה ומשרד כולל פירוק והרכבת ריהוט עם האחים יששכר

הובלה עם ריהוט משרדי רב

כשמדובר על הובלת משרד גדול מרובה עמדות עבודה, שולחנות, ספריות, ארוניות, דלפקים וחדרי ישיבות מרוהטים עלויות הפירוקים וההרכבות הופכות להיות כבדות משקל במחיר היחסי של ההובלה, לכן יש להיערך לשירות זה על כל משמעויותיו.

 

פירוק רהיטים - כל הדרכים

בסך הכול ישנן 4 אופציות אפשריות בפירוק לפני ההעברה: פירוק על ידי המוביל, פירוק הריהוט לבד ללא עזרת בעלי מקצוע, הובלת המשרד על מטלטליו, ציודו והריהוט בשלמותם, ללא פירוק כלל והזמנת נגרים מקצועיים לשירות זה ולעקוף את התשלום המסורתי למוביל.


צריך לדעת איך לפרק ריהוט משרדי

בעצם עיקר הבעיה בפירוק ריהוט הוא הרכבתו... ללא פירוק נכון ומסודר של הנגר או המוביל ייווצר אחד משלושה מצבים: או שאחד מהחלקים יינזק (כגון שבירת צירים, כיפוף אוזניים, חרישת מסילות וכו'), אחד מן החלקים ילך לאיבוד (ברגים מיוחדים, תושבות, ידיות, כפתורים, בתי נעילה וכו') או שמשיכה או עיקום לא מדויק יסכל את הרכבתו מחדש בסיום ההובלה.

 

הובלה טובה תלויה באריזה אחראית

מבחינה סטטיטית, 90% מהובלות המשרדים מסתיימות בשביעות רצון. כל עוד כל החפצים שלמים ותקינים הכל הולך נהדר. הבעיה מתחילה כשיש נזקים וחבלות ואז אף פעם זה לא מסתיים בצורה יפה. אריזת המשרד מכסה את 10% מהמקרים הנותרים ומגינה על החפצים גם אם החפץ נשמט מהיד או מקבל מכה בחדר המדרגות.

 

מנהל משרד צריך לדעת מתי לוותר

גם אם יש לך כתפיים רחבות לא תוכל לפתור את כל הבעיות וגם אם תהיה מחושב ומוכן לכל דבר לא תוכל למנוע את כל הטעויות או לנהל את כל העולם - למד להאציל סמכויות, לפזר משימות לאנשים שאתה סומך עליהם ולעבוד עם בעלי מלאכה מקצועיים. בחירה בחברה נכונה בשירות מתאים ובבעל מקצוע מיומן הם חצי הדרך להשגת המטרה.


הובלה עם פירוק והרכבה בהצעה מפורטת

כדאי מאוד לבקש הצעת מחיר מפורטת ככל הניתן להובלת המשרד בנפרד ולשירותי הנגרות בנפרד משתי סיבות עיקריות: האחת כמובן כדי לעשות השוואת מחיר מושכלת בין החברות ולדעת כמה השירות כלכלי. הסיבה השנייה היא מאחר ובעת ההובלה לעיתים מתגלה הצורך בהחלפת אחד או יותר מהרהיטים ואז אין צורך להרכיבו מחדש וניתן להוריד מהסכום הכללי את עלות ההרכבה.