חמישה טיפים סודיים שמובילים לא יגלו לכם

טיפים סודיים להובלות

כיצד לנהל משא ומתן, על מה אפשר (וכדאי) לוותר ולמה אתם פשוט חייבים לשים לב, חברת ההובלות אחים יששכר עם 5 טיפים שמובילים לא יגלו לכם ואתם פשוט-חייבים-לדעת:


1. איך לנהל משא ומתן על המחיר

הזמן אותם אליך - ראשית, בכל משא ומתן אל תראה התלהבות, תן למציע ההצעה להתאמץ קצת. ההגעה אליך מוציאה אותו מהמצב הנוח והבטוח של הכיסא במשרד שלו, למצב הרגוע והמלא ביטחון שלך על הכורסא במשרד שלך. מבחינה פסיכולוגית זה מעניק לך סמכותיות ומחזק את התחושה כי אתה מוביל את המשא ומתן ואתה זה שמחליט וקובע.

סימפתיה ואמפתיה - אל תשאל על עלות העברת המשרדים במשפט הראשון. נסה ליצור אמפתיה על ידי אירוח לבבי, לקנות את לב המוביל, חפש נושא שיחה או תחביב משותף והיה אתו נעים הליכות. הסימפטיה ואמון הנבנה בין הצדדים יעזור גם לך וגם לו להגיע לעמק השווה ול-winwin בעסקת הובלת המשרד שלך. אל תיכנס לפוליטיקה או לנושאים טעונים השנויים במחלוקת, אל תתן לנציג להמתין לך, זו טעות, זה לא צעד בונה אמון ההפך זה מהלך המעורר חשדנות ונוגד את מטרותיך.

קח (אותו) לאט את הזמן - אל תחליט! חכה, אל תיתן תשובה במקום. מבצע של הרגע האחרון, רק היום או אם תסגור עכשיו תקבל הנחה \ מתנה \ שירות כלשהו כלול במחיר. זו אחת השיטות הנפוצות (והנדושות יש לומר) של כל העוסקים בשיווק ומכירה של מוצרים ושירותים כולל בשירות העברת משרדים.

גלה בקיאות - למד היטב את החומר. בכל עסקה לא משנה איזו, ידע זה כח, למד את "היריב" (במקרה שלך חברת ההובלות) - מי הם ומה הם. בנוסף, למד על התחום, תקרא קצת חומר ומידע מקדים על הנושא, הראה לעומד מולך שאתה שולט בתחום ואי אפשר לסבן אותך. תדע מה לבקש וממה להיזהר, מה לבדוק ועל מה להתעקש, מאמרים פנטסטיים לדוגמא:

- העברת משרד באופן הטוב ביותר

- בעיות ועקיצות נפוצות בהעברת משרדים

- כיצד לארוז משרד בצורה אופימאלית

אל תעבור בשיא - אחד הזוויות של הצלחה במשא ומתן הוא הורדת המחיר, ואחד הכלים האפקטיביים להורדה במחיר הוא לעשות זאת בזמן הפנוי של נותן השירות, במקרה שלך תקופת השפל בתחום ההובלות. אם תהיה גמיש ותבוא לקראת המוביל, תוכל להוזיל את מחיר העברת המשרד שלך בעשרות אחוזים.

2. למה כדאי לוותר על פירוקים

ראשית, הרבה סוגי רהיטים פשוט נשחקים או מתבלים בפירוקם והרכבתם. שנית, פירוק הריהוט והרכבתו בסיום ההובלה מייקר עלויות.

במקום זאת, השימוש במנוף הידראולי מאפשר את הוצאת הרהיטים בשלמותם ללא הפירוק, ללא נזקים או שריטות כתוצאה מפגיעה וללא טלטול במדרגות. לכן מומלץ וכדאי להתעקש על השימוש בו במיוחד בהעברת משרדים עם ציוד יקר. העלויות הטוטאליות של שימוש לכל הציוד המשרדי עולות על בזבוז בזמן העבודה והפסד בגין נזקים ופירוקים. אל תוותרו.

3. ביטוח ההובלות מלא באותיות קטנות

בדוק, מפני אי אלו סיכונים הביטוח מכסה אותך?

אלו כיסויים כלולים בפוליסת העברת משרדים?

מהם הסכומים בהם אתה מבוטח על כל מקרה?

האם יש ואילו הגבלות קיימות בתקרת הפיצוי?

האם יש ואילו הגבלות לגבי סוג חפץ כלשהו?

מהי גובה השתתפות העצמית במקרה ביטוחי?

מי ישלם את ההשתתפות העצמית אתה או המוביל?

4. סבלי הקרקס ומובילי התיאטרון

דם יזע ודמעות... זה רק נדמה לי או שכל בעלי המקצוע ניחנו בחוש דרמה מפותח כאילו היו שחקנים בקאמרי? ישנם בעלי מקצוע, במיוחד בישראל ובמיוחד בתחום הובלות, ההופכים כל משימה לקשה וכל פעולה פיזית למשהו יוצא מגדר הרגיל. נכון, זה לא קל ואף אחד לא ממעיט מהמאמץ הנדרש אבל מקצוע הסבלות מצריך סבלנות, על כל המשתמע מאחר וזה לא משהו שמובן מאליו. מסחטת הרגשות שלנו למען הצדקת מחיר גבוה באיזה שהוא מקום מציבה אותנו בפוזיציה כזאת שהברירה היא בין לא נעים להתווכח על המחיר לבין לא רוצה לצאת פראייר. ואיכשהו כמו פרוסה שתמיד נופלת על הצד עם הריבה, המוביל ישתכר באופן גבוה מהנראה לנו כסביר והוגן. העצה שלנו היא לא להתרגש, לסכם מראש הכל על מחיר פיקס גם אם יהיו בדרך הפתעות או משהו שמתגלה כקשה יותר בפועל ממה שתוכנן כדי שתוכלו להסיר את הדרישה בעתיד.

זה בלתי אפשרי... לעיתים זה באמת בלתי מתקבל על הדעת וזו אפילו חוצפה למי שלא מהמקצוע להתווכח על עובדות אבל לעיתים זה אפשרי והגיוני וניתן לביצוע. לעיתים שהמוביל אומר שזה "בלתי אפשרי" הוא פשוט מתכוון שהוא היה רוצה תוספת תשלום כדי שהוא יוכל "לעבוד מכל הלב" . במקרה שזה נראה לכם בלתי מוצדק, העצה שלנו היא גם לבדוק עם מוביל נוסף וגם לתת "זמן מחשבה" פשוט לקחת הפסקה קטנה ולתת למציע ההצעה לרדת מהעץ שהוא טיפס עליו.

5. העלות האמתית של האריזה

אוקי, שירות אריזה מלא הוא לא בחינם, אתה מבין את זה ומוכן לשלם. אבל כמה באמת צריך להוסיף לעלות אריזה מעבר לעלות ההובלה. איפה יש מחירון אובייקטיבי לאריזת משרדים (כולל מחירון חומרי אריזה). איך אדע מה קנה המידה ואם המחיר שקיבלתי הוא סביר או יקר.

מה שחברת ההובלות לא רוצה שתדעו הוא איך היא מתמחרת את האריזה. יש שתי שיטות: לפי כמות הקרטונים ולפי זמן האריזה כפול מספר העובדים. כדי להיות בעניינים ולהתחכם קצת, העצה שלנו היא לבקש 3 הצעות מחיר נפרדות. האחת להעברת המשרדים, השנייה לאריזה בתמחור לפי מספר קרטונים והשלישית לתמחור אריזת המשרדים לפי זמן עבודה, לעשות חושבים ולבחור את העסקה הזולה והמשתלמת ביותר עבורכם.

 

נהנתם מהמאמר? ובכן אנחנו נהנינו לכתוב אותו:) כמו תמיד אתם מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק העסקי של האחים יששכר, לעשות לנו לייק ולהישאר מעודכנים.