צור קשר

פצפץ - בלוג המאמרים של האחים יששכר

מגוון מאמרים מעניינים בנושאי אריזה, הובלה ואחסנה מוגש לעיונכם. אנו מאמינים שהמידע באתר שלנו רב ערך ומועיל, הן להבנה נרחבת בתחום ההובלה (כדי למנוע טעויות של חוסר ניסיון) והן בנתינת כלים משמעותיים לייעול וחסכון בכסף, בזמן ובארגון נכון בכל אחד משלבי האחסון או האריזה הנלווית לשירותי ההובלות שלנו.

המאמרים מחולקים לפי נושאים, בהתאם לאזור המבוקש או אפיון הלקוח כפרטי או עסקי, כך שכל קורא יכול למצוא בנקל את הנושא המדבר אליו (בין אם מדובר בהובלת דירה ואריזה ובין בהעברת משרדים חברות ומפעלים).

כל האינפורמציה מקורית ואמינה ונועדה לטובת לקוחותינו. אם תמצאו טעות או שגיאה בתום לב בטקסט שלפניכם, נודה לכם על הפניית תשומת ליבנו ונדאג לתקן ולשפר, בדיוק כפי שאנו עושים מאז נוסדה חברת ההובלה שלנו - אנו משתדלים ומשתפרים כל הזמן.

קריאה נעימה!

משרדים בתל אביב

הובלת משרדים בתל אביב מקבלת משמעות מיוחדת עבורנו

בשעה טובה החלטתם להתחדש במשרדים חדשים ונדרש לכם שירות הובלות למיקום החדש - כל התחלה חדשה מלווה בהתרגשות וציפייה לדברים טובים, כאשר אתם מנסים לעמוד במשימה בצורה המיטבית ללא לחץ או דאגה מהמכשולים שבדרך ותקוות חדשות להצלחה.

המשך קריאה: הובלות משרדים בתל אביב והמרכז עם האחים יששכר

הובלה טובה | ארגז

במי הכל תלוי אם לא בך? אל תאשימו מוביל לא מקצועי או חברת הובלות חובבנית הרי אתם מחליטים עם מי לעבוד. נכון, הכי חשוב זה מחיר זול. אבל מה עם הובלה טובה, זה לא חשוב לך?!

המשך קריאה: !הובלה טובה מתחילה אצלך. כן

העברת משרדים - תוכנית

הובלת משרד זה לא מה שהיה פעם מאז הרבה משאיות עברו על הגשר... עכשיו חברות הובלות משרדים נראות ומתנהגות כמו חברות הייטק עם תקני ISO סטנדרטים בינלאומיים והסכמי הובלה מקצועיים. חידושים טכנולוגיים ושיטות עבודה מהפכניות להעברת משרד בשיא המהירות.

המשך קריאה: העברת משרד ברצינות - תשכחו כל מה שידעתם על הובלות משרדים

ניילון פצפץ חברת הובלות

לא כל יום עוברים דירה ועד כמה שאנו יכולים לנחש הכסף שלך לא גודל על העצים... בחירה בחברת הובלה מומלצת היא קריטית לכיס, לעצבים, לזמן ולרכוש שלך, עשו טובה לעצמכם תעשו בחירה טובה.

המשך קריאה: בין 2 נקודות עוברת חברת הובלות ישרה אחת

הובלות משרדים - בניין משרדים בלילה

השער שלך להובלת משרדים. בוא לגלות: מה לבקש? כמה לשלם? איזה אריזה? איך בודקים? אלו הפתעות? כיצד להתמקח? מי מומלץ? טיפים, מחירים, עצות, ותשובות לכל השאלות.

המשך קריאה: הובלות משרדים - ה-כ-ל על הובלת משרד

תמונה של רשימת בדיקות

מחיר ההובלה, הזמן שלך ואחריות המוביל


3 בדיקות הכרחיות לפני שסוגרים עסקה עם חברת הובלות על מחיר על זמן ועל אחריות המוביל לביצוע הובלה מושלמת. זה המאני טיים שלך להתעקש על הובלת דירות ומשרדים בחברה מקצועית ואמינה.

המשך קריאה: ?אל תדאג זה באחריותי! איך יודעים אם המוביל בסדר

3 דברים שלא ידעתם על מחסנים להשכרה

ישנם דברים שהם לא סוד שמור אבל בדרך כלל מי שאינו מהתחום לא בדיוק יודע על קיומן או היקפן, ענף השכרת מחסנים אינו שונה בתכלית וגם פה יש מספר נקודות שראוי להתייחס. הנה כמה נתונים מעניינים ואחר כך קצת הסברים:

המשך קריאה: שלושה דברים שלא ידעתם על מחסנים להשכרה

איך לחפש ולמצוא מוביל מומלץ

תמיד רצוי לעבוד עם חברת הובלות מקומית - גם בהובלת משרד וגם במעבר דירה. בין אם אתה לקוח עסקי או פרטי, המובילים המקומיים בתל אביב או אלו שמגיעים לעבוד בה מחוץ לעיר על בסיס יומיומי הם הבחירה הטבעית והנכונה. גם באינטואיציה, שבוחנים את המספרים הקטנים - הכל מתחבר לתמונה אחת שרק מי שמכיר את השטח, את הבניינים, הכבישים, הרמזורים והפקקים, ידע איפה לחנות, מתי להגיע ובאיזה יום לרכז את כל העבודה.

המשך קריאה: המדריך לחיפוש אינטרנטי נכון למובילים מומלצים בתל אביב

העסקת עובדים בעלי מוגבלויות

אנחנו קמים בבוקר למשרד אצים ורצים לכל הכיוונים דואגים לעסק לעובדים ולמחזור המכירות, גם שיש לנו קצת זמן פנוי אנו עסוקים בחיים הפרטיים, כל אחד יודע שמידי פעם הגוף צריך מנוחה והנשמה חופשה להתרענן להחליף כח.

ה Pause בחיינו מאפשר להסתכל על העולם שלנו מבחוץ להסתכל על עצמנו ועל אורח החיים הלחוץ שלנו ממבט על אובייקטיבי ולהתבונן מה אפשר לעשות טוב יותר איפה כשלנו מה מטרותינו ומה השגנו, לא רק בחומר אלא בעיקר ברוח, כמו שהולך השיר "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו..."

המשך קריאה: למה כדאי לך להעסיק עובדים בעלי מוגבלויות?

פירוק והרכבת רהיטים

פירוק רהיטים רק נראה מסובך ממבט ראשון, למעשה, זו משימה לא קשה במיוחד, אבל.... (ואבל גדול) נחוצים שלושה דברים חשובים: חוש טכני בסיסי, כלים מתאימים, הבנה שכל מה שמפרקים צריך להרכיב בחזרה (ולכן לא נעשה נזק, נפרק לפי הסדר ונזכור איך זה היה מורכב)

המשך קריאה: (שירותי פירוק והרכבת רהיטים כמו שצריך (כולל הסברים

חברה גדולה לפרויקטים גדולים

מה נחשב לפרויקטים גדולים?

הובלת משרדים המונים מעל 100 עובדים נחשבים בענף לפרויקטים גדולים. יש להבין בעבודה בקנה מידה גדול מאוד ההיערכות שונה מהובלת משרדים קטנים לא רק במספר העובדים והמשאיות אלא גם בגישה גם בניהול וגם בתכנון רב שלבי מוקפד ומדויק. וזו בהחלט לא משימה ברת ביצוע לחברת הובלה קטנה גם אם היא טוענת או מאמינה ביכולתה, זו יומרנות או שרלטנות.

המשך קריאה: חברה גדולה לפרויקטים גדולים

חידוש משרדים

הי, החלטת לחדש ריהוט, באמת הגיע הזמן, לפני שאתה אומר כן למעצבת ולפני שאתה מגהץ את הפלסטיק ביזנס של החברה חשבת שחוץ מהגיון עסקי יש הגיון בריא? בריאות העובדים והשמירה על ישיבה נכונה משפיעה בעקיפין ובמישרין בטווח הקצר ובטווח הארוך על העבודה התפוקה הפריון ועל משך זמן בתפקיד בביצוע איכותי חינני ומהיר זו לא הפרזה ולא הגזמה ויש הרבה דוגמאות טריוויאליות למשל בקורלציה בין בעיות גב לישיבה ממושכת וכו'.

המשך קריאה: חידוש המשרדים שלך ברהיטים ארגונומיים

העברת משרדים

בחרתם לשפץ את המשרד? תתחדשו! יש עכשיו מיליון וחצי דברים שאתם צריכים לעשות אבל לאט לאט ולפי הסדר תשתלטו על הכל. החכמה היא תמיד מראש ולא בדיעבד, אז נכון שאין תחום בלי הפתעות ואין מנהל שחף מטעויות אבל בואו נשתדל לעשות כל מה שניתן כדי שתקופת השיפוץ בכלל והעברת המשרד בפרט יעברו בצורה חלקה.

המשך קריאה: השכרת מקום עבודה חילופי לתקופה קצרה בזמן השיפוץ

אריזה ומעבר דירה

כל הזמן שואלים אותי במה הכי כדאי לעטוף כלי זכוכית וחרסינה כמו יש לי סרוויס פורצלן של סבתא רבה שאני פוחד שישבר או תן לי את החומרי עטיפה הכי טובים זה סט יקר אני רוצה שהכל יעבור בלי סדקים או שברים לדירה החדשה אז הנה כמה דברים לגבי נייר חום ועטיפת כלים בכלל.

המשך קריאה: ?האם חייבים נייר אריזה חום לכלי זכוכית שבירים במעבר דירה

5 סוגי חברות הובלות

ישנם 5 סוגי לקוחות שונים שמחפשים חברת הובלה המתאימה לפי האופי הצורך והתקציב שלהם. ישנם חמש חברות הובלות עם דרך שונה של שירות והתמקצעות, להלן האפיון, תבחר את החברה המתאימה לך ביותר

המשך קריאה: חמש חברות הובלות במרכז העניינים

כיצד להימנע מנזקים בזמן הובלת משרדים

באופן כללי, לא משנה כמה חברת ההובלות היא חברה טובה ואמינה ועד כמה היא מתאמצת שהכול יעבוד כמו שעון. כדאי שתפנימו שבהובלת משרד האחריות חלה גם עליכם. הגדילו ראש, מנעו ליקויים והיו מעורבים בתהליך, להלן כמה נקודות למחשבה:

המשך קריאה: הובלת משרד בראש שקט - כיצד נמנע מנזקים

שינוע משרדים כאן ועכשיו

זהו, אנחנו עוברים!

יש לך עובדים לתפעל, יש לך עבודה רבה ויש לך משרד לנהל. אך אתה צריך לעבור ולהתמקם מחדש, החלטה לא קלה, מורכבת, מחייבת, לחוצה ומאתגרת, בוא נתחיל מהתחלה:

המשך קריאה: שינוע מתוזמן לבניין חדש

העברת משרד עם ציוד מיוחד

1. העברת משרד עם חומרי מידע מסווגים

מחשבים שרתים קלסרים ספרים או ציוד מסווג יעבור לפי כל כללי המידור ובהשגחת מנהל פרויקט הממונה על הבטחת הסודיות ולליווי תהליך ההובלה בכל השלבים.

יש לסמן את תכולת האריזה לאיזו עמדה שייך כל שרת לא תמיד זוכרים מה שייך למה שהכל ארוז הכל נראה אותו הדבר ומתבלבלים, לא נעים לקבל גישה למחשב של מישהו אחר ולא מקצועי.

המשך קריאה: העברת משרד עם ציוד מיוחד

הובלה דרך חברת קבלן

חברות רבות עובדים עם קבלני הובלה

 

כשמגיע אליך קבלן במקום המוביל שהזמנת...אתה מזמין הובלה עם חברה מוכרת וידועה וביום המיועד מגיע למשרד שלך מוביל לא מוכר מהצצה חטופה על המשאית נראה לוגו ומספר של חברה אחרת, ויורד לך האסימון תוך כדי שהוא מתחיל לארוז את הקרטונים במשרד שהוא עובד קבלן...

 

מה עושים עכשיו, לוקחים? מבטלים? מצד אחד לך תחפש מעכשיו לעכשיו מוביל בדקה ה90 שגם ייתן מחיר מופקע וגם לך תדע על מי תיפול, מצד שני אחרי כל הריצות וסגירת העסקה להתחיל הכל מהתחלה למי יש זמן או כח לזה.

המשך קריאה: הובלה דרך חברת קבלן

משרדים נקיים למען העובדים - הובלות שינויים במשרד לא כוללים רק מעבר על דוחות כספיים או גיוס\פיטורי עובדים, גם לאלה הקיימים יש מקום לצמיחה ושינויי כאשר מצב הרוח והלכידות במשרד תורמת באופן מכריע לשיפור משמעותי.

המשך קריאה: ניקיון מגביר את פריון העבודה

בעידן החדש שינוע משאות עצומי מימד או משקל תוך זמן קצר בין נקודות רחוקות נהפכו לפעולה יומיומית פשוטה בחברות בניה וייצור בתחומים רבים וכוללים שינוע ימי יבשתי ואפילו אווירי בין יבשות.

המשך קריאה: הובלת מטענים במשאיות וגוררים

ניירות למעבר דירה

ניירות משי: מה החשיבות של נייר המשי באריזה למעבר דירה?

נייר משי לאריזה עדינה – אם יש לכם תמונת שמן נדירה או יצירת אומנות יקרה אפילו אל תחשבו על עטיפה בניילון נצמד/ רק נייר משי רך ועדין ישמור על הציור מפני שריטות, מריחות והידבקות לפני (חזית) התמונה.

עצה קטנה: דברי אומנות סופר עדינים\יקרים כדאי לשים באוטו הפרטי מאשר בתא מטען של המשאית.

המשך קריאה: אלו 2 הניירות שאתם צריכים במעבר דירה

חמש סיבות לבחור באחים יששכר

הובלות משרד בנוחות ובקלות הן הדבר המתבקש מאליו. כאשר אתם מתכננים את ההובלה שלכם מיד מנצנץ לכם בראש ה"אויש, זה הולך להיות מתיש ומפרך" כך שאין לכם חשק אפילו לחשוב על זה.

האמנם זו מוכרח להיות ההרגשה? מי קבע את הנורמה הזו? למה הובלת משרד לא יכול להיות מהנה כמו נסיעה לחו"ל או קניית רכב חדש, למה שלא תהיה כיפית ונעימה כמו כל שירות אחר שאתה משתמש בו.

המשך קריאה: :צריך הובלת משרד? הנה 5 סיבות טובות לבחור בהובלות יששכר

תתפלאו עד כמה כמות, איכות וסוג האור במשרדים משפיעים על ההצלחה שלכם. בואו ונפרט כמה כיווני מחשבה:

אור נותן מצב רוח בעבודה


תאורה עמומה יכולה לשרת את העסק שלך אם יש לך מסעדה רומנטית או בית מעצר... אבל אם אתה לא מלנכולי ולא מתאים לך אווירה דיכאונית במשרד אל תחסוך בתאורה. הרבה אור = הרבה מצב רוח, אין זה אומר שצריך לשים על כל עובד ספוט שיגרום לו להזיע ולא פרוז'קטור שיסנוור את הלקוחות, אבל בהחלט תאורה מבריקה ומאירת עיניים הנותנת תחושה חגיגית ושמחה ובהחלט משפרת את תנאי התעסוקה של העובדים שלך

המשך קריאה: התאמת תאורה מתאימה במשרדים

עובדים מסביב לשעון

מו"פ בחברות הייטק– עבודה ללא הפסקה

בשנים האחרונות ישנה תופעה תעסוקתית של עובדים סביב השעון שיובאה מהמערב הקפיטליסטי ושרדה את טלטלות המהפכות הפוסט מודרניסטיות שהתרחשו במדינות סקנדינביה. העובד יקבל את כל התנאים המחוות והפריבילגיות על מנת להישאר עוד ועוד בעבודה ולוותר על שעות הפנאי הן בשל אילוצים ומצוקה כלכלית הן בשל חמדנות ושאיפה לעושר ואושר והן בשל מיצוי ההזדמנות להתקדמות בשרשרת הניהול והעסקים בארגון.

המשך קריאה: עובדים סביב השעון

מכונת כתיבה

יש דבר כזה אחריות מלאה גם אם לא הזמנת אריזה

"אני לא אחראי אם יקרה משהו לדברים שלא אני ארזתי בעצמי, אולי זה היה שבור מלפני זה" - זה אולי המשפט הכי נפוץ שאומרים המובילים לפני כל הובלת משרד. תמיד אם יקרה נזק כלשהו נוכל לטעון "למה שיהיו לי חפצים שבורים ולמה לא נזהרתם שהרמתם אותם" - זו התשובה שמשלימה את מעגל הביצה והתרנגולת. המוביל לא רוצה להיכנס לאחריות אבל אם תעלו את הנושא עוד מלפני ההובלה של המשרד ותתעקשו שהאחריות תחול גם על האריזה שאתם עשיתם אזי המוביל יהיה חייב לעמוד בהסכם בלי להתחמק בלי הפיצוי.

המשך קריאה: צריכים הובלת משרד? אלו הדברים שלא יגלו לכם

הובלת בתים עם האחים יששכר

על שלושה דברים הובלת בית עומדת: אכפתיות, זהירות וסדר. כן, הסדר הוא לא פחות חשוב מרצון טוב. הסדר הוא הידיד הטוב של המוביל, וחברת הובלה בלי שיטות עבודה מקצועיות וללא סדר לא תוכל לספק שירותי הובלות בתים כמו שצריך וראוי.

המשך קריאה: הובלות בתים באחריות – אם יש סדר הכל בסדר

סודות של מובילים

כיצד לנהל משא ומתן, על מה אפשר (וכדאי) לוותר ולמה אתם פשוט חייבים לשים לב, חברת ההובלות אחים יששכר עם 5 טיפים שמובילים לא יגלו לכם ואתם פשוט-חייבים-לדעת:

המשך קריאה: חמישה טיפים סודיים שמובילים לא יגלו לכם

עובדי בניין

העברת משרדי הייטק דורשת סנכרון מלא בין העזיבה לבין ההתמקמות בבניין החדש - הכול צריך להיות מוכן ומתוכנן מראש ויש לקחת בחשבון בלת"ם מכל סוג שהוא ולהכין לכל סיטואציה את ה- Plan B במגירה. להלן המצבים הנפוצים שאתם עלולים להיתקל בהם:

המשך קריאה: כיצד לבצע העברת הייטק לבניין שאינו מוכן

המנוף שהציל אותי מבלוף

המוביל שהתעקש

היית צריך הובלה פשוטה מבניין לבניין באותה העיר. אנחנו מאמינים שכל לקוח רשאי לבחור בדרך ההעברה שהוא רוצה בדיוק כפי שהוא יכול לבחור בחברת ההובלות שהוא רוצה.

המשך קריאה: איך הובלה עם מנוף הצילה אותי מבלוף

ניילון נצמד ב-100%

על מה בעצם מגן הניילון?

לניילון נצמד (ניילון-סטרץ') יש שלוש מטרות: להגן על הרהיטים מפני פגיעות ושפשופים, לעטוף את החפצים להשגת הרמטיות מפני חדירת לחות ואבק ולמנוע מדברים מלוכלכים ושומניים כמו ידיים לא נקיות של הסבלים בחברות ההובלות להשאיר סימנים על הריפוד של הרהיטים.

המשך קריאה: האם ניילון נצמד מגן ב-100% על הרהיטים שלכם

תרגילים של מובילים חלק שלישי ואחרון

מוכנים לזה? קבלו כתבה שלישית בסדרת הכתבות "תרגילים של מובילים" ונמשיך עם מובילים שאינם הוגנים בשירותי ההובלה - קראו ושימו לב.

המשך קריאה: תרגילים של מובילים חלק ג' - מובילים לא הוגנים

תרגילים של מובילים שאינם מומלצים

כתבה שנייה בסדרת הכתבות "תרגילים של מובילים" ונמשיך עם כל התרגילים של מובילים לא מומלצים - קראו ושימו לב.

המשך קריאה: תרגילים של מובילים חלק ב' - מובילים לא מומלצים - מה לדעת

תרגילים של מובילים - חלק א

כתבה ראשונה בסדרת הכתבות "תרגילים של מובילים" ונתחיל עם כל התרגילים של מובילים לא ישרים - קראו ושימו לב.

המשך קריאה: תרגילים של מובילים חלק א' - מובילים לא ישרים - ממה להיזהר

השכרת מחסנים לאפסון משרדים

למה מחסן?

בזמן הובלת המשרד למקומו החדש ישנם מקרים של עיכוב בכניסה למבנה בעוד שהפינוי של המשרד מחויב ע"פ חוזה. התקופה של בין לבין מצריכה אפסון זמני של התכולה והשכרת מקום בחברת אחסנה הוא הפתרון האידאלי.

המשך קריאה: מחסנים לאפסון תכולת משרד במעבר

ניילון פצפצים לאריזה

כמה עולה גליל ניילון בועות?

כמובן שכשמבררים על גלילים לאריזה, צריכים לדעת שיש כמה סוגים של בועות למכירה (בכל מיני חוזקים וגדלים קטנות, בינוניות, גדולות) ובכל סוג פצפצים יש כמה מידות גלילים (ארוכים או קצרים, רחבים או צרים) ולכל יריעת ניילון יש איכות שונה (חוזק, עובי, עמידות בלחץ או במתיחה לפי יצרן). כל ספק מקבל את הגליל מיצרן שונה, בעלות שונה ועל כן יפרסם אותו במחיר הכדאי לו אך לא בהכרח משתלם לך. זו הסיבה שלשאלה כמה עולה פצפץ לאריזה יש תשובות רבות...

המשך קריאה: גליל ניילון בועות (פצפצים) לאריזה - איפה קונים

גחלים לוהטות

הובלת משרד חייבת להיות למקום אטרקטיבי, הן מבחינת הלקוחות שלך והן מבחינת המתחרים שלך. על מפת העסקים הדינאמית והרותחת של ישראל עולים מידי פעם כוכבים חדשים הגורמים לנו לקנות או להצטרף להצלחה. ערים אפורות או מרכזי עסקים מנומנמים הופכים לאזורי בילוי ומסחר תוססים מלאים במשרדים להשכרה או לרכישה. הובלת השינוי מתחיל בדרך כלל ביזמים פרטיים שמגלים מיקום מרכזי ונגיש ומזהים צורך אמתי של החברות למצוא תחליפים למחירים הדוהרים בתל אביב והמרכז בלי לעשות סימנים של עצירה. מלבד ההיבט הפיננסי מעבר לבניין חדש טומן בחובו גם יתרונות נוספים כגון התחדשות וארגון מחדש וכמו שאומר הביטוי משנה מקום משנה מזל. אם אתם חושבים על זה ברצינות, ריכזנו עבורכם 5 ערים שונות, ערים מובילות בשינוי עם אזורי מסחר פוריים ואטרקטיביים:

המשך קריאה: חמישה מקומות לוהטים להובלת משרד

שקיות פלסטיק

שקיות ניילון לאריזת שמיכות וצעצועים בצ'יק צ'ק

יש לכם עכשיו מעבר דירה על הראש, עוד לא השגתם קרטונים ואתם צריכים לארוז את כל התכולה - מה שאתם צריכים זה מספר דו ספרתי של שקיות גדולות במיוחד. אבל בניגוד לשקיות האשפה המסורתיות עם הצבע השחור וסרטי הסגירה, השקיות המיוחדות לאריזה הן כאלו שלא נקרעות הודות לאיכות וחוזק הניילון שמהם הן עשויות. לא תמצאו אותם בסופרמרקט ולא בחנויות לכלי בית, אלא בחנויות המתמחות באריזה והובלת דירות, מה היתרונות איפוא של השקיות הענקיות?

המשך קריאה: שקיות ניילון ענקיות לאריזה - למי יש כח לקרטונים

פירוק ואריזה

אתה צעד אחד לפני העברת המשרד שלך ומתארגן על הסידורים האחרונים להעתקת הפעילות העסקית במלא המרץ, נשאר לך רק לסגור מחיר עם מוביל מהימן וסיימת.

בעוד שלפניך המטלה הכי טריוויאלית לגישוש אחר חברה רצינית ואחראית במחיר משתלם. רק תמסור את פרטי התכולה, המיקום והתאריך המתאים לך והופ, משרדך יועבר למיקומו החדש.

המשך קריאה: העברה של המשרד עם פירוק ואריזה

היזהרו מעקיצות

נורת אזהרה מהבהבת

בכל הובלת משרד יש חשש לדברים שיכולים להשתבש - אל תחכו לשיבוש, הפעילו את החושים שלכם ומצאו כיצד למנוע את הבעיות בטרם יתרחשו. יש שלושה דברים שיכולים להסב את תשומת לבכם:

המשך קריאה: העברת משרדים בלי נזקים ובלי עקיצות

משאית הובלות

מי לא צריך הובלה במהלך חייו? גם אריזת הדירה או אחסון התכולה הם שירותים נפוצים, אך מה בקשר לשלושתם ביחד? האם גם אתם נמנים על פלח השוק הזה? באנו לעשות לכם סדר בבלגן, שנתחיל?

המשך קריאה: הובלה, אחסנה ואריזה – הכל ביחד או כל אחד לחוד

קנו בעצמם קרטונים וניילון נצמד

למה בכלל להתאמץ?

אריזה ע"י חברת ההובלות הוא שירות פשוט ונח אז למה לארוז לבד?

המשך קריאה: קרטונים וניילון נצמד אפשר לקנות לבד ולחסוך כסף

אריזה נכונה ונבונה

למצוא עובדים טובים זה קשה מאוד

ישנה אמרה: מספר סוגי בני האדם כמניין הפרצופים - לכל עובד יש אופי אחר, אמינות, מסירות, עקשנות ועוד. לחברת הובלה ובה אורזים, סבלים, נהגים ועובדים נוספים ישנה רמת ציפיות שהעובד יעשה את מלאכתו נאמנה ויהיה פרודוקטיבי.

המשך קריאה: סבלים ואורזים טובים הם מצרך יקר בענף

מעבר למשרד מפואר

מי לא רוצה לעבוד במשרדים מפוארים? מה לעשות שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו... אך בחישוב כל ההיבטים העסקיים האם באמת המחיר הוא חזות הכל?

המשך קריאה: קבלו החלטה ותעברו ממשרד קטן למשרדים מפוארים

שדרוג תשתיות תקשורת

"עד שהולך שילך"

העברת ארונות תקשורת מצריכה זהירות ורגישות ויש לבחור את חברת ההובלות המוכשרת ביותר למשימה. אבל לפני שנדבר על זה, חשוב להסביר בשביל מה בכלל לשדרג את תשתית התקשורת הקיימת?

המשך קריאה: שדרוג תשתיות תקשורת בעסקים קטנים

האוזן שאינה מתרגשת מסיסמאות

"אנחנו הכי טובים", "אנחנו הכי זולים", "אמינות, שירות, מקצועיות" ועוד ועוד סיסמאות בנאליות כאילו נולדנו אתמול... גם בענף ההובלות ישנם דיבורים כמו חול, רק חסר לנו לשמוע "רק היום" ו"הכל בשקל" וזהו אנחנו מסודרים...למי שכותב סיסמאות או מחמיא לעצמו כדאי לפחות שיעמוד מאחורי המילים שלו:

המשך קריאה: האוזן שלנו כבר לא מתרגשת מסיסמאות

צובעים את המשרד

עיתוי צביעת המשרדים דווקא בשבועות

חג שבועות הוא חג חגיגי ולבן, חג קיצי, חג שמח ועם הרבה מצב רוח. החגים וימי הפגרה שהעובדים ממילא לא בעבודה, הם הזדמנות מצוינת לעשות שינויים במשרד או במקום העבודה שלכם (ואפילו בבית). נכון שיש הרבה שנוהגים לצבוע את הדירה דווקא בפסח אבל משום מה יש כל כך עבודה לפני פסח עם כל הניקיונות והסידורים שלמי יש זמן לצבוע...

המשך קריאה: למה חג שבועות זו הזדמנות מצוינת לצבוע את המשרד שלך

חמוצים

אומנות מלאכת האריזה

הובלת הייטק או כל חברה שעיסוקה מלווה במחשבים רבים וציוד טכנולוגי רגיש מצריכה התייחסות לטיפול בתכולה עוד הרבה לפני שמעמיסים אותו למשאית.

המשך קריאה: מדוע הובלת הייטק ללא אריזה היא החמצה

העברת משרד בזמן שיא

נתקעת בלי פתרון ואתה חייב הובלה ברגע האחרון?
התגלה ליקוי בטיחותי במבנה בניין המשרדים שלך?
היית אמור להיכנס למשרד אבל אין אישורים בזמן?

אנחנו פה בשבילך - נסה אותנו!

המשך קריאה: העברת משרד בדקה ה-90

מפצפצים ונהנים

מה היינו עושים בלי הפצפצים לאריזה

הפצפצים האלה הם המצאת המאה בהעברת דירות, כאלה קטנטנים ומתוקים ושומרים לנו על הדברים הכי יקרים. איזו חברת הובלה יכולה להרשות לעצמה להציע שירותי אריזה למעבר דירה בלי הניילון השקוף עם בועות האוויר.

המשך קריאה: במקום לפצפץ

עמוד 1 מתוך 3

צרו איתנו קשר

לקוחותינו ממליצים

שטראוסחברת שטראוס

"העברת העובדים על ציודם האישי, ריהוט, מערכות אישיות וציוד יחידתי רב, בוצעה שלמות: עמידה בלוח זמנים, סדר וארגון, מניעת נזקים ומתן סיוע לכל קושי שהתעורר בזמן המעבר..."

נטויזןחברת נטויז'ן
העברת חדרי שרתים

ברצוננו להודות לחברת אחים יששכר על ביצוע העברת שרתים באופן מקצועי ויעיל ביותר. נשמח להשתמש בשרותיכם גם בעתיד

Union of Commerce
isoisa
 
isa left2
למעלה