בטיחות ההובלה מעל הכול

הובלה בטוחה עם האחים יששכר

נכון, חברת הובלות מנוסה והגונה, סבלים מקצועיים, ומחירים טובים הם מתכון למעבר דירה (או משרד וכדומה) מנצח. אך חסר עוד דבר קטן נוסף בכדי לעבור את ההובלה בראש שקט.


הובלת דירה בבטחה וללא נזקים תלויה בציוד והמשאיות בהם נעשה שימוש בהובלה. אם משאיות ההובלה מיושנות, לא יספיקו נכונות וכוונות טובות ככל שיהיו...

משמעת נהגים

חברת ההובלות האחים יששכר משקיעה במעקב ומשמעת של כל הנהגים לקבלת שעות נהיגה ומנוחה ע"פ חוק ונהיגה אחראית וחוקית ובתחזוקה שוטפת וטיפולים מסודרים של כל הרכבים למניעת מצב בו הבלמים לא עובדים.

מעבר לחוסר האחריות שבדבר, יותר מידי מובילים מסתמכים על ביטוח ההובלה שברשותן אך מה שהם לא לוקחים בחשבון הוא שבתחום כיסוי ביטוחי על תכולת דירה, בזמן ההובלה הפוליסה מחייבת רכב הובלה תקין עם אישורים וטיפולים מסודרים ובשמירה על כל כללי הנהיגה הנדרשים, לרבות פיקוח על זמני עבודה ומנוחה.

חברות הביטוח יתחמקו מפיצוי באם יתגלה שאחד הבלמים לא היה בסדר, שהנהג עבר את המהירות המותרת או היה תחת השפעת אלכוהול.

ציוד ומשאיות

בחברת אחים יששכר הובלות ישנו קצין בטיחות הדואג גם לתקינותם של המשאיות והתאמתם לסוג הפעילות שלנו בענף ההובלות. מלבד להובלת דירה, חברת יששכר הובלות מתמחה בעיקר בהובלת ציוד רגיש לחברות הייטק והובלת שרתים ומעבדות.

אנו דואגים לרכוש משאיות הובלה עם בולמי זעזועים להובלת חברות ומפעלים עם יכולת עמידה במשקלים כבדים ע"פ הגבלות יצרן, למניעת שחיקת כושר גמישות הבולמים השומרים על החפצים השבירים מפני רעידות בעת מעבר על במפרים ובורות בכבישים משובשים.

נציין גם כי לכל משאיות ההובלה שלנו רמפות רחבות להורדת והעלאת חפצים כבדים או רגישים כגון פסנתרים, זכוכיות, רהיטים עתיקים ומקררים גדולים. מעבר לנוחות בזמן הובלת דירה, הרמפות שומרות על החפצים מפני הטיה בזווית חדה (הורדה ידנית ללא רמפה עלולה להפעיל את כל כובד המשקל של החפץ על הפינות התחתונות שלו בצד אחד בלבד). כל אלה מבטיחים לכם הובלת דירה בראש שקט.


קצין בטיחות

קצין הבטיחות שלנו דואג לתוקף רישיונות מוביל וביטוחים והדרכת נהגים לנהיגה מותאמת להובלת תכולת דירה, כמו קשירת תכולה מסודרת ואחראית בתוך תא המטען במקרה ותידרש עליה על מדרכות בצד אחד של הגלגלים (בדרך כלל כשאין חניה או ברחובות צרים) או למשל הדרכה לתחילת האצה מדורגת ותכנון מרווח לבלימה איטית וכן הימנעות מראש לכניסה של מצבים בכביש שמעלים את ההסתברות לבלימת חירום על מנת להבטיח את הובלת הדירה שלכם בשלימות.