הובלת דירה - השירות שלנו, הרווח שלכם!

הובלת דירה בלי דאגות – יש חיה כזאת

אם אתם עוברים דירה אבל נמאס לך מחאפרים או חובבנים, להתאכזב כל פעם מחדש מהבטחות ללא כיסוי, שאין לכם בכלל בפני מי להתלונן. בקיצור, אתם רוצים חברת הובלה שתתייחס אליכם ע"פ רמת הציפיות ולפי הסטנדרטים בהם הורגלתם. ובכן, הובלת דירות עם האחים יששכר זה משהו אחר.

סוף סוף חברה אמינה להובלת דירות

כולם טוענים שהם טובים ואמינים, כיצד אנחנו יכולים לשכנע אותך לבחור בהובלות יששכר להעברת הדירה שלך?

• נציג רשמי המגיע לדירה שלך ימסור בידך הצעת מחיר מפורטת הוגנת ומסודרת וקרטונים לפי הצורך.

• 30 שנה של לקוחות מרוצים - נשמח אם תתנו מבט בכמה המלצות הובלה.

• ביטוח נרחב, אריזה מעולה, משאיות הובלה חדישות ותקני ISO להבטחת נהלי איכות מהמעלה הראשונה.

• צוות הובלות ותיק ומנוסה, מקבל מאתנו את התנאים הכי טובים כדי לתת לך את השירות הטוב ביותר.

 

 

היתרונות של האחים יששכר בהובלת דירות


שירות העברת דירה ללקוח פרטי, בסנטדרט העסקי

אנו מציעים לכם שירות הובלת דירות ברמה מקצועית שונה מהמקובל בארץ ,כל שירותי ההובלות שאנו מספקים למעבר דירה למגזר הפרטי מתאפיינים באדיבות ובמקצועיות בדיוק באותה הרמה השירותית המקובלת בשירותי הובלות למגזר העסקי, על ידי צוות מעבר דירה מקצועי ובאיכות הגבוהה ביותר.

כל מתן השירותים בחברת אחים יששכר הובלות הינו בדגש על הפן העסקי, מרמת תאום פגישה וההבנה שהזמן שלך יקר בדיוק כמו הזמן של המנכ"ל ועד רמת השירות הצריך להיות מותאם ללו"ז שלך.
אצלנו אתם עוברים דירה מול עובדים אדיבים, ראש צוות הובלות תמיד יהיה נוכח במקום לכל בעיה שתתעורר וידאג לך אישית לכל פיתרון שיידרש.

הובלת דירה בשקט מופתי

כל תהליך הובלת הדירה וסידורה יתבצע בנימוס ובשקט מופתי עם שמירה על מתן כל כללי השירות כפי הנהוג בהובלת חברות גדולות.

במהלך שנות ניסיון לא מעטות קיבלנו אין ספור מילים חמות על רמת השירות של העברת דירה, במיוחד מצוות עובדי אחים יששכר שהשתדלו לרצות ולהראות סבר פנים יפות במהלך המעבר החשובים כל כך לתחושה מרגיעה ונינוחה ביום לחוץ ומתיש זה של מעבר דירה.

הצוות שלנו כולל נהגי משאיות שעברו הסמכה, סבלים ואחראי פרויקטים לאחר סינון קפדני בדגש על מודעות שירותית ומשמעת, כאשר המטרה היא להעניק ללקוח שירות מעבר דירה לשביעות רצונו המלאה.
לצערנו הרב, ובמיוחד בשנים האחרונות, בחברות הובלה מסוימות ובמיוחד בחברות קטנות של הובלות דירות במגזר הפרטי קיימות תופעות מכוערות שמתגלות במהלך מעבר דירה של חוסר נימוס והתחצפות וכן עובדים השותים אלכוהול לפני העבודה.

תופעה אחרת ומכוערת לא פחות היא המיקוח במחיר ההובלה ודרישה לתוספת במחיר בשל אי הבנות אשר לא מסוכמות מראש בטופס העברת תכולת דירה וזאת בכוונה תחילה כדי לבקש סכום נוסף למחיר הובלת הדירה.
אנו משתדלים ומקפידים ככל יכולתנו לסיים את מעבר הדירה בצורה נעימה ולאפשר לכם להתחיל את חייכם במקום החדש במהירות וללא תקלות.

עובדים מרוצים = שירות טוב

דבר חשוב נוסף המעיד על האמינות שלנו בשוק וגם על ההוגנות שלנו כלפי העובדים הוא כי כל עובדי החברה הינם עובדים קבועים ובעלי ניסיון רב שנים בהובלת דירות, המחויבים להענקת שרות אדיב וסבלני החל משלבי הערכת הציוד טרם המעבר ועד לפריקת התכולה במעון החדש.

לא בכדי שמה הטוב של החברה ידוע בענף ההובלות ובקרב האנשים העובדים הן בתחום הובלת דירות פרטיות והן בתחום הובלות חברות עסקיות חשוב לנו ששמנו הטוב יפורסם הלאה ואנו מרגישים שהוא הושג בכבוד.

לפני שאתם עוברים דירה יוזמן נציג אישי לפגישה מקצועית בביתך וקבלת הצעת מחיר מסודרת להעברת דירה החל מהשיחה הראשונית אתם מרגישים בבית חברתנו משתדלת לתאם פגישה ראשונה בכל זמן ומקום מקום לפי הלו"ז שלכם.

הפגישה להיכרות ולהצעת הובלת דירות ניתנת ללא עלות גם אם אינכם עוברים דירה. בעזרתנו וללא מכירה אגרסיבית, הכול בשקיפות ובהוגנות בצורה נינוחה ולשביעות רצונכם.


מה עוד בנוסף להובלה?

שירותי אריזה למעבר דירה הם מקור לגאווה בחברתנו - גם מבחינת סבלים מיומנים שעברו הדרכה אישית לכל אחד, כיצד לעבוד נכון וחכם ע"י ראש צוות הובלות מנוסה ונמצא תמיד אתכם בקשר בזמן הובלת תכולת הדירה.

שירותי אחסון דירה לתקופת גישור זמנית כאשר צריכים מקום אחסון לתכולה בזמן השיפוצים או לפרק זמן ביניים לצורך מעבר בין דירות (פינוי דירה ישנה לאלתר והמתנה לקבל מפתח לדירה החדשה).

אנו מספקים לכם חומרי אריזה חזקים ואיכותיים. למשל קרטונים עמידים עם דיפון פנימי, ניילון סטרץ' עבה במיוחד להגנה משריטות וחיכוכים, ארגזי תליה לחליפות ועוד.

פירוק הרהיטים בדירה חייב להתבצע ע"י נגר מקצועי ואמין שעובד בד בבד עם האורזים והוא זה שידאג לפירוק מושכל של הדברים, מבלי לפגוע בכושר הרכבתם מחדש.

כל אלו (ועוד), תמצאו בשירותי הובלת הדירות בקבוצת יששכר.