תחזוקת צי הרכב בחברת יששכר הובלות

תחזוקת צי הרכב בחברת האחים יששכר

כל חברה המכבדת את עצמה חייבת משמעת תחזוקת מנע מפותחת למזעור נזקים והוצאות עתידיות גבוהות. חברות ההובלה אינן יוצאות מהכלל, כאשר ריבוי התאונות והתקלות שבהם מעורבים רכבי ההובלות מחזק צורך זה שבעתיים.


קבוצת יששכר משתפת אתכם בנושא חשוב זה ומפרסמת הצהרת כוונות המחייבת אותנו מקצועית ומוסרית לנקוט בכל הצעדים האפשריים למזעור כל הסכנות והתרחשויות תחבורתיות שליליות הן לטובת החברה ולקוחות ההובלה והן במאמץ הלאומי למניעת תאונות בכבישים.


הצעדים להבטחת הבטיחות

משאיות הובלה תקינות וחדשות

כל בר דעת יודע שסטטיסטית הרכבים הישנים מעורבים יותר בתאונות. מכאן החיוב לעשות טסט פעמיים בשנה לרכבים ישנים, בשל ההבנה של משרד התחבורה שמכונה ישנה מתקלקלת יותר, מגיבה אחרת ובטיחותית היא יותר מסוכנת על הכביש. כאשר מדובר ברכב הובלה גדול עם כושר העמסה גדול, ישנם מאמצים רבים על הבלמים והתנהגות הכביש של משאית ההובלות נהיית קריטית. המשאיות המודרניות בחברה שלנו מכילות מנגנונים מתקדמים ואמצעי בטיחות רבים.

תחזוקת מנע והגדלת ראש

לא צריך לחכות לטסט שיכשילו על רפידות בלמים שחוקות או על וינקר שרוף, תחזוקת שבר היא טריוויאלית. כל הפרינציפ הוא לצפות ולמנוע את ההתרחשות הקרובה. הניסיון, היוזמה וההקפדה של קצין רכבי ההובלה בחברה הם לב העניין.

ממונה בטיחות וקורסי הדרכה

תמיד להיות עם יד על הדופק, תמיד להדריך ולשפר את צוות הנהגים בחברה, איך לבלום נכון, איך לקחת סיבוב, איך לקשור חפצים בתא מטען, איך מתנהגים על כביש רטוב, לתזכר ולשנן נהלי בטיחות ונסיעה בטוחה, להקפיד על שעות שינה ולעמוד על המשמר. כדי שכל הובלה תהיה הובלה טובה ובטוחה גם בשבילנו וגם בשבילך.

רישיונות ביטוחים וטסטים

הקפדה על כל המסמכים הרלוונטיים על פי הנדרש ובזמן הנדרש.

המקל והגזר

תגמול ראוי לנהגים זהירים בחברה והקפדה על בדיקת טכוגרף כפי שצריך להיות.


טפיחה על השכם

ובכל זאת תרשו לנו לומר כמה מילים טובות על עצמנו ולהתגאות בכך שלחברת יששכר הובלות רקורד היעדר תביעות ביטוח מעורר השתאות.


שנים שאנו מבצעים אין ספור הובלות בכל רחבי הארץ, על ידי משאיות רבות הנמצאות שעות רבות בכבישים ובכל זאת, לשמחתנו הרבה, נהגי ההובלה שלנו שומרים על גיליונות תעבורה נקיים וראויים לציון.