אריזה והובלה לדירות יוקרה

אריזה והובלה לדירות יוקרה עם האחים יששכר

אריזה והובלה בחברה טובה

קבוצת יששכר מספקת שירותי אריזה, הובלה, אחסנה, פירוק והרכבה שנים רבות באופן מקצועי ועם הבנה מלאה לצרכי הלקוח. במרוצת השנים קיבלנו אין ספור פידבקים חיובים ומחמאות על עבודתנו.

אנו מתגאים בשירות אריזה והובלה לבתים פרטיים ודירות יוקרה עם תכולה רבה ומגוונת, חפצים נדירים, יצירות אומנות, פסלים מיוחדים, דברים עדינים ורהיטים עתיקים, הדורשים ידיים מיומנות ועדינות ושירות אריזה והובלה מושלם.


הובלת דירות לשני יעדים

אין שום הגיון להעביר תכולה לשני מקומות שונים בשתיי הובלות נפרדות מכיוון שזה מייקר את עלויות ההובלה כמעט כפול במחיר אלא אם כן ישנה סיבה מיוחדת כגון:

תכולת דירה גדולה במיוחד שאינה נכנסת במשאית אחת. במקרה כזה חייבים להזמין אריזה והובלה מחברה בעלת כמה משאיות וכמה צוותים ולא להתפתות להשתמש בשירותי הובלה של חברה עם משאית אחת ולסיים כל נגלה בנפרד, במיוחד כאשר צריכים גם אריזה - זה יהפוך את יום האריזה וההובלה ליום הארוך בחייכם.

פינוי והובלת חלק מהתכולה למקום א' שבו נצטרך להשתמש מידית באותם החפצים המועברים והשארת חלק מהתכולה העוברת למקום ב' לפינוי והובלה במועד מאוחר יותר בגלל שמקום ב' לא מוכן עדיין לקבלת החפצים.


הובלה עם אריזות מיוחדת

ישנם מצבים בהם אריזה והובלה סטנדרטים לא מתאימים. כאשר מעבר לאריזה רגילה של כלי מטבח או אריזה שגרתית לחדר שינה ישנו צורך בהובלה של תכולה מיוחדת כמו ג'קוזי בגינה, פסנתר כנף או מקרר תעשייתי גדול במיוחד יש צורך בהיערכות מיוחדת מכל האספקטים - הן של המנוף, הגישה למשאית ההובלה ושימוש באריזות גדולות וייחודיות. חברת יששכר מנוסה בהובלות ואריזות חריגות ותשמח לייעץ ולעזור בנושא.

אריזה עצמאית להובלה

לכל לקוח הפריווילגיה לבחור בין שירות אריזה בתשלום או לבצע אריזה בעצמו, גם כאן אנו נשמח לעזור ולספק את חומרי האריזה המשובחים ביותר כיאה לסטנדרטים בחברה. כל חומרי האריזה המוצעים למכירה הם מאותם הסוגים שאנו משתמשים בשירותי האריזה שלנו. אתם יכולים לקנות אצלנו במקום או לבצע הזמנה טלפונית ואנו נספק את כל מוצרי האריזה הדרושים לכם ישירות לביתכם מבעוד מועד.

הובלה עם אריזה חלקית

חברת הובלה שמכבדת את עצמה מכבדת את לקוחותיה ושומרת על התכולה והציוד שלכם מכל משמר. מעבר לשירותי אריזה בתשלום, חברת ההובלה מציעה לכם עטיפת חפצים כחלק אינטגרלי משירותי ההובלה, עטיפת כל הרהיטים, המזרונים ומכשירי החשמל בניילון נצמד הינם כלולים במחיר ההובלה. אנו ביששכר הובלות מקפידים לעטוף היטב ובנדיבות בניילון סטרץ' עבה וחזק במיוחד.