כיצד לארוז - לבד או באמצעות שירותי אריזה מקצועיים

אורזים עם האחים יששכר

השוואת מחירים

שירותי אריזה אפשר להשוות בנקל לכן לפני שאתם מחליטים וודאו שכל הנתונים לפניכם, לאחר שהוצגו כאן המחירים של מוצרי האריזה השונים, בקשו מחברת ההובלה הצעת מחיר לשירותי אריזת בית

(לעיתים המחיר הוא על חבילת הובלה ואריזה לכן יש לבקש פירוט מחיר על כל שירות בנוסף) ועכשיו תעשו השוואת מחירים (הובלת בית בנפרד ואריזת בית בנפרד) האם זה הפרש ניכר, האם זה כלכלי או שווה את הטרחה? כמובן כל אחד לפי הזמן הפנוי העומד לרשותו והיכולת הכלכלית שלו.

אתה חזק או מפונק?

אריזת בית אינה מלאכה קלה, אם אתם שוקלים לבצע אריזה בעצמכם או לקבל מחיר לשירותי אריזה תדעו שמעבר להשוואת המחירים יש לשקול עם עצמכם בכובד ראש את היכולת הפיזית שלכם (לדוגמא אם יש לכם כאבי גב או ברכיים וקשה להיות כפופים ולסדר קרטונים) ואם אתם מוכנים לעמוד במשימת מעבר דירה בקלות או שתעדיפו לעשות הובלה ואריזה (או לחלופין לשכור את שירותי האריזה של חברות אריזה חיצוניות).

חומרי אריזה כלולים במחיר

חומרי אריזה צריכים להיות חלק אינטגראלי משירותי ההובלה כחלק משירותי ההובלה ברמה הגבוהה ביותר קבוצת יששכר שמחה להעניק ללקוחותיה במסגרת מעבר דירה וההובלה וללא כל עלות נוספת, שפע של ארגזים וקרטונים חדשים וישנים קופסאות ואריזות בגדלים שונים ע"פ הצורך ולפי כמות החפצים בבית שברצונכם להוביל.

אריזות מיוחדות לחפצים וציוד יוצאי דופן

אריזות מיוחדות הוא תחום בפני עצמו, קבוצת יששכר מעמידה לרשות לקוחותיה ידע, מיומנות וכלים פרקטיים למעבר דירה ואריזה קלה, נוחה, בטוחה ונטולת נזקים. חומרי האריזה המסופקים על ידי החברה, מיועדים למטרות שונות ושומרים על הציוד, גם זה הרגיש ביותר.

כדאי לקרוא את המידע באתר ולא להסס גם להתקשר אלינו לייעוץ והדרכה כאשר מדובר באריזות בתים עם חפצים יקרי ערך במיוחד, ענתיקות רגישות שעלולות להתפורר ופריטים גדולים ומורכבים שאתם מפחדים לארוז בצורה לא נכונה ולגלות נזק בסיום מעבר הדירה.

הובלות בתים ושירותי אריזת בית של האחים יששכר ידועים בשמם הטוב ויש לנו אין ספור המלצות שמעידות על כך, חלקם ניתן לראות בלשונית גלריות-המלצות.