הובלות בתים באחריות – אם יש סדר הכל בסדר

האחים יששכר מובילים גם בתים - באחריות

על שלושה דברים הובלת בית עומדת: אכפתיות, זהירות וסדר. כן, הסדר הוא לא פחות חשוב מרצון טוב. הסדר הוא הידיד הטוב של המוביל, וחברת הובלה בלי שיטות עבודה מקצועיות וללא סדר לא תוכל לספק שירותי הובלות בתים כמו שצריך וראוי.


הסדר הנכון והאפקטיבי בהובלת בתים, בא לידי ביטוי בהרבה מובנים: ברישום מסודר ביומן עבודה, הזמנת מנוף והגעה מסודרת בזמן למקום עם צוות מוכן ועם כמות חומרי אריזה מספיקים אך בעיקר בשני דברים קריטיים ביותר: הסידור הנכון בקרטונים והסידור הנבון במשאית.

1. חשיבות הסידור הנבון במשאית בהובלות בתים

הקפדה על סידור מצומצם חוסכת כסף

שימו לב, בחשבון פשוט, על הובלת בית אתם משלמים לפי משאית. אם הסבלים לא מסדרים בצפיפות בתא המטען, נצטרך משאית הובלה נוספת או לשוב ולהעמיס אותה בחפצים שנותרו. בשל כך מחיר העברת הבית שלכם יתייקר לשווא - מעבר להפסד זמן, זה הפסד כספי מיותר.

סידור אחראי ובטוח במשאית מונע נזקים

ברור ומובן שבזמן הובלות בתים בדרך ליעד, ישנם לא פעם מהמורות בכביש, טלטולים, פניות, רעידות, פסי האטה, עצירות רגילות ועצירות חירום. סידור נכון של תכולת הבתים במשאיות ההובלה, כאשר הדברים העדינים על גב הפריטים העמידים יותר, קשירת כל הריהוט ברצועות מהודקות היטב לדפנות (ונסיעה רגועה כמובן), ימנעו נזקים רבים במהלך ההובלה. מעבר לכך, כל חברת הובלת בתים שמכבדת את עצמה דואגת היטב לתחזוקה נאותה של צי הרכב על מנת לשמר את היקר לכם תוך כדי הנסיעה.

הסדר חשוב ביותר שמעבירים לאחסנה

בהובלת תכולות בתים למחסן, היו מודעים לכך שכל פריט שנכנס למשאית בהתחלה יוצא בסוף - לכן כשמגיעים לאחסנה והפריטים הגדולים הם אלה שמתחילים לסדר אותם ראשונים במחסן (כשהם על הרצפה ומעליהם מסדרים בגובה את החפצים הקטנים), יש להכניס את המקרר, המיטה והארונות הגדולים אחרונים למשאית ההובלות, על מנת שכשנגיע למחסן נתחיל בהם קודם.

2. נחיצות הסידור הנכון בקרטונים בהובלות בתים

שירות אריזה בהובלות אחים יששכר

נושא האריזה והסידור בקרטונים הוא חלק מרכזי בהובלת בית ונחוץ להשקיע בו מחשבה, איך לסדר כל דבר ובאיזה סוג אריזה. חברת הובלת בתים אחראית כגון "אחים יששכר הובלות" מגיעה לביתכם עם ידע טכני וניסיון של שנים באריזת בתים, בד בבד עם שירות חינני ונעים.

גם אם תרצו לארוז הכל בעצמכם, החברה תוכל לספק לכם קרטונים בשלל גדלים, להתאמה מקסימאלית בין תכולת הבית לגודל הארגז. בנוסף, ריכזנו עבורכם כמה פטנטים שימושיים לאריזת בתים להובלה, שיכניסו אתכם תיק תק לעניינים ותוכלו לסדר את ביתכם כמיטב יכולתכם, לשמירה טובה ואיכותית על החפצים.

טיפים לשימוש נבון בקרטונים בעצמכם

סוג הקרטון - התאימו את סוג הקרטון לתכולתו. ככל שהחפצים כבדים יותר, צריך לסדרם בקרטונים עבים ועמידים יותר. ניירת וקלסרים כדאי לאחסן בקרטוני ארכיון על מיקום נח לאחיזה בצדדים.

גודל הקרטון - כל הדברים השבירים בבית. עטפו היטב והניחו בצפיפות בתוך קרטונים קטנים למניעת תזוזה פנימית בזמן ההובלה.

רישום וסימון - אל תשכחו לרשום בפירוט יתר מה יש בכל ארגז. זה יקל עליכם בשלב הפריקה והסידור מחדש כשתגיעו לבית החדש ואז במקום להתחיל לבלגן ולפתוח כל קופסא פשוט תוכלו לקרוא מה רשום עליה.

ממה מתחילים - בכל אריזה תמיד מומלץ להתחיל להכניס לקרטונים את תכולת הבתים לפי תדירות השימוש בחפץ ובהדרגה לארוז הכל עד אשר מכניסים אחרונים את החפצים היומיומיים שצריך להשתמש בהם ברגע האחרון לפני ההובלה.

קרטון לחציצה - פטנט מצוין לאריזת דברים גדולים ורגישים בבית כגון ספה או כוננית, הוא להצמיד לאחת הדפנות של החפץ קרטון שלם מקופל ולעטוף היטב מסביב לחפץ, כולל מסביב לקרטון המוצמד אליו ובכך ליצור הגנה מפגיעה בעת הובלת הבית. בנוסף אפשר להעמיד את החפץ על הצד המרופד בקרטון כדי שלא ישתפשף ברצפה במהלך ההזזה.