קרטונים למעבר דירה - ביחד או לבד

הקרטון מוסיף המון - מאמר מאת האחים יששכר

איפה קונים קרטונים?

1. קניית קרטונים חדשים למעבר דירה בחברה לאספקת אריזות

ישנן חברות אריזות ואספקת חומרי אריזה חדשים (בין אם הם היצרנים ובין אם יבואנים\ספקים בסיטונאות). הם מוכרים חומרי אריזה חדשים לחברות הובלה וללקוחות פרטיים. בדרך כלל, ככל שההזמנה תהיה גדולה יותר כך המחיר לכל קרטון יהיה זול יותר. המחיר לארגז בודד נע בין 5-10 ₪ תלוי בגודל ובחוזק הקופסא. לעיתים במעבר דירה אפשר להסתפק בקרטונים באיכות נמוכה ובעלות נמוכה אם אין לכם חפצים שבירים או כבדים כמו נייר, זכוכית, ספרים, מתכת וכדומה אלא רק מצעים שמיכות וביגוד.

 2. הזמנת קרטונים משומשים למעבר דירה מחברת ההובלה עצמן

הכי קל ונוח להזמין חומרי אריזה דרך המוביל שעושה לכם את העברת הדירה. גם אם לא הזמנתם דרכו את שירותי האריזה הוא יוכל לארגן לכם ארגזים משומשים בכל מיני גדלים. המחיר לארגז משומש בחברת הובלה עולה בין 3-5 ₪ ואם מזמינים את ההובלה אפשר גם לקבל בתשלום סמלי או אפילו ללא תשלום כלל כל עוד מדובר במוביל רציני בחברה טובה ומספר הקרטונים סביר, כאשר במעמד סגירת הצעת מחיר בבתיכם הוא יספק לכם את כל הקרטונים כלולים במחיר ההובלה.

3. רכישה של קופסאות וארגזי ארכיון בחנויות לציוד משרדי

בכל חנות לציוד משרדי ברשתות המובילות כגון קרביץ, אופיס דיפו ועוד יש קרטונים קטנים למכירה אמנם זה לא זול אך גם נמצא קרוב לבית בכל קניון וחוסך לכם זמן יקר בתקופת מעבר דירה העמוסה בין כה בסידורים וריצות.

 

לפני שאתם ממהרים לקנות...

בואו נשמור ביחד על העולם שלנו

ידעתם שקרטונים מהווים 30% מנפח הפסולת בישראל?!

אם אתם מודעים לשמירת איכות הסביבה, בסיום ההובלה תדאגו למסור את האריזות לחברים שעוברים דירה או להחזירם לחברת ההובלה ואם אי אפשר הביאו בבקשה את הקופסאות ואת כל מוצרי האריזה המשומשים למתקן מחזור קרטון. וביחד, במעשה אחד קטן נוכל לעשות הרבה.


אז איפה אפשר להשיג לבד?

קרטונים למעבר דירה אפשר להשיג גם בחינם מחנויות מכולת וסופרים. לאחר סידור הסחורה במדפים נשארים הרבה קופסאות וארגזים ריקים ואם תבקשו בנימוס כל הסיכויים שהם יישמרו לכם בצד. רק שימו לב שהארגז לא שימש לאפסון של ירקות או מזון טרי שאז נותר שאריות או ריח.