איך הובלה עם מנוף הצילה אותי מבלוף

האחים יששכר מזהירים אתכם ממובילים מבלפים

המוביל שהתעקש

היית צריך הובלה פשוטה מבניין לבניין באותה העיר. אנחנו מאמינים שכל לקוח רשאי לבחור בדרך ההעברה שהוא רוצה בדיוק כפי שהוא יכול לבחור בחברת ההובלות שהוא רוצה.


2 דקות עם המוביל הבהירו לי משהו שנתקלים בו מידי פעם אדם חביב אך עקשן... הכל היה בסדר, המחיר ההמלצות והגישה שלו אבל מהר מאוד הבנתי עם מי ישלי עסק. המוביל שכנע אותי שאני צריך לתת לו להזמין מנוף הרמה או שהוא לא עושה בכלל.

 

הקבלן החפפן והבניין הלא מוכן

כן, מי לא מכיר את בעלי המקצוע מהצד השני של המטבע... הבניין מסתבר סבל ממצב שנקרא לו "אי מוכנות לשימוש" - מה לעשות וכבר המשאית הגיעה, הכל בלגאן, המעלית לא עובדת, וכל בעלי המקצוע משתמשים במדרגות ובמסדרון המלא בכלים וכבלי חשמל בלאו הכי. המחשבה שבכלל רציתי לחסוך כמה שקלים ולוותר על הובלה עם מנוף יכלה לעלות לי ביוקר, מזל שהוא התעקש להזמין את השירות.

 

 

המנוף להובלות שהגיע בול בזמן

אז כמו שהמוביל הבטיח, המנופאי הגיע בזמן כמו גם חברת ההובלות. ביחד עם הזרוע ההידראולית הסבלים תקתקו את העבודה והכל דפק כמו שעון. בלי להזדקק למעלית בלי להפריע לאחרים ובלי שאחרים יפריעו לנו.

 

 

הובלות עם מנוף לא בהכרח יקרות יותר

חשוב לדעת ששירותי הובלות ללא מנוף לפעמים עשויות להיות יקרות יותר. לפעמים המאמץ של הסבלים והזמן של המובילים מייקר את המחיר. לדוגמא:

 

 

הובלת 4 חדרים בבניין בלי מעלית ובלי מנוף חיצוני עולה בסביבות 2,500 שקלים + מע"מ.


הובלות עם מנוף בסדר גודל דומה באותו בניין תעלה לעיתים 200-300 ₪ פחות.

 

 

וכמה עולה שעת מנוף? בסך הכל 250 או 300 ₪ בלבד

תעשו את החשבון לבד

 

 

מלבד ההבדל הזניח במחיר, חברת יששכר הובלות משתמשת דרך קבע בשירותי מיכון הידראולי בעבודות לבתים ומשרדים מתוך תפיסת שירות מתקדמת שהלקוח מקבל את הכל בצורה הכי מקצועית שאפשר כמו במדינות המתקדמות, בלי חששות ובלי דאגות. חברת יששכר דואגת לתחזוקת כלי הרכב ברמה גבוהה כדי שהכל יהיה מתוקתק ויעבור בצורה חלקה.

בנוסף, הובלות עם מנוף הרמה נחשבות למהירות יותר, בטוחות יותר ועם הרבה פחות נזקים לרכוש. אז אם חשבתם כמוני לוותר, תחשבו שנית!.