האחים מציגים: הובלה עם מנוף - דף מידע

הובלות האחים יששכר - חברה עם פנים לעתיד

חברת יששכר הובלות המתמחה בהובלת משרדים וחברות, מבצעת הובלות עם מנוף באופן שוטף ובתדירות גבוהה. לשם כך אנו נדרשים להציג מיומנות והסמכה בביצוע הובלות מגובה רב. זאת בנוסף לרישיון הפעלת מיכון מיוחד, המכשיר את העובדים לעסוק בפעולה.


חברה עם פנים לעתיד

חברת יששכר הינה חברה העובדת עם חברות הייטק בשיתוף פעולה פורה ועל בסיס קבוע. הדרישות התובעניות והחידושים היומיומיים בענף המאלצים את נותני השירות להוכיח את עצמם כל יום מחדש מעודדים אותנו לעמוד במבחן הזמן ולהמשיך להשתפר ולהתקדם. לאור זאת, הבאנו את יכולות החברה לרמת מקצועיות מהשורה הראשונה של חברות ההובלה בעולם.


לקבוצת יששכר ניסיון רב בביצוע הובלה עם מנוף, בשמירה על שלמות הציוד המשפיעה על שלמות תכולת ההובלה ומיומנות נרכשת בהובלה ללא נזקים, באמינות ובביטחון מלא. כל תהליך ההובלה מתבצע בדייקנות ומבלי עיכובים והפתעות.


הובלות עם מנוף לחברות הייטק

 הובלות חברות הייטק ומשרדים הנן מורכבות הרבה יותר מהובלת דירה. במקרה כזה לא מספיק לספק משאית עם מנוף פשוט אלא יש צורך במנופים בעלי כושר נשיאה רב יותר ומנופים מכאניים מיוחדים בתוך הבניין. לחברות אלו נדרשת הובלה מיוחדת עם מנוף גם בשל הסיבה שהציוד שלהם רגיש, כבד ובעל חיבורים ומכלולים רבים. מבחינה טכנית קשה מאוד להרים מכלולים כבדים במסדרונות ללא גישה פיזית מסביב של חצי תריסר סבלים.


מנופים להובלת ארונות תקשורת

הובלה עם מנוף בהעברת ארונות תקשורת וחדרי שרתים מקצרת את זמן ההובלה באופן משמעותי. זאת מאחר ונחסך תהליך העברתם דרך המעליות או חדר המדרגות בצורה פרימיטיבית במקום במנוף דרך החלונות. משרדים, מפעלים וחברות רבות מעדיפות לנהל כך את תהליך ההובלה ולהחזיר מוקדם ככל הניתן את החיים העסקיים למסלולם. להערכת מומחים, כל שעת מנוף משתווה ל 3-4 שעות עבודה רגילות של הסבלים ולכן ההעדפה ברורה.


מנוף לעברת ציוד רפואי רגיש

כאמור, בהובלת ציוד אלקטרוני או ציוד רפואי הנחשבים למאוד רגישים לטלטול, לפירוק ולהרכבה מחדש, מומלץ להיעזר בהובלת מנוף. הובלת מנוף נעשית בצורה "חלקה" יותר ובמינימום תזוזה או פגיעה בחפצים היקרים. עובדה זו מקבלת משנה תוקף כשמדובר בהעברת מפעל או חברת הייטק שלה רכיבים עדינים ושבירים.