תרגילים של מובילים חלק ג' - מובילים לא הוגנים

הובלות האחים יששכר מספרים לכם על תרגילים של מובילים

מוכנים לזה? קבלו כתבה שלישית בסדרת הכתבות "תרגילים של מובילים" ונמשיך עם מובילים שאינם הוגנים בשירותי ההובלה - קראו ושימו לב.


תירוצים תירוצים ועוד תירוצים

לא כדאי לעטוף

חברות ההובלה אמורות לעטוף את כל הרהיטים והדברים הרגישים באופן שוטף וכלול בעלות ההובלה - אין טעם לחסוך בדבר שהוא זול יחסית ויעיל להגנה בפני לכלוך ושריטות כמו ניילון נצמד. המובילים (בעיקר אלו הזולים) שרוצים לחסוך בעלות חומ"ג או גרוע יותר לסחוט מכם עוד כמה שקלים לא יכנסו במרכז הרשימה המכובדת של המובילים המומלצים.

מחר זה יקר

כל בעל מקצוע צריך להבין ולהתחשב בעובדה כי לכל אחד יכול לקרות משהו בלתי צפוי ולא נעים מכל סיבה שהיא אם זה עיכוב מסירת הדירה ע"י קבלן, בעיה בשיפוץ, או חלילה מקרה רפואי מצער. כאשר אתם מנסים להזיז הובלה מיום ליום במיוחד באזור תל אביב והמרכז שם התחרות גואה וצפופה (אם זה לא ברגע האחרון או שבאמת יומן העבודה מלא) המחיר לא אמור להשתנות, יהיה זה נבזי מצד חברת ההובלות להעניש אתכם במחיר השינוי בעזרת תירוצים שהם מפסידים על זה.

"זה היה מקודם"

תמיד כשבעלי מקצוע שצריכים לשלם על נזקים שנגרמו פתאום משתנים, צריך לדעת ולגלות הבנה, נזקים יכולים לקרות גם למובילים הכי מומלצים, כאשר זה קורה המובילים הטובים ישר מודים בכך ומפצים את הלקוח, אך יש כאלה שמתחילים להתווכח על העובדות, הכל בשביל לא לשלם - "השריטה במקרר הייתה כבר מקודם", "עוד בדירה הישנה היה רגל שבורה", "אין אחריות על הטלוויזיה, איך אני יודע שהיא עבדה, אולי היא הייתה כבר מקולקלת" ועוד.


יש גם מובילים ישרים

על אחים יששכר אפשר לסמוך

חברת אחים יששכר הם מובילים מומלצים בתל אביב והמרכז בענף כבר 30 שנה, עם ניסיון והמלצות רבות, אנו שולחים נציג מיומן ואדיב מטעמנו ללא כל תשלום להיפגש עמכם בבית העסק או הדירה שלכם, להסביר לכם ממה מורכב המחיר, לתת הצעת מחיר בכתב בלי טריקים ובלי הפתעות, התחייבות למחיר פיקס שלא ישתנה משום סיבה שהיא עקב הראייה של הנציג את תנאי השטח והמגבלות סוג וגודל הריהוט וכל האינפורמציה שמובילים מומלצים ומקצועיים צריכים לדעת כדי לתת הצעה מהימנה.

אנחנו כאן בשבילך לכל שאלה

חברת אחים יששכר הובלות עושה כל שביכולתה להעניק לכם שירות טוב ומקצועי, ושמה אתכם במרכז תשומת הלב שלה בדגש על שירותיות ואכפתיות, אנו מקווים שתתנו לנו את הזדמנות להוכיח לכם כי אנחנו ראויים בשבילכם. אם יש לכם שאלות נוספות על נושאים הקשורים להובלה או שאתם צריכים עצה לגבי שירותי הובלה בתל אביב והמרכז אל תהססו לפנות אלינו ואנו נשתדל לתת לכם מענה ופתרון לכל בעיה או בקשה שנידרש.

ישנם עוד כמה טריקים בשרוולי חברות ההובלה, קראו על עוד תרגילים שמהם צריך להישמר