מי הם המובילים המומלצים

המלצות למובילים מומלצים - הובלות האחים יששכר

היכן ניתן למצוא מובילים מומלצים?

אם מחפשים מוצאים! השאלה איפה ואיך לחפש. המלצה מקרוב משפחה או חברים היא ההמלצה הכי אמיתית, חפה מאינטרסים ומניפולציות שתוכלו לקבל. לכן העדיפו המלצה פרונטאלית על מובילים מומלצים מהאנשים הסובבים אתכם אם אתם זוכרים שהם עברו והם מרוצים (כל המלצה על מובילים ממי שעבר מעל שנתיים לא תקפה כי מנהלים ועובדים מתחלפים והשירות יכול להשתנות לטובה או לרעה, לכן היא לא תהיה המלצה רלוונטית).


אם אתם לא מכירים מישהו שעבר, היכנסו לאתרי האינטרנט של מובילים ותמדדו אותם לפי כמות, מגוון ואיכות הממליצים. בדקו שמות, תאריכים וסוגי הובלות. המלצה ע״י בעל תפקיד בחברה גדולה אמינה בהרבה על המלצה של אדם פרטי. לאחר שהתרשמתם בקשו טלפונים של 2-3 ממליצים (זו בקשה לגיטימית ואין למובילים מה להסתיר, או שיש...) ושוחחו איתם. אל תהססו לשאול שאלות אישיות הנוגעות למובילים מומלצים. בדרך כלל בשאלות מסוג זה אנשים נוהגים לומר את האמת.


האם יש רשימה שחורה של מובילים?

לצערנו לא. נכון שרוב המובילים הינם אנשים שעושים את מלאכתם נאמנה ובנוסף במהלך השנים האחרונות בעקבות גל העלייה האחרון של יוצאי ברית המועצות, ענף המובילים בישראל קיבל תנופה ענקית הן במספר המובילים והן בשיפור רציני באיכות השירות. בין השאר, הדבר התבטא בדחיקת עובדים זרים ושב"חים ובירידת מחירים בענף. אך בכל מקצוע שאינו נתון בפיקוח, אין בו כללים רשומים.

לא רק הלקוחות נפגעים ממובילים שאינם הגונים. גם המתחרים, מובילים ישרים וחרוצים נפגעים מחוסר האמון ובתחרות שאינה הוגנת לכן זה אולי יהיה רעיון לא רע שבכל תחום תהיה רשימה שחורה של בעלי מקצוע שעושים עקיצות ופוגעים בשמם הטוב של בעלי מקצוע אחרים.


מובילים זולים אך לא מוכרים - האם זה כדאי?

ככלל, תחום ההובלה פרוץ ויש בו לא מעט מובילים שרלטנים ולא מומלצים במקרה הטוב ורמאים במקרה הרע, אך אין צורך להיות פרנואידים. כמו בכל תחום, יש בו גם לא מעט אנשים חרוצים וישרים, אך איך תדעו מי זה מ ? זה לא שיש למובילים דיפלומה על הקיר. האם נדע לפי תחושת בטן בשיחה הטלפונית? הרי סביר להניח שדווקא המובילים הרמאים הם אלה שישמעו לכם הכי אמינים. איך תסמכו על אדם שאתם לא מכירים שייכנס לביתכם, יגע בחפצים האישיים שלכם ויעביר את הדברים היקרים לכם בבטחה ובלי נזקים. לדעתנו הדרך היחידה היא ע״פ המלצות, ואותם יש לבדוק בחשדנות וביסודיות, בהצלחה.

בהמשך ישיר לכך, כדאי לכם לפנות אל האחים יששכר הובלות לקבלת הצעת מחיר, המלצות והדרכה מתאימה ולדעת שהדברים שלכם נמצאים בידי בעלי המקצוע המומלצים להובלות.