שקיות ניילון ענקיות לאריזה - למי יש כח לקרטונים

שקית פלסטיק במקום קרטונים

שקיות ניילון לאריזת שמיכות וצעצועים בצ'יק צ'ק

יש לכם עכשיו מעבר דירה על הראש, עוד לא השגתם קרטונים ואתם צריכים לארוז את כל התכולה - מה שאתם צריכים זה מספר דו ספרתי של שקיות גדולות במיוחד. אבל בניגוד לשקיות האשפה המסורתיות עם הצבע השחור וסרטי הסגירה, השקיות המיוחדות לאריזה הן כאלו שלא נקרעות הודות לאיכות וחוזק הניילון שמהם הן עשויות. לא תמצאו אותם בסופרמרקט ולא בחנויות לכלי בית, אלא בחנויות המתמחות באריזה והובלת דירות, מה היתרונות איפוא של השקיות הענקיות?

חסכון בזמן

למי יש סבלנות וזמן להתחיל לסדר את כל הדברים בארגזי קרטון. בשקית ניילון גדולה הכל נכנס בקלות בשלמותו בלי לכווצ'ץ' ובלי לחשב מה לעשות ומה לשים ברווח שנשאר, איך למלא את החלל ואיך למיין.

חסכון במאמץ

השימוש בשקיות ניילון גדולות חוסך לכם פעמיים ולסבלים פעמיים. לכם הוא חוסך הן את הסגירה והן את הפתיחה של המסקינג טייפ על כל קרטון. ולמובילים הוא חוסך שבשתי ידיים הוא מרים 2 שקיות בפעם אחת במקום 6-8 קרטונים, הן בהעמסה והן בפריקת משאית ההובלה.

חסכון במחיר

בחישוב פשוט, מה הגודל וכמה זה עולה, אנו רואים ששקיות לאריזה הן משתלמות מכיוון שעלות כל קרטון היא 5-10 שקלים ועלות כל שקית 5-10 שקלים (תלוי בגודל ובחוזק). בכל שקית ניילון גדולה לאריזה נכנסת תכולה של כמה קרטונים (כ-2 גדולים, כ-3 בינוניים או כ-4 קטנים). בנוסף, את כל השקיות אפשר לקפל ולשמור לשימוש חוזר. כאשר הן מקופלות היטב הן כמעט לא תופסות מקום בארון ותמיד יגיע היום שנשתמש בהן שוב (לדוגמא בפסח).

רגע, אז לוותר לגמרי על הקרטונים?

שלא תבינו לא נכון, אי אפשר לוותר על הקרטונים ואף מעבר דירה לא יהיה שלם בלעדיהם, אבל לחלוטין אפשר וכדאי לשלב לפי אופי החפצים ולפי ההמלצה הבאה (וגם לפי ההיגיון הבריא שלכם כמובן).

הדברים שאפשר לשים בשקיות:

כריות, שמיכות, צעצועים, בובות ודובונים, מגבות, בגדים ומעילים, וילונות, כדורי משחק, תיקים וילקוטים, ציוד פלסטיק וגומי לים ולפיקניקים בלתי שבירים ועוד.

הדברים שחייב לסדר בקרטונים:

ספרים, כלי מטבח, כלי נוי, נברשות, אגרטלים, כלי ניקוי, בקבוקי ומכלי נוזלים, אבקות וג'לים, אריזות מזון. דיסקים, כלי כתיבה, גולות ואבנים, אלבומים ועוד.

איפה משיגים שקיות גדולות שלא נקרעות?

באפשרותכם לרכוש חומרי אריזה של האחים יששכר הובלות.

באינטרנט דרך אתר זאפ ו-בחנויות לשיווק אריזות.

 

אהבתם את המאמר? היכנסו לדף הפייסבוק שלנו ותוכלו להישאר מעודכנים בכל התוכן החדש של פצפץ - הבלוג של האחים יששכר הובלות.