פריקה לאחר מעבר דירה

הובלות האחים יששכר עושים סדר בבלאגן

פריקה זהירה

בשעה טובה סיימתם עם תהליך מעבר הדירה, הכל בא על מקומו בשלום עכשיו לאחר המעבר מגיע השלב האחרון - שלב הפריקה. לפני התשלום למוביל יש לעשות סריקה במשאית ולוודא שלא נשאר דבר מה ולספור שכל הקרטונים, השקיות והדברים הגיעו לדירה בשלום. כמו כן, לאחר הפריקה שימו לב שאין שריטות או נזקים בריהוט והחפצים הגדולים. נכון, אי אפשר לעכב את המוביל עד שכל קרטון ייפתח וייבדק, אבל דברים קריטיים כמו מסך הטלוויזיה והסרוויס אפשר לסרוק בזריזות.


כמו שאריזת דירה מתבצעת בזהירות, כך גם הפריקה. זו לא חכמה להחזיק סכין יפני ולהתחיל לפתוח את כל הקרטונים. נהגו בהגיון ולפי סדר מסוים, קרטון אחר קרטון ואפשר גם במקביל על ידי כמה אנשים אבל שלא יישאר חצי קרטון ואז לדלג לקרטון הבא, בסוף מעבר הדירה תשכחו חפצים בקרטון וזה עשוי ללכת לאיבוד או להיזרק.

פריקה נעימה

פריקת הקרטונים וסידורם מצריכה גם היא מעט מאמץ אבל זוהי הזדמנות לסדר מחדש לפי הטעם שלכם, לעצב בניסוי וטעיה עד שתהיו מרוצים. נסו לנצל זאת וליהנות מהסיטואציה. שימו מוזיקה נעימה ברקע, הזמינו פיצה או טייק-אווי טעים (אל תעמדו לבשל בלחץ של למצוא את הכלים להגשה ולהפעיל את התנור החדש).

טיפ נוסף, בסיום מעבר הדירה עם ריקונו של כל קרטון מומלץ לפתוח את התחתית לקפל אותו ולהניח בצד במקום מרוכז. זה לא תופס מקום, לא מפריע לעבור ועושה לכם סדר בראש כמה טופל וכמה נשאר.

מעבר דירה ירוק

 

המעט שאנו יכולים לעשות למען הסביבה בסיום פריקת האריזה הוא לקחת את כל הקרטונים למחזור או לחלופין להציע למוביל לאסוף אותם לשימוש חוזר לטובת מעבר דירה של אנשים נוספים והנה עוד עץ ממשיך לפרוח בזכותנו:)

הרכבת הריהוט מחדש

לאחר מעבר הדירה תיאלצו להרכיב מחדש את כל הריהוט שלקחתם אתכם מהדירה הישנה ונאלצתם לפרק. אם בשל המעלית הישנה או פתח צר לדלתות הבית ואם בשל העובדה שהשתמשתם בשירותי אחסנת דירה.

במידה ובחרתם שהמובילים יעשו זאת (בין בהרכבתם ובין בפירוק הראשוני), יש לקחת בחשבון שיש מישהו בצוות שמתמחה בהרכבות או שהוא נגר בעצמו אחרת לא כדאי שסבל לא מוסמך יעשה לכם נזק. בתחילת מעבר הדירה לא תמיד הנזק נראה לעין, אך אם ההרכבה לא טובה עם הזמן הצירים או הזוויות שלא מורכבים כיאות עלולים להיתלש או להתעקם.

כמו כן, דאגו שבשעת הפירוק של הרהיטים כל המסילות, הברגים, הידיות והכפתורים יארזו בשקית סגורה ומודבקת היטב לאותו הרהיט שפירקתם. כאשר מדובר בריהוט עתיק לא תמיד אפשר להשיג את אותם החלקים כי הם כבר לא בשימוש או שאינם נמכרים כלל.

מידע זה הוגש לכם באדיבות הובלות האחים יששכר, המציעים גם מעבר דירה בנוחות ובאחריות.