טיפים לאריזת דירה גדולה או בית פרטי

טיפים לאריזת בית פרטי

השיגו טוש חזק...

אריזות חייבות להיות מסומנות נכון, לכן רשמו על כל קרטון מה יש בתוכו ולאיזה חלק הוא שייך (כגון: נועה-בגדי חורף) למען חסכון בארגון ובזמן סידור הבית לאחר המעבר. בבתים פרטיים, בעלי חצר, מחסן, מקלט או עליית גג, לדבר יש חשיבות יתרה

שכן אם הסבלים יניחו את מכשיר הכושר (לדוגמא) בסלון, תצטרכו להוריד אותו למרתף בכוחות עצמכם - כך הבית יהיה מסודר מיד בסיום ההובלה. כמו כן עשו רשימה של כל הקרטונים והקופסאות למניעת היעלמות של אחת האריזות בדרך... בנוסף על כל קרטון עם תכולה רגישה יש לכתוב באופן ברור ובולט "שביר" או "זהירות נוזלים" (עם חץ הכוונה לכיוון מצב הקרטון למניעת הפיכתו בתהליך מעבר הדירה).

 

זמן איכות עם המשפחה

אריזת דירה מרובת חדרים ודיירים אינה משימה קלה. אל תתביישו לקבל עזרה אם מידידים ואם בעזרת שיתוף הילדים, הפכו את הלימון ללימונדה תיהנו מהמשימה של מעבר דירה כמשחק או אריזות לפיתוח חוש טכני ותיצרו חוויה לילדים - זה גם חינוכי וגם זמן איכות עם המשפחה. כמו כן, אם אינכם בכושר או שהזמן שלכם קצר, תמיד אפשר להיעזר בשירותי האריזה של חברת ההובלות לפעמים זה זול ונוח יותר מכמה ימי עבודה מפרכים בבית.

 

 

אל תתקמצנו על קרטונים

חומרי אריזה אינם זולים ולמרות זאת הזמינו יותר קרטונים וחומרי אריזה מההערכה, אין לכם מושג כמה אנשים בטוחים בעצמם כשהם מעריכים נכונה את כמות החפצים שברשותם ובסוף מתברר שיש הרבה יותר אריזות משנדמה להם, במיוחד במעבר דירה של בתים גדולים. בקשו מחברת ההובלה את האופציה להזדכות על חומרי האריזה והקרטונים העודפים והזמינו אריזות רזרביות כדי לא להפסיד זמן ברכישה נוספת.

 

 

צער בעלי חיים

במעבר דירה בה חיים גם בעלי חיים בבית או בחצר, יש לשים לב שלבעלי החיים אין פה להגיד אני רעב ומכל הלחץ והבלאגן ביום מעבר הדירה תשכחו מתי הכלב אוכל או איפה הנחנו את אריזות המזון של החתול, לכן תכננו שהדברים הנחוצים יהיו בהישג יד.