שדרוג תשתיות תקשורת בעסקים קטנים

הובלת ארונות תקשורת עם האחים יששכר

"עד שהולך שילך"

העברת ארונות תקשורת מצריכה זהירות ורגישות ויש לבחור את חברת ההובלות המוכשרת ביותר למשימה. אבל לפני שנדבר על זה, חשוב להסביר בשביל מה בכלל לשדרג את תשתית התקשורת הקיימת?


ישנה גישה (שבהרבה מקרים היא נכונה מאוד) הסוברת שלא צריך לגעת במה שעובד - אם זה יתקלקל או יפסיק לתפקד נחליף או נתקן. ניסיון חיים מראה שגישה זו הוכיחה את עצמה לא פעם ודווקא כשקנינו משהו חדש, משוכלל ומתקדם ,זה עשה יותר בעיות מהישן.

לפעמים לגישה זו אין שום הגיון או תכלית מפני שאין מה להשוות בין הציוד החדש לציוד הישן, בדיוק כמו שלא נחליף את הסוס והעגלה למכונית רק כי העגלה עוד עובדת.


ברוכים הבאים למאה ה-21

תשתיות אינטרנט ומחשוב מתקדם מעניקות לעסק שלך חווית שימוש, פתיחת דלתות טכנולוגיות, שיפור שירות, קיצורי זמן, פתירת בעיות און ליין, הגדלת השיווק והמכירה, הגעה ללקוחות רבים, נראות ונוכחות ברשת ותפעול תוכנות מתאימות. לשם כך תצטרכו חדרי שרתים וארונות תקשורת מתקדמים.


במשרדים קטנים ההחלטות קשות

כאשר יש מקום עבודה טכנולוגי ומרובה עובדים, ההחלפה לציוד המתקדם ביותר היא ברירת המחדל. אך אם יש לך משרד קטן, החלפת כל ארונות התקשורת והובלתם היא הוצאה כספית בלתי מבוטלת ויש התלבטות עד כמה מועיל השדרוג ועד כמה אפשר "למשוך" עם האמצעים הוותיקים במשרד.

לעיתים נדמה שתמיד כדאי לשדרג חרף המחיר הגבוה, הן בשל העובדה שבסוף בלאו הכי תצטרך להחליף והן בשל הדברים שתוכל לעשות ועדיין זה לא משוקלל בפלוסים שלך כי אתה עדיין לא מודע להתקדמות הטכנולוגית המואצת וההמצאות המתחדשות בכל יום.

ההובלה הכי טובה היא לא מעבר להשגתך

תשכחו כל מה שידעתם על הובלת ארונות תקשורת בחברה מן המניין. אצלנו רמת השירות והמקצועיות הן ביחס כלפיך והן ביחס לציוד שלך - היא הגבוהה ביותר אבל לא בהכרח היקרה ביותר.

המחירים שלנו הם הוגנים והגיוניים ואנו באים לקראת הלקוח בהרבה מובנים, לרבות אקסטרות ושירותים הכלולים במחיר ההעברה שאתה מקבל, מבלי לנפח את העלויות באופן מלאכותי או להמציא כאלה במהלך ההובלה.

אהבתם את המאמר? היכנסו לדף הפייסבוק העסקי שלנו, עשו לייק (כמובן) והישארו מעודכנים