העברת חדרי שרתים – הובלות יששכר

הובלת ארונות תקשורת וחדרי שרתים

אחים יששכר הובלות – האנשים הנכונים למשימה הנכונה

  • הובלות חדרים נקיים לחברות הייטק
  • העברת ארונות תקשורת ושרתים
  • שינוע והרכבת עמדות עבודה ומנדפים
  • העתקת חיבורי גישה ומידע במשרד
  • אריזה מקצועית המתאימה לציוד וכלים 

חברה מובילה עם ניסיון מוכח בהעברת חדרי שרתים

לא כל חברת הובלות תדע לשנע את שרתי החברה באופן ראוי. חברת ההובלות אחים יששכר הינה אחת החברות הוותיקות ביותר בתחום של העברת שרתים, חוות שרתים, חדרי תקשורת, הובלת ארונות תקשורת, חדרים נקיים ועוד. על מנת לבצע זאת נכון, מומלץ להקפיד על כללים ושלבים מתוכננים מראש ובקפידה, להלן היתרונות שלנו:

 

יש לנו ניסיון רב בהובלת חדרי שרתים

המלצה לשירות מקצועי ואמין מחברת NDS

מכתב המלצה מחברת Netvision 013

עמידה באתגר משמעותי עם חברת Modu

ועוד מגוון המלצות מהחברות המובילות במשק 

דוגלים בקצאת צוות טכני ייעודי

לחברה צוות טכני ייעודי למטרת העברת חוות שרתים, העובד בשיתוף פעולה מלא מול המנהלים הטכניים והעובדים בחברה. ככאלה, צוות הטכני של החברה ידע לאפיין את תכונות השרת, לנתק ולחבר בצורה מדויקת את רכיביו השונים ולארוז נכון את הרכיבים האלקטרונים בהתאם לתכונותיהם, כמו כן מנהלי הצוותים מדגישים את הצורך בשמירה על הזהירות הנדרשת בכל הקשור להעברת החדרים הנקיים.

 

מביאים ציוד הובלה ייחודי לחדרי שרתים

  • ציוד מקצועי המותאם במיוחד להעברת מחשבים ושרתים.
  • כלובים מרופדים להעברת ציוד אלקטרוני רגיש ללא נזקים.
  • מנוף מכאני מיוחד המסייע בשינוע שרתים גדולים במיוחד.
ציוד שאינו מתאים או פתרונות שאינם מותאמים ספציפית לציוד היקר קריטי להשלמת המשימה ללא נזקים, כל קומבינציה של שינוע על סקטים או עגלות של חברות שאינן בעלות התמחות זו או שאינן מנוסות, מוביל לשירות גרוע שאינו מקצועי ואינו אחראי.

 

היתרונות שלנו בהעברת חדרים נקיים ושרתים

אנו בחברת האחים יששכר הובלות מציעים לכם שירות אמין ומקצועי להעברת חדרי שרתים והובלת חדרים נקיים ברמה גבוהה. בנוסף ליידע והמומחיות שצברנו במהלך השנים ובעקבות ההובלות הרבות שעשינו. מלבד הכשרת העובדים בצורה יעילה ונכונה, התאמנו את השירותים הנלווים וגם את המשאיות והציוד שלנו בצורה אופטימאלית להעברת שרתים וציוד רגיש ועדין במיוחד. להלן היתרונות הייחודיים שלנו:

מעניקים לך מסגרת ביטוח מקיפה ויסודית

חברת האחים יששכר מספקת ללקוחותיה תוכנית ביטוח מורחבת המביאה לשקט נפשי בהעברת ציוד אלקטרוני יקר ערך. פוליסת ביטוח זאת כאמור, כולל אספקטים רבים לפי דרישה פרטנית שלנו בעקבות ניסיון רב שנים בתחום המחשבים והשרתים. ניתן לעבור על כל המסמכים והאישורים המוצגים לפניכם באתר שלנו (בתחתית העמוד).

יש לנו צי משאיות חדש ומותאם למשימה

קבוצת יששכר מנהלת את תהליכי מעבר השרתים באמצעות משאיות חדישות הסגורות באופן הרמטי, ומבטיחות שמירה על כלל הציוד. למשאיות אלו כריות אוויר המונעות טלטולים ומבטיחות יציבות אופטימאלית לשרתי הנתונים וציוד התקשורת. קצין רכב שמוודא שהנהגים מקפידים על שעות שינה ומודעים לנחיצות הנהיגה בזהירות שהטיפולים מסודרים ועל תקינות המשאיות, אלה חשובים בהקטנת אחוז המעורבות בתאונות הן בשל הגורם הטכני והן הגורם האנושי ולמניעת נזקים ועיכובים בלתי רצויים.

בכל המשאיות קיימים משטחי הרמה ממוחשבים, הנעים באופן חלק ומאפשרים העמדה ופריקה ללא טלטולים וסיכונים מיותרים. במידה ונוצר הצורך, החברה מפעילה מנוף על ידי ידיים מקצועיות ומיומנות, במידה ונדרשת העברת הציוד חיצונית לבניין.

מקפידים על הכשרת עובדים והדרכה ייעודית

הסבלים שלנו הבאים במגע ישיר עם הציוד חייבים להיות ערניים לנקודות התורפה של העברת ציוד רגיש ועדין כמו שרתים ועמדות מנדפים ולהבין את הצורך בסטריליות והעטיפה הנדרשת של כל עמדה בהעברת חדרים נקיים.

הובלות יששכר - איתך לאורך כל הדרך

בדקו אותנו!

אל תסתפקו בקריאת תיאורים שאנחנו כותבים על עצמנו... תבדקו מה חברות שעשו איתנו הובלה חושבים עלינו, ניתן לראות באתר שלנו תמונות, מסמכים והמלצות חמות מפרויקטים קודמים של העברת חדרי שרתים שביצענו המעידות יותר מכל על המיומנות והמקצועיות, לקבלת פרטים נוספים בהעברת חדרי מחשבים ושרתים, צרו קשר עם מנהל צוות טכני.

באים לעבוד

אנו בחברת יששכר נעשה הכל בשבילכם על מנת שתוכלו להעביר את הציוד במהירות ובמקצועיות.
הובלה מאורגנת ומסודרת וללא תקלות והכי חשוב שהכל נעשה בנועם ובחיוך.
הצטרפו ללקוחות המרוצים שלנו 1800-224-541