קבלו החלטה ותעברו ממשרד קטן למשרדים מפוארים

משרדים מפוארים זה הכי הכי

מי לא רוצה לעבוד במשרדים מפוארים? מה לעשות שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו... אך בחישוב כל ההיבטים העסקיים האם באמת המחיר הוא חזות הכל?

ישנן כמה חסרונות בעבודה ממשרד מיושן ומצריכות העברה:

קבלת קהל ושימור לקוחות

המקום צר מלהכיל את קהל הלקוחות, אינו נינוח, לא מציג נכונה את הגישה הבאה לקראת הלקוח ולא יכול לתת מספיק מקומות ישיבה להמתנה... אי הנוחות במשרדים שלכם ירחיק קליינטים פוטנציאליים.

נראות מיתוג ויח"צ

אין מה לעשות, המראה היוקרתי של המשרד שלכם משדר הצלחה ומקרב את העסק שלכם לאנשי עסקים אטרקטיביים עם כיסים תפוחים:) משקיעים פוטנציאלים מסתכלים גם על נראות המקום, העיצוב והמיתוג.

תשתיות מיושנות

אם המעלית או התקשורת בבניין המשרדים שלכם לקויה, זה מכביד על ההתנהלות ומצמצם את הספק העבודה בהתנהלות ובמהירות הביצוע.

גודל המשרד

לפעמים יש מקום להרחיב את הפעילות הכלכלית של המשרד אך מבחינת מקום פיסי, הינו צר מלהכיל עובדים נוספים מה שמביא להתאמת נפח העבודה לגודל המשרדים ואיבוד הכנסות.

סביבת עבודה מתאימה

לעיתים המשרדים נמצאים בסביבה לא מתאימה מבחינת אופי הפעילות, כאשר עם השנים אזורי העסקים נהפכים למסחר או בילוי או מגורים. לכן גם מתמעטים כל ספקי השירות התומכים מסביב. לדוגמא דואר או חנות לציוד משרדי. הדבר קריטי בעיקר שמדובר במשרדי עו"ד, רו"ח וכדומה הזקוקים לסביבה העסקית הטבעית להם, כגון סמיכות לבתי משפט, עירייה משרד הפנים וכו'.


העברת משרד בשל תחרותיות בענף היא דרך מקובלת להישאר במרוץ

הרמה של המתחרים

במקרים כאלו העברת המשרדים לחדשים ובסטנדרט גבוה, גם אם לא נועדו לצוד לקוחות - הם עדיין צורך הכרחי ביישור קו מול כל המשרדים הזהים בענף. עבודה במשרד מיושן לא עולה בקנה אחד עם הרמה של המתחרים ויגרום עם הזמן לנטישת לקוחות הפוזלים ליוקרתי והמודרני.

בחירה בחברה הנכונה

לכן יש לשקול בחיוב את ההעברה למשרד חדש. את כל התהליך ניתן לעשות בחברת הובלה מקצועית שתדאג לכל ההעברה ותעשה הכל בשבילכם מבלי שתצטרכו להתאמץ. הובלות יששכר היא חברה מנוסה ומקצועית ומתמחה בשירותי הובלות למשרדים. אל תהססו והזמינו נציג לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית.

 

אהבתם את המאמר? עשו לנו לייק בפייסבוק (קל) והישארו מעודכנים בבלוג של האחים יששכר.