צריכים הובלת משרד? אלו הדברים שלא יגלו לכם

מה שלא יגלו לכם על הובלת משרד

יש דבר כזה אחריות מלאה גם אם לא הזמנת אריזה

"אני לא אחראי אם יקרה משהו לדברים שלא אני ארזתי בעצמי, אולי זה היה שבור מלפני זה" - זה אולי המשפט הכי נפוץ שאומרים המובילים לפני כל הובלת משרד. תמיד אם יקרה נזק כלשהו נוכל לטעון "למה שיהיו לי חפצים שבורים ולמה לא נזהרתם שהרמתם אותם" - זו התשובה שמשלימה את מעגל הביצה והתרנגולת. המוביל לא רוצה להיכנס לאחריות אבל אם תעלו את הנושא עוד מלפני ההובלה של המשרד ותתעקשו שהאחריות תחול גם על האריזה שאתם עשיתם אזי המוביל יהיה חייב לעמוד בהסכם בלי להתחמק בלי הפיצוי.

 

מותר לך להתחרט או לשנות תאריך אם הודעת על כך מראש

שלא יספרו לך סיפורים ושלא יחייבו אותך בקנסות ותשלומים על שינוי מועד או ביטול העסקה מכל סיבה שלא תהיה כל עוד היא הגיונית לא נעשתה בכוונה תחילה והודעת על כך מראש. ציין זאת במעמד סגירת העסקה להובלת המשרד שלך.

ניתן לתקן ולמחוק את האותיות הקטנות בהצעת המחיר

אין מה לעשות, בכל עסקת מכירה או שירות יש סעיפי משנה מתחכמים ומנוסחים לפרטי פרטים המתחמקים ומסתייגים מאחריות. גם בהצעה להובלת המשרד תמצא אותיות קטנות, מה שהמוביל לא יגיד לך הוא שהכול בחיים זה משא ומתן גם מה שלכאורה נראה כבלתי ניתן לשינוי. החכמה היא לא לשחק לפי הכללים של חברת ההובלה. נסה להציע אלטרנטיבה או להתמקח על ניסוח רך יותר. בצורה ידידותית ובהסכמת המוביל בטל חלק מהסעיפים המגבילים או מחק כמה מן ההסתייגויות הללו.

זה שאתה בעל משרד גדול ומצליח לא אמור לייקר את המחיר

"עם האוכל בא התיאבון" - אויש, כמה שזה נכון עם בעלי מקצוע. הם מגיעים למקום מצליח ומרוויח והם רוצים נתח עסיסי. השווה מחיר על פי כמות החפצים לא לפי סוג התכולה ולא לפי סוג העסק, אם העברת דירה עולה x אז העברת משרד עם כמות חפצים דומה גם תעלה x. בהגיון פשוט שכזה, המוביל יוכל להסכים אתך לקצץ במחיר שהציע לך ועדיין להרוויח.

תוכל לבקש לעשות העברת משרד גם בסוף השבוע

המובילים לא ששים לעבוד בסופי שבוע אבל אם תבקשו ותשלמו ניתן יהיה לעבוד גם בשעות הערב המאוחרות והבוקר המוקדמות להשלמת הובלת המשרד מבלי לעכב את התהליך ובלי לגזול מזמן העבודה של העובדים שלך.

לפעמים ההשתתפות העצמית בביטוח גבוהה ממחיר הנזק

ברר מה עלות ההשתתפות בתביעת פיצוי מהביטוח ואם זה חל על הלקוח או בעל המשאית. לעיתים המילים היפות והנוצצות על ביטוח מלא מחביאות את אי הכדאיות לתבוע את חברת הביטוח. לכן, היה פיקח, דרוש כי חברת ההובלה תהיה אחראית על כל נזק ואותך זה לא מעניין אם יש ביטוח או לא, זה לא עניינן ואתה לא צד בכלל, אתה משלם על ההעברה והחברה תפצה אותך אם וכאשר יקרה המקרה.

הובלת משרד בלי אריזה אפשרית, ולעיתים מומלצת

לא רק שיש דברים לא שבירים ולא עדינים ולא רק שלא כל דבר חייב לעטוף, לעיתים מעבר לכך שהאריזה לא נחוצה היא בזבוז זמן וגם מייקר עלויות, לפעמים אפשר פשוט לעטוף את המקרר או הטלוויזיה בשמיכה רכה ולהסירה בזריזות בסיום העברתם כך נחסוך במשאבי זמן וחומר וכך נחסוך מכדור הארץ עוד ניילון שיצטרף להררי האשפה הנערמת.

הגעת למקום הנכון!

חברת אחים יששכר גאה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובשירות הובלת משרד מעולה ויש לנו ניסיון רב לחלוק אתך אז לכל שאלה או ייעוץ נשמח לתת לך את כל התשובות והפתרונות, קדימה צור אתנוקשר. בטל: 08-9137013 או שלח לנו טופס הצעה לקבלת מחיר אטרקטיבי ומותאם עבורך עם שירות הובלה הוגן ומקצועי.