פגישת היכרות להובלת דירה בהובלות יששכר

נפגשים עם האחים יששכר

לפני שאתם עוברים דירה יוזמן נציג אישי לפגישה מקצועית בביתך וקבלת הצעת מחיר מסודרת להובלת דירה. החל מהשיחה הראשונית אתם מרגישים בבית, חברתנו משתדלת לתאם פגישה ראשונה בכל זמן ומקום מקום לפי הלו"ז שלכם. הפגישה להיכרות ולהצעת ההובלה ניתנת ללא עלות גם אם אינכם עוברים דירה בעזרתנו וללא מכירה אגרסיבית, הכול בשקיפות ובהוגנות בצורה נינוחה ולשביעות רצונכם.


בדיקת הפרויקט

ראשית אנו בודקים את סדר גודל הפרויקט - מהי הכמות וסוג תכולת הדירה, מהיכן כדאי לבצע את הובלת הדירה, באילו ימים זה עלול להפריע וכדומה. כמו כן, תתכוננו לתת לנו אינפורמציה מלאה ככל הניתן על הדירה החדשה שלכם. האם עשויה להיווצר בעיה כלשהי בתפעולה של המעלית בזמן מסוים או במשקל מסוים, האם היא קטנה מידי בשביל חפצים מיוחדים שתצטרכו להעביר. הנציג יפרט עבורכם כמה עולה הובלת דירה, כמה עולה האריזה, כמה המנוף וכו' - הכל בהצעה מסודרת וברורה.

 

הובלה עם בעלי חיים

שימו לב שגם חיות המחמד עוברים דירה ביחד אתכם אך אינן מבינות במה מדובר ולכן לא מתנהגות כבשגרה בזמן הובלת דירה בשל אנשים זרים בטריטוריה שלהם על כל המשתמע מהדבר. אל תשכחו שזה "מעבר דירה" גם בשבילם, לכן שתפו את הנציג גם בזאת ותקבלו עצות קונקרטיות לכל דבר ועניין.

חריגים בהובלות

השתדלו לעדכן אותנו בחפצים לא סטנדרטים והפנו את תשומת ליבנו לדברים חריגים כגון רגל רהיט שבורה שהודבקה פרוביזורית אך רגישה למגע או אריזה מיוחדת. הובלת דירות הוא תחום שבו שיחת טלפון בדרך כלל אינה נותנת אינדיקציה מלאה ואז הצעת המחיר תשתנה ביום ההובלה כשהמוביל יגיע לדירה או תינתן בהגזמה כדי לכסות על הפסדים אפשריים.

במקרים מסוימים אף יתכן ביטול הובלת דירה לגמרי אם לדוגמא יתגלה נתון שלא נלקח בחשבון כגון חדר מדרגות צר או במידה והזמן שעומד לרשות המוביל באותו יום לא יהיה גמיש בשל התחייבויות נוספות לאספקת שירותי הובלת דירה לעוד לקוחות והרצון לסיים בזמן. לכן תמיד עדיף לבקש פגישת היכרות ולנצל אותה היטב.

למחלקת הובלת דירה ללקוחות פרטיים השאירו פרטים מטה או התקשרו אלינו 08-9137013