סיום יום הובלת דירה בשלום

הובלות בשלום

לאחר הובלת דירה אנו עייפים וחסרי סבלנות אך צריכים להישאר ממוקדים עוד טיפה כדי שכל תהליך הובלת הדירה יעבור בהצלחה מבלי לפספס כמה דברים חשובים. להלן כמה טיפים ועצות לסיום מוצלח.

הכוונת הסבלים

במהלך פריקת החפצים והריהוט נוכחותכם בדירה חשובה ביותר. העובדים בחברת הובלות דירה מתאפיינים בסיבולת ובאנרגיות. "נצלו" את הסבלים ורתמו את הכוח הפיסי שלהם לשים כל דבר במקומו ולפזר את הקרטונים והריהוט בדיוק בחדר הרצוי ובתנוחה המדויקת על מנת לחסוך מאמץ רב ומיותר.

ספירת מלאי

בסיום כל הובלת דירות תמיד החברה ממהרים לברוח... לפני שהמוביל מקבל את שכרו על הובלת הדירה, בדקו בעזרת רשימה שהכנתם מראש שכל הקרטונים וכל הריהוט והציוד הגיעו ליעדם בשלום.

בקשת עזרה

הובלת דירות זה לא קל, אל תתביישו לבקש עזרה מחברים או משפחה לאחר הובלת הדירה, לסדר את הדברים זה מלאכה מתישה וארוכה לפתוח קרטונים לעלות על סולם לסדר ארונות ומטבח ולמיין .. כיף לעבוד ביחד בדירה החדשה עם מוזיקה טובה ברקע שאחד מגיש ואחד מסדר ששניים מרימים את השולחן והשלישי מכוון ימינה שמאלה...

 

הובלות דירה בין אזורים רחוקים למשל מאילת למרכז או הובלות מתל אביב לצפון הרחוק הם מקרים בהם המוביל יגיע ויסיים הכל לקראת סוף היום, לכן יש לחשוב על מה נאכל צהריים ומה בערב, לא כדאי להיות רעבים ובטח שבמהלך הובלות דירות אין זמן ויכולת להכין אוכל לעצמנו. הזמנת פיצה תמיד תהיה בין האפשרויות העדיפות על העושים הובלות דירה, בדקו מחירים טלפונים ושעות עבודה של המקום אליו תגיעו מבעוד מועד ולפני יום ההובלה.

לכו לנוח

אחרי יום כזה מעייף אל תישארו לארגן ולסדר עד מאוחר לכו לישון יש גם מחר ויש גם מחרתיים אם אתם לחוצים במקום עבודתכם הובלת דירות ביום חמישי הוא פתרון בשבילכם.

 

עברתם דירה, מזל טוב!, אך נא להמתין מעט עם השמפניה והמסיבות בדירה החדשה, בקשו הבנתם ורשותם של כל השכנים בדירות הסמוכות להרעיש, סדרו את הכל וסיימו עם שלב פתיחת וסידור כל הקרטונים אתם לא רוצים ללכלך ולבלגן את הכל מחדש... אם אתם בקטע של לבקש מתנות תוכלו לבדוק מה חסר לכם לאחר גמר שלב הפריקה לאחר הובלת הדירה.

 

הובלות האחים יששכר מעניקה שירותי הובלות דירות בכל רחבי הארץ למעלה מ-30 שנה.

 

יש לנו מוניטין וניסיון רב ונשמח לעמוד לרשותכם שתצטרכו גם אתם הובלת דירה.

 

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה או עצה עם צוות מקצועי ומהימן.

התקשרו אלינו ולא תתאכזבו 08-9137013