משאית קטנה למשרד קטן

העברת משרדים קטנים

מי אמר שמשאית קטנה לא מספיקה להובלת משרד קטן?

משרד קטן להובלה הוא דוגמא קלאסית למקרה שנופל בין הכיסאות כי אין צורך במשאית הובלות גדולה אך גם אי אפשר להעביר את הריהוט במכונית הפרטית.

גם בקשר למאמץ ההעברה למיקום החדש יכול להיות בעייתי משהו. מצד אחד הפרוצדורה והבירוקרטיה וכל העלויות מסביב הם אותם העלויות והזמן המושקעים במעבר משרדים גדולים אך מצד שני הם מכבידות על משאבים קטנים בהרבה ועל צוות משרדי מצומצם יותר.

אם כן, הפתרון האופטימאלי להעברת משרד קטן נמצא בחברת הובלה בעלת משאית קטנה או מוביל עם טנדר.

 

העלויות של הובלות משרדים במשאיות גדולות גבוהות באופן ניכר מהובלה במשאית קטנה:

• משאית קטנה - חיסכון בדלק ותחזוקה ויכולת לתת ללקוח גמישות במחיר עם הצעה להובלת משרד משתלמת ואטרקטיבית במיוחד.

 

• משאית בחברת הובלות גדולה מלווה לרוב בצוות סבלים ונהג המונה 3-4 עובדים לעומת 1-2 עובדים במשאית קטנה פחות משכורות פחות טיפים פחות עלויות.

 

• הובלה בטנדר קטן וזריז מאפשרת גישה לסמטאות צרות והגעה עד לפתח המשרד שלכם דבר זה מתגלה כשימושי ביותר כאשר אתם נמצאים באזורים כמו כרם התימנים בתל אביב או צריכים הובלת משרד בנווה צדק.

מה נחשב משרד קטן להובלה?

כשאנו מדברים על הובלת תכולת משרד קטן אנו מתכוונים למשרד המונה 2-4 אנשים עם מספר רהיטים מצומצם וציוד נלווה.

 

דוגמא לתכולת משרד קומפקטי: 2 שולחנות משרדיים עם ספריה וכסאות תואמים, שידת מגירות מקרר משרדי ו-50 קרטוני ארכיב לאריזת והעברת כל הניירת, המחשבים, הקלסרים, כלי המטבח והציוד המשרדי המשלים.

יחד עם כל היתרונות והחיסכון המשמעותי בזמן ומשאבים, הצעת מחיר ממוביל פרטי מאתגרת את הלקוח בבחינת רצינות ואמינות המוביל עם זכוכית מגדלת וחשדנות טיפוסית עד סיום ההובלה ולו בשל התדמית הלא מחמיאה של המובילים העצמאיים כנותני שירות בישראל.

המלצות, פוליסת ביטוח והצעת מחיר מפורטת בכתב הם 3 פרמטרים קריטיים לבחינת המובילים הקטנים. הובלת משרד הרבה יותר פשוטה מהובלת דירה אך אינה פוטרת אתכם בבחירה זהירה ומושכלת מתוך מגוון המובילים.

 

אנו בחברת יששכר הובלות מאחלים לכם מעבר משרד מוצלח ובטוח!