מדוע צריך שירותי אריזה בחברת הובלות מקצועית

שירותי אריזה מקצועיים בחברת האחים יששכר

דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם עוברים דירה היום הכל מתוקתק ומוכן, עובדי חברת ההובלות שהזמנתם נכנסים אליכם הביתה... ועוטפים את התמונה האהובה עליכם בניילון נצמד...


זה כבר לא חשוב אם הסבל משתדל מאוד, אם הוא נחמד מאוד או אם אומנות יקרה לליבו... מקצועי הוא בטוח לא... כל חברת הובלות מקצועית המספקת שירות אריזת דירות יודעת, במקרה של חיכוך הניילון בבד התמונה ייוצרו שריטות ומריחות ולאחר זמן מה בחום הישראלי כאשר ננסה להפריד בין הניילון לתמונה יישארו כתמי הסרת הצבע הדבוק לניילון.

תמונה, במיוחד תמונה ישנה צריך לעטוף בנייר משי המותאם לתנאי חום ולחות, אחרי שעובדי ההובלה הניחו את הנייר בעדינות הם יצמידו לפינות המסגרת ארבעה משולשי קרטון (לכל תמונה משולש ייעודי מובנה בהתאם לעובי המסגרת) ועוטפים על גבי הכול ניילון בועות דק (מיני בועות).זה רק לגבי התמונה. מה עם שאר החפצים בדירה?

בחירת חברת הובלות דירות תהיה גם ע"פ קנה מידה של אריזה, עד כמה החברה טובה בשירותי הובלות דירה ועד כמה היא טובה בשירותי אריזה מקצועיים על מנת להוביל את הדירה בבטחה.

חברות הובלות דירה מקצועיות מקפידות שלכל חפץ תהיה השיטה והחומרים הייעודיים והמותאמים לו לעטיפה ואריזה אופיינית השומרת עליו בצורה מיטבית כנ"ל לגבי רהיטים עתיקים, ריפודי עור יוקרתי, דברים שבירים, מודלי אדריכלות, פסלים מאבן כבדת משקל, ספרים, מוצרי חשמל, סרוויסים יקרים ואפילו הובלות מקרר כיצד לעטוף אותו בכניסה למחסן ולהשאיר אותו פתוח למניעת עובש ועוד.

שירותי אריזת דירות הם מקור לגאווה בחברת יששכר הובלות. אנו מציעים עובדים מיומנים שעברו הדרכה אישית לכל אחד כיצד לעבוד נכון וחכם ע"י ראש צוות הובלות מנוסה ונמצא תמיד אתכם בקשר בזמן הובלת תכולת הדירה.

חברת יששכר הובלות משתמשת בחומרי אריזה חזקים ואיכותיים במיוחד לאריזת הדירה למשל קרטונים עמידים עם דיפון פנימי, ניילון סטרץ' עבה במיוחד להגנת שריטות וחיכוכים מלאה, ארגזי תליה לחליפות ועוד.

אם יידרש בדירה פירוק מיוחד לרכיבים גדולים שכל רכיב יצטרך אריזה בנפרד הובלות יששכר תדאג לנגר מקצועי ואמין שעובד בד בבד עם האורזים והוא ידאג לפירוק מושכל של הדברים מבלי לפגוע בכושר הרכבתם מחדש כל זאת תמצאו בשירותי אריזת דירה בקבוצת יששכר במקצועיות שכל ישר והוגנות.