כמה באמת עולה הובלת המשרד שלכם - כלים לבדיקה

בקשו נציג למשרד שלך

 

אל תוותר על השירות שמגיע לך ללא התחייבות (וללא תשלום) כאשר מגיע נציג חברת הובלות למשרדים שלךמונה את הפרמטרים ומכלול השירותים, מסביר לך פרונטאלית מה כוללת העסקה כמה עולה הובלת המשרד עצמו וכמה עולה כל שירות בנפרד איזה חומרי אריזה זה כולל הנציג משאיר לך במשרד טופס התחייבות בכתב ומעל הכול פותח לך צוהר על התנהלות חברת ההובלות בפועל.

 

דרך הנציג אתה יכול לראות רצינות בתפקידו, מקצועיות בתמחור, הקשבה לצרכיך, לקיחת אחריות, או חלילה, איחור לפגישה, מריחה ופטפטנות, חוסר ניסיון (לדוגמא חברת הובלות שמעולם לא עשתה הובלת חדרים נקיים, הנציג לא הודרך, אין לו ניסיון וכבר בשיחה הראשונית איתו מבינים שהוא לא מודע לרגישות הפרויקט) או חוסר בשלות, מנהל טוב ידע איך הסיפור נגמר כבר "בעמוד הראשון".


הזהרו ממחיר מפתה


הובלות משרדים לא צריכות להיות יקרות במקרים בהם אין בעיה של גישה או חומרי אריזה יקרים ואין התעסקות עם מחשבים ורשתות ואף על פי כן האם מחיר הובלה זול יותר משמעותית לא מחשיד את העסקה ? כידוע נציג מכירות יעשה הכול כדי למכור, אם הוא מגיע למחיר מינימום שמתחתיו אין רווח כדאי ובכל זאת הוא מרגיש שהוא עומד לפספס את הלקוח, הוא יהיה יצירתי כמו מים שמוצאים דרכם להתפרץ, והוא יוזיל לך את מחירי הובלת המשרד (אגב נכון גם לגבי העברת דירה פרטית).


מה זה אומר לגביך ? מישהו צריך לספוג את ההנחה של מחיר לא ריאלי, אל תתפתה לחשוב שיצאת מורווח, בסופן של הובלות משרדים זולות מדי מתגלה חור בכיס.


בקשו פירוט עסקה

 

שני דגשים חשובים בפירוט העסקה, הראשון -.ביטוח הובלות משרדים ע"פ רוב אינם יקרות למימון (במיוחד אם לא מדובר בהובלות חברות הייטק) שים לב מה הן כוללות ובדוק מה גובה השתתפות העצמית.


השני - בעלי מקצוע צריכים להיות מנוהלים במרכז ובאחריות המלאה של מנהל פרויקט הובלת המשרד, אל תתנו לאחריות לפול בין הכיסאות, אל תרדפו אחרי בעלי מקצוע, התנאי ההכרחי בהובלות משרדים ע"י חברת הובלות רצינית הוא התחייבות מפורשת בכתב ששלמות הובלת משרד כוללת כל הפירוקים וההרכבות הניתוקים והחיבורים חומרי אריזה, שינועים, ביטוחים במקרה של הכנסת חלק מציוד המשרד לאחסנה אז גם פירוט על מחיר השכרת מחסנים לזמן הדרוש והתייחסות לכול ליקוי של אחד מבעלי המקצוע שכל אחד מהשלבים יהיה באחריות חברת הובלות המנהלת את פרויקט הובלת משרד כאשר היא דואגת להעסיק טכנאי מחשבים מנופאים נגרים עובדי אריזה ומנקים.


בדוק את הסעיפים השוליים והאותיות הקטנות לעיתים שם מסתתרים הדברים החשובים כגון שינויים והוספות אפשריות, הוצאות בלתי צפויות, עיכובים שברים נזקים ומי מטפל בתלונות בחברה.


נשאר לנו רק לאחל שהיה בשעה טובה