זמן שווה כסף - גם בהובלת משרדים

האחים יששכר חוסכים לכם כסף בהובלת משרדים

בהובלות משרדים הזמן שווה כסף, הרבה כסף

זה המוטו בעסקים וזה בעצם הקונספט הכללי של ענף הובלת המשרדים בישראל. לא כדאי לחסוך בשירות טוב, שירות שיכול לחסוך לכם הרבה זמן יקר. היום קיימים בשוק כל מיני פתרונות להובלות משרדים וחברות גדולות לדוגמא:

הובלת סופ"ש

מודל הובלות משרדים בסופי שבוע הינו מקובל לחסכון בימי השבתת משרדים ונגזרות הרווח ואי ההפסד כתוצאה מצמצום זמן ההעברה. ריכוז כל הליך הובלת המשרד בסופ"ש או בימי חופשה מרוכזת של עובדי המשרד היא שיטה מקובלת בחו"ל (גם העברת חברות וגם העברת דירה) ומכאן קצרה הדרך אל כל חברות ההייטק הישראליות, המצויות במרכז ובשרון. גם אלו למדו את החיסכון הגלום, ומנצלים את כושר המיקוח על מנת לקבל תמורה גבוהה לכספם.

פרויקט מרוכז

כאשר חברת ההובלות מנהלת את כל הפרויקט, כולל כל בעלי המלאכה בפרויקט ההובלה: טכנאיי המחשבים והשרתים, נגרים, עובדי אריזה, המתקינים והסבלים. כולם עובדים כמו בקן נמלים חרוצות ע"פ תוכנית עבודה מתוכננת מראש, תחת ראש צוות אחד על מנת לשים את הצרכים שלך במרכז ולאתחל את המשרדים החדשים בזמן הקצר ביותר, ללא נזקים ולשביעות רצון הלקוח.


מקסימום שירות - מינימום כאב ראש

דווקא עכשיו בזמן המעבר אתה צריך לשמור על ראש נקי מדאגות, כדי להמשיך ולנהל את המשרד בזמן שכל המשרד על ארגזים, בזמן שכל ההכנות ,הסידורים והבירוקרטיה עוד לפניך. אתה מבין שצריך לעבור עם חברת הובלות משרדים שדואגת שהכול יעבוד כמו שעון שוויצרי, בעלת עובדים מיומנים המתקתקים את מלאכת ההובלה והאריזה בזריזות וביעילות.

אחים יששכר הובלות מציעים לך מגוון פתרונות הובלה. על מנת לייעל את כל התהליך ולחסוך לכם זמן יקר, אנו רותמים את כל הצוותים שלנו לעבודה משותפת ומאומצת, על מנת להספיק את אותה הכמות בהרבה פחות זמן אך מבלי לוותר על איכות, אחריות ומקצועיות.

התקשר אלינו ושמע מה יש לנו להציע עבורך, אנו מבטיחים שלא תתחרט!