הובלת דירה - טיפים ליום שאחרי

טיפים לאחר מעבר דירה - מאת האחים יששכר

רכישות מוקדמות ומיותרות

הובלת דירות הינה תקופה שמתאפיינת ברצון אובייקטיבי להתחדש ברהיטים וציוד לקנות כלי בית וילונות תואמים ועוד. בלי להרוס לכם את ההתרגשות וההנאה, חכו, תמיד מומלץ לחכות שבועיים לאחר הובלת הדירה כדי לרכוש חפצים כי רק לאחר זמן מה באמת רואים שספה גדולה תחסום את המעבר ורק לאחר המעבר לדירה החדשה מבינים שטלוויזיה קטנה בעצם מספיקה לחדר ילדים ושפינת אוכל כדאי לקנות מרובעת ולא מלבנית, או לדוגמא רק אחרי שאתם עוברים דירה אתם פתאום רואים שכל הכיסויים של המיטות לא תואמים את צבע הארונות בחדר השינה...


אבל גם אם אתם נשארים עם הריהוט הישן, בכל מקרה זה לא רעיון טוב להרכיב את הארונות בעצמכם, בטח תהיו רצוצים ומותשים, לא תמיד כדאי לחסוך כל אגורה, המובילים יכולים לתת לכם מחיר משתלם להרכבת הריהוט מחדש בסיום ההובלה

סופשבוע רגוע

כדאי לתכנן הובלה לקראת סוף השבוע על מנת לנוח ממש טוב לאחר הובלת הדירה ולאגור כוחות לצעדים הבאים. חופשה במלון היא דרך לא רעה לפנק את עצמכם לפני שאתם חוזרים לעצמכם מתארגנים על הדירה ושכל כלי המטבח והמלאי של הקניות יכנס לניהול השוטף לאחר ההובלה.


חנוכת בית

לשומרי המסורת שביננו לאחר המעבר כדאי לבדוק מזוזות, לארגן מניין ולעשות חנוכת בית. כיף לעשות מאכלים טעימים ולהזמין את כל השכנים בדירות הסמוכות, חנוכת בית לאחר הובלת הדירה היא הזדמנות מצוינת להכיר ולהתוודע לקבל אינפורמציה על השכונה ולקשור קשרים טובים עם הזולת, מי שיתארח אצלך לא במהרה יתלונן אם תעשו משהו חריג לפני שהוא יסב את תשומת לבכם לעניין. כדאי לבקש מהקרובים ומהילדים הקטנים של האורחים לא להרעיש ולהשאיר חדר מדרגות נקי לאחר האירוע.


טיפים על מוצרי חשמל

הובלת דירות נכונה כוללת צעדים מונעים גם לגבי מוצרי חשמל. מכונת כביסה מייבש ומדיח יש להשאירם נקיים ללא כלים או בגדים רטובים ועם דלת מעט פתוחה לאוורור כדי למנוע ריחות ועובש. ישנם כאלה שזמן בין הובלת דירות מהישנה לחדשה מאחסנים מכשירים אלו במחסן גם כן. כדאי להשאיר את הדלת שלהם פתוחה בתקופת האחסון עד החזרה לדירה.


לגבי מקררים ומקפיאים אצל אנשים היוצאים מהדירות לתקופות ארוכות על מנת לחזור - מומלץ לרוקן אותם לחלוטין מכל דבר מאכל. אם תהיה הפסקת חשמל ארוכה או שריפת נתיך לא תרצו לפתוח מקרר עם אוכל שנרקב. תאמצו טיפים אלו או שלא... בשר רקוב ישאיר צחנה בלתי תתואר. אם נעדרים מהדירות לתקופה קצרה אפשר כאמור להשאיר אות דולק אבל אל תשאירו בו בכל מקרה אוכל מבושל או ירקות ומוצרי חלב שעומדים לאבד את טריותם בקרוב.


טיפים אחרונים ליוצאים לחופשות או עושים שיפוצים בדירות - לגבי שנאים, מטענים, טלוויזיות וממירים כדאי לכם להוציא אותם מהשקע לחלוטין ולא להסתפק בכיבוי קרו הרבה מקרים בעבר בשל נחשולי מתח וסכנת התלקחות בדירות כתוצאה מחימום יתר. זכרו, לא תהיו בדירה כדי להבחין בבעיה שתיווצר ולכן גם לא תוכלו לטפל בה יש למנוע כל סיכוי להיווצרותה מלכתחילה.


חברת האחים יששכר מעניקה שירות הובלת דירות בכל רחבי הארץ

התקשרו וקבלו שירות הובלה מעולה במחיר הוגן 08-9137013