הובלת דירה - הליך ההזמנה

הובלת דירות יפות עם חברת האחים יששכר

הזמנת הובלות דירה

מתי מזמינים

יש להזמין שירותי הובלות שבועיים לפני היום המבוקש להובלת הדירה (תאריכי תחילת וסוף חודש כדאי להזמין 3 שבועות קודם) *אם העברת הדירה שלכם מתעתדת לחול בחודשים יולי-אוגוסט הזמינו את ההובלה 2 חודשים מראש, אל תחכו לדקה ה90!

מוביל עם המלצות

בענף ההובלות יש הרבה בעלי מקצוע בעייתיים ולכן לפני שאתם עוברים דירה עם חברת הובלות בדקו עליה ובקשו ממנה המלצות על הובלות ומעברי דירות שהם עשו בעב, שוחחו עם הלקוחות ובקשו מהם חוות דעת האם היו אי אלו בעיות, איך היה היחס של העובדים, האם הם הגיעו בזמן וכו' אך שמעו בעצתנו אל תכנסו להרפתקה, אל תסגרו על הובלת דירה ללא המלצה.

מחיר שמשקף איכות

כמובן שתחום הובלות דירות כמו בכל קטגוריה יש כמה רמות שונות של שירות ושל איכות, בדרך כלל החברות מתמחרות את המחיר להובלה בהתאם לשוק הלקוחות שהם רגילים לעבוד. ישנם סוג לקוחות שמראש מוכנים ואף מעוניינים ורוצים לשלם יותר ובלבד כדי להיות רגועים שלא יצטרכו להתמודד עם רמאים או חובבנים, הם רוצים את הטוב ביותר ומחפשים מראש את היקר יותר, לא תמיד זה מוצדק אבל חייבים להודות שיש בזה הגיון. מה עוד שיש בתחום הובלות דירה כל כך הרבה בעיות לכן בדקו גם אם זה מתאים לכם מעבר דירה בחברה אקסקלוסיבית.

תוספות מחיר שונות

בתמחור הובלות יש כמה מרכיבים שבדרך כלל המוביל לא מפרט עליהם אבל ללא ספק באים בחשבון בתוך מחיר ההובלה שאתם מקבלים, לפעמים אפשר להתעקש להפחית או לכלול את אחד מהמרכיבים בהתאם למקרה הספציפי של הדירה: אספקת קרטונים, עטיפה ואריזה של ריהוט ומוצרי חשמל, פירוק או הרכבה של רהיטים, שירותי מנוף, תוספת דלק על מרחק רב, מחיר יקר יותר בשל תאריכימעברי דירות מבוקשים ופופולאריים, ביטוח סחורה בהעברה, התניית טיפים לעובדים. לדוגמא: כשעוברים דירה ויש לכם קרטונים משלכם אפשר לבקש הנחה על מרכיב זה במעמד הצעת המחיר מצד שני אם אתם צריכים קרטונים והמוביל אומר שהצעת המחיר להעברת דירה לא כוללת אספקת קרטונים אפשר להתמקח ולדרוש שזה יהיה כלול בעסקת ההובלה.

הובלות בוקר

העברת דירה והובלתה מצריך מהסבלים מאמץ פיסי מאתגר, מה לעשות בני אדם הם לא רובוטים וגם הם מתעייפים, ככל שהעבודה מוקדמת יותר (הובלת דירה ראשונה באותו היום ולא שנייה או שלישית...) כך הסבלים רעננים יותר, שאתם עוברים דירה בקשו מהמוביל שזו תהיה הובלת בוקר. כמו כן אתם מקטינים את הסיכוי להתעכבויות ואיחורים בגלל עבודה קודמת ומסיימים את יום הובלת הדירה שלכם שגם אתם עוד לא גמורים מעייפות.

דאבל צ'ק

יום או יומיים לפני שאתם עוברים דירה התקשרו לחברת ההובלות לתזכורת לגבי יום שעה וכתובת תראו שהוא זוכר אתכם ולא במקרה נמחק לו מיומן הטלפון שלכם וכו' תשאלו אותו אם יש משהו נוסף שאתם צריכים לדעת וודאו עם השכנים שאתם עוברים דירה ושתצטרכו להשתמש במעלית באופן מסיבי ולבקש את סליחתם והבנתם. השתדלו לשמור למוביל חנייה קרובה ככל האפשר גדולה מספיק למשאית הובלותופנויה מרכבים. בגלל שיש הרבה סידורים ובלגן והרבה סבלים ובעלי מקצוע ביום הובלת הדירה אל תמנעו מלבקש את עזרת אחד מהקרובים אליכם להיות נוכחים בדירה לכל מקרה של עין נוספת והושטת יד לעזרה בריבוי משימות או מקרים בלתי צפויים.


הובלות דירה עושים עם המומחים

הובלות יששכר 03-9137013