דגשים להובלת משרד בחורף

הובלת משרדים בחורף

בסך הכול רצינו להעביר את המשרדים בשלום.

"חורף, הגשם מטפטף על העורף, וקר..." - כן, נאלצנו להוביל את המשרד בחורף ונפלנו על היום הכי גשום בשנה. מי שעשה הובלה בגשם בטח הרגיש מה התחושה שכל הציוד נרטב זה לא נעים להירטב ועוד יותר מבאס לראות את הקרטונים עם כל הציוד המשרדי ספוגים במים. הבעיה הייתה שלא הייתה חניה קרובה ולא שטח עבודה מקורה והסבלים נאלצו לעבוד בגשם שוטף.


היתרונות בהובלת חורף:

אבל שלא תבינו אותנו לא נכון, להובלת משרד בחורף יש דווקא כמה יתרונות משמעותיים. יש חברות רבות הבוחרות בהובלת המשרדים שלא בשיא העונה ולכן לא כדאי להיבהל אבל כדאי לתכנן ולסכם עם המוביל כמה דברים ברורים (לא תמיד הצד השני רוצה להבין את מה שמובן מאליו ...). היתרונות הברורים הם:

  • המחירים להובלות צונחים ואתם מרוויחים.

  • המובילים פנויים בכל יום ושעה שתרצה.

  • בקיץ המשרד עובד במלא המרץ...


כמה דגשים להובלת משרד בגשם:

ראשית. בימים גשומים העטיפה בניילון נצמד חייבת להיות מלאה במיוחד על ריהוט מבד, קרטונים, ניירת ודברים רגישים נוספים.

שימו לב שהובלות משרדים עם פירוק ארונות לא נעטפים היטב חלק בחלק והעץ חשוף ביותר לרטיבות שנותנת את אותותיה הרבה לאחר שאתם משלמים על הובלה. לפלף או ניילון חלקי זה לא מקצועי. גליל ניילון איכותי עולה כמה שקלים ואין צורך להתקמצן.

עשו כל שביכולתכם בשביל לסדר מבעוד מועד חנייה מקורה הכי צמודה למשרד שאפשר גם אם זה אומר לעשות סיבוב עם משאית ההובלה ולבוא לכניסה האחורית של הבניין.

אם אין גישה נוחה וצריכים להשתמש במנוף הרמה חיצוני למשרד דרך החלון או המרפסת יש לקחת בחשבון שרוח צד חזקה יכולה לטלטל את הדברים רתמו את הציוד בצורה אחראית ובנוסף יש לוודא קשירה לאחר הניילון כדי שיחזיק היטב את הניילון שלא יעוף.

הובלה זה יום עם הרבה דברים על הראש. אל תהיו שאננים ואל תתרשלו, הקפידו על כל הדברים הקטנים וגם על נושא הבטיחות. מעבר לנזקים בתכולת המשרד, החלקה או מעידה בשל משטח חלקלק כאשר אתם או הסבלים עם ציוד כבד בידיים זה יכול לגרום לאסון, היזהרו.

עוד עניין אחד

דבר נוסף שלא תמיד חושבים עליו הוא תאונות דרכים. מסתבר שבימים מסוימים בשנה מספר המשאיות המעורבות בתאונה גדול במיוחד אפילו יותר מהאופן היחסי לשאר כי הרכב באותה התקופה. משאית הובלה כבדה ודרוש לה מרחק עצירה רב ושהכביש חלק יש לה פחות אחיזה. תכולת המשרד תינזק באופן קשה כאשר משאית ההובלה תתנגש בעוצמה. אני ממליץ לכם לעבוד עם חברת הובלות אחראית ומסודרת ובכל מקרה להפציר בנהג להוביל את משרדכם לאט ובטוח.