שירותי השכרת מחסנים

מחפשים מחסנים להשכרה ? ריכזנו עבורכם את כל המידע והטיפים בנושא אחסנה פרטית ועסקית מסודר לפי נושאים מאחסון תכולת דירה ועד השכרת מחסן למשרדים וחברות – איך מסדרים מחסנים? כמה עולה? מה לבדוק באריזה לפני האחסון? וגם, איפה למצוא הובלה לאחסנה במחיר משתלם?.

נעים להכיר – חברת אחים יששכר  - שירותי השכרת מחסנים

חברת אחים יששכר מציעה לכם מחסנים איכותיים ונגישים להשכרה במחירים משתלמים לטווח קצר, בינוני וארוך לכל מטרה.

 

יחד עם שירותי הובלות לחברות ומשרדים בכל רחבי הארץ ועם יכולת לספק בכל זמן נתון שטחי אחסנה בכל גודל ועוד מגוון שירותים משלימים כגון ביטוחים אריזות ועוד.

לרשותנו ניסיון רב שנים בענף תקבלו שירות סופר מקצועי, עם הבנה מלאה לצרכי הלקוח, בד בבד עם היתרונות של יחס חם וידידותי.

היתרונות שלנו:

מחסן בטוח ושמור - הדבר החשוב ביותר כאשר לוקחים מחסן להשכרה הוא הביטחון שהתכולה שלכם במקום מוגן ושמור. מחסני יששכר מצוידים בכל האמצעים הדרושים, על מנת להבטיח את השמירה המקסימלית על רכושכם, לפי כל דרישות חברות הביטוח וחברת השמירה.

המחסנים שלנו מצוידים בגלאי נפח המחובר למוקד שמירה סביב השעון, מערכת אזעקה והתראה סמויה. חברת יששכר היא חברה ותיקה מאוד ושומרת על תכולת המחסנים באדיקות למעלה מ-25 שנה. קומפלקס המחסנים ננעל באמצעים הפיזיים המחמירים ביותר ומצולם 24/7.

בנוסף למערכות ההגנה והזיהוי, כל מחסן להשכרה ננעל באופן פרטני ע"י הלקוח במנעול אישי שלו ומייתר את הדאגה מפני גניבה או פריצה במשך ההשכרה, כך תהיו בטוחים שהמחסן שלכם מוגן ובטוח ותוכלו לישון בשקט.

מחסנים איכותיים - מחסנים להשכרה צריכים להיות איכותיים ונקיים. נכון שהשמירה וההגנה על המחסנים חשובה ביותר לשלום הדברים שלכם אבל חשוב להבין שעל מנת שהתכולה של המחסן תישמר היטב מכל פגע, יש לדאוג לתנאים בתוך המחסן עצמו.

ראשית, מחסן להשכרה חייב להיות סגור הרמטית ובמקום נקי ללא עכברים או מזיקים למיניהם. לכן יש לחפש מחסנים להשכרה בסביבה נקייה ולבקר במקום ולראות שאכן המחסן עשה הדברה ואין לכלוך או ריח של עובש או צחנה במחסנים או סביבתם.

שנית, מחסנים להשכרה אמורים לתת לתכולה הגנה מפני השמש, הגשם והרוח. לכן יש חשיבות קריטית מאיזה חומר המחסנים להשכרה בנויים. אם זה חומר מבודד, אם חם במחסן, אם יש דליפות מגשם או שרצפת המחסנים לחה או ששטח המחסנים בעל פוטנציאל לנזקים מהצפות\שיטפונות.

3 דברים שלא ידעתם על מחסנים להשכרה

ישנם דברים שהם לא סוד שמור אבל בדרך כלל מי שאינו מהתחום לא בדיוק יודע על קיומן או היקפן, ענף השכרת מחסנים אינו שונה בתכלית וגם פה יש מספר נקודות שראוי להתייחס. הנה כמה נתונים מעניינים ואחר כך קצת הסברים:

1.מחיר המחסן נקבע לפי לקוח אטרקטיבי

עולם האחסנה קיבל תפנית משמעותית לפני כעשור כאשר לזירת המחסנים המסורתיים לעסקים הנמצאים באזורי התעשייה ובנמלים (בעיקר מחסני ערובה) התפרצו חברות אחסון בקיבוצים ומושבים במרכז המיועדות בעיקר לשוק הפרטי וטרפו את המחירים שהיו נהוגים בענף המחסנאות.

פעם המחיר לאחסנה היה קבוע וללא תחרות אמיתית כל מי שרצה אחסנה כושר המיקוח שלו היה מוגבל כי לא היו הרבה אופציות ואלה שהיו תיאמו מחירים ביניהם בין בשתיקה בין בחוסר איום בתחרות אמיתית.

ככל שהלקוח מגיע עם דברים רבים יותר, ממקום רחוק יותר ומתכוון להישאר זמן רב יותר הוא יקבל את המחיר הזול ביותר, כאשר הלקוח גר קרוב למחסן הוא בעצם "לקוח שבוי, שלא יתאמץ ללכת למחסן רחוק יותר גם אם הוא זול יותר משיקולי נוחות ועצלנות...

2.מחסן במושב לא מגלגל על הלקוח עלויות תפעול ואחזקה

מחסנים להשכרה בערים יקרים יותר לאחזקה ותפעול גם מבחינת מיסי ארנונה והיטלי פינוי ועד ועוד ואילו במושבים ההוצאות הקבועות נמוכות באופן משמעותי, בלא צורך בתשלומים גבוהים לרשויות גם המחיר של המחסנים לא יהיה כה גבוה...

מי מרוויח מכל זה? אתם כמובן. כאשר תקבלו מחיר לאחסון (גם אם הוא יהיה זהה) כשתשוו מחירים תמיד המחסנים במושבים יוכלו להוריד קצת יותר מאשר המחסנים העירוניים, נצלו זאת ובקשו הנחה.

3.לקוח עסקי מגלגל מע"מ ודמי אחסון כהוצאה מוכרת

אם יש לכם עסק העלות של אחסנת הציוד והסחורה נספגת בהוצאות העסק השוטפים כחלק מהמחזור העסקי ואילו תאחסנו את הדברים בתוך שטח החברה המקום עצמו יגזול מכם נטו מהרווחים.

איך עושים את זה? פשוט מאוד, אם עד כה הייתם צריכים 100 מטר למשל , 50 מ"ר חנות \ משרד + 50 מ"ר מחסן להחזקת הסחורה, על המחסן הייתם משלמים ארנונה, ועד, חשמל, הייתם צריכים מעלית מיוחדת, ניקיון ואחזקה, מידוף, בלאי וכדומה מעכשיו אפשר להשכיר רק 50 מטר במקום יותר נגיש יותר אטרקטיבי או להגדיל את שטח החנות כדי להגדיל מכירות ולתת ללקוחות שירות יותר טוב עם יותר עמדות ויותר עובדים :-)

אוקי, אז מה המחסן שלכם יכול להציע לי?

* תמיד תוכלו לקבל הצעה זריזה בטלפון בהתאם לצורך והדרישה שלכם 08-9137013

* כמובן שתגיעו עם סחורה נוכל בעזרת מלגזה במקום לפרוק מהמשאית ולחסוך לכם זמן וכסף!

* אצלנו משלמים רק על מה שמאחסנים, אם אין לכם הרבה דברים זה יהיה בזיל הזול.

* בקיצור מחסן טוב זול ועל ציר קרוב לכל מקום דרך כביש 6 ,דרך כביש 1 ודרך כביש 431 .

* יש לנו ביטוח אחריות ואופציות אחסון מגוונות באחלה תנאים הכל שתהיו מרוצים עד הגג.

* שירות מכל הלב.

צריכים השכרת שטחי אחסון עסקיים?

מלבד השיקול הכספי, מחסנים להשכרה לעסקים וחברות צריכים להיות עם יתרונות נוספים הבאים לידי ביטוי באיכות ובשירות. אמנם יש שוני גדול בין מחסן למחסן ומחברה לחברה אך אין ספק שגם בתחום כזה הרמה הכללית של המחסנים להשכרה עוברים שינויים מהותיים לטובה בתקופה האחרונה. אנו נעמוד על כמה מהפרמטרים המוצעים ומותאמים לכם עבורכם במחסנים שלנו ואנו מקווים שתבחרו להפקיד אצלנו את תכולתכם.

ביטוח תכולת מחסן

פוליסת ביטוח סחורה במחסנים להשכרה הוא הנדבך החשוב והמשלים לגבי מחסני האחסון להשכרה. לאחר שדאגנו לשמירה הנחוצה מחוץ למחסנים, להובלה עסקית מוצלחת ווידאנו תנאי אחסון אופטימאליים בתוך המחסנים, נשאר לדאוג לכל מקרה שלא יהיה. אם הסחורה או התכולה במחסן שלכם תינזק בשל גורם שאינו מצוי או שאי אפשר להיערך כנגדו כגון רעידת אדמה וכו'.

חוזה מחסן להשכרה בחברתנו מכיל התייחסות מיוחדת לנושא הביטוח ומתייחס ספציפית לערך הכיסוי הניתן בפני סיכוני אש, פריצה נזקי מים ורעידת אדמה. כדאי מאוד לוודא שיש פוליסת ביטוח תכולה במחסנים הכוללת כיסוים נרחבים, על מנת להיות רגועים ולדעת שאתם שילמתם על מחסן להשכרה בראש שקט.

מחסנים להשכרה ארוכה

מחסנים להשכרה לטווח ארוך או זמן בלתי קצוב חייבים להיות מחסנים במחירים משתלמים. ככל שמאחסנים למשך זמן ארוך יותר, מחיר השכירות יעלה על שווי הסחורה. אך לעומת סחורה שנכנסת ויוצאת והמחסן להשכרה משמש כעסק, אם תצטרכו לאחסן חומרי גלם או תכולה של עסק בהקפאה \ בבניה \ במעבר לטווח ארוך, זה עוד יותר קריטי לחפש מחסן להשכרה זול שנותן הנחה משמעותית על השכרה לזמן ארוך.

מחסנים לאחסון סחורה

מחסנים להשכרה לצורך אחסון סחורה עסקית חייבים להיות אטרקטיביים - הן במחיר ההשכרה והן בגישה למחסנים. אך מעל הכול, לחברת האחסון חייבת להיות גישה עסקית אל הלקוח ועליה לדעת כיצד לתמחר מחסן נכון, להציע פתרונות השכרה, לאפשר מגוון שירותים משלימים בכל זמן ובכל מקום, להציע אשראי נוח ופריסת תשלומים וכמובן לתת ליווי אישי של נציג מהחברה בלי לבזבז זמן על מרכזית טלפונים. מחסנים להשכרה עם נפח משתנה לפי הצורך בהתאם לסחורה שבאה מהנמל או משיכת תכולה חלקית.

חברה המציעה מחסנים להשכרה ללקוחת עסקיים חייבת להבין שלקוח עסקי לא יחזור לאחסון בפעם השנייה אם לא היה שבע רצון מהפעם הראשונה. לכן חשוב כל כך לבנות אמון וליצור שפה משותפת בין הלקוח לחברה.

צריכים אחסון תכולת דירה במקום נגיש?

למה להגיע למחסנים שלנו ולמה אנחנו הכי טובים בשבילכם? הנה כל הסיבות בלי להשאיר תירוצים...

מחסנים זמינים ונגישים

המחסנים להשכרה ברח' פסח לב 1, לוד (מתחם להב 433) נגישים מאוד ללקוחות כשהפריקה היא עם רמפה.
הכניסה למחסנים נוחה ומאובטחת במיוחד. אצלנו תמצאו מחסנים להשכרה במגוון גדלים ואנו ערוכים לספק מחסן בכל גודל שיידרש ולכל תקופה.

לא צריך לחפש שעה חניה..

ישנם שני דרכים להסתכל על המרחק של המחסן: כמה קילומטר מרחק וכמה זמן נסיעה. אין ספק שלמי שגר באזור המחסן אשר נמצא בלוד או בפריפריה המרחק יהיה קצר. אך גם מי שגר בעיר והמחסן להשכרה מחוץ לעיר, עדיין הזמן שיידרש לו להגיע קצר ומשתלם. לעיתים אנו מופתעים שהזמן הדרוש להתנייד בתוך העיר עם רמזורים וגודש תחבורתי נמשך בערך זמן דומה ואף ארוך יותר מיציאה חפוזה אל מחוץ לעיר. לכן גם בפרמטר הזה, מחסן להשכרה בלוד במתחם להב 433 יתברר כהחלטה טובה ומשתלמת.

שעות פתיחה גמישות

מחסני יששכר פתוחים בשעות וימי העבודה המקובלים, באופן רצוף וסטנדרטי. הגישה אל המחסנים היא בימי א-ה בין השעות 08:00-16:00. לעיתים לקוחות עסקיים צריכים מחסנים להשכרה לאחסון משתנה ובשעות לא שגרתיות, כולל פתיחה במקרים מיוחדים או מקרי חירום. כאשר המחסנים נמצאים בקומפלקס נעול יש לתאם ביקורים מיוחדים במחסן הפרטי עם ההנהלה ובתוספת תשלום.

שירות מסביר פנים

מלבד הנגישות הטכנית והלוגיסטית חברת אחים יששכר ידועה בגישה שלה אל הלקוחות והנגשת השירות ללקוח עד כמה שניתן. אנו מספקים את שירותי המחסנים להשכרה באופן אישי וידידותי עם פנים ללקוח בכל בעיה. אצלנו במחסני יששכר מנסים ללכת לקראתכם לפי הקשיים והצרכים שמתעוררים ולספק לכם מגוון פתרונות ואמצעים אחסון, הובלה, אריזה, פריקה והעמסה. יש לנו במקום צוות פקידותי וצוות טכני על מנת לאפשר לשירותים השונים שתצטרכו לעמוד לשירותכם באופן זמין, נוח וזול בין ללקוחות אחסון פרטיים ובין עסקיים, לפי הדרישות השונות.

צריכים מקום עבודה זמני בזמן השיפוץ?

בחרתם לשפץ את המשרד? תתחדשו! יש עכשיו מיליון וחצי דברים שאתם צריכים לעשות אבל לאט לאט ולפי הסדר תשתלטו על הכל. החכמה היא תמיד מראש ולא בדיעבד, אז נכון שאין תחום בלי הפתעות ואין מנהל שחף מטעויות אבל בואו נשתדל לעשות כל מה שניתן כדי שתקופת השיפוץ בכלל והעברת המשרד בפרט יעברו בצורה חלקה.

מתי כדאי לשפץ את מקום העבודה

 מעבר לשיקולי בחירת לוקיישן ואילוצי התקציב יש היבט נוסף בכל הקשור לתזמון השיפוץ מבחינת תקופה לא לחוצה בענף הספציפי של מהות המשרד.

לדוגמא שיפוץ בחברה לשיווק כרטיסים של מופעים והצגות דווקא בחופש חנוכה יהיה החלטה אומללה שתוכל להפוך את העסק ללא רווחי ולא יעיל.

מעבר לזמן הנוח שלכם גם אצל בעלי המקצוע קיימת "העונה החמה" ולכן תיאום עם חברות ובעלי מקצוע נוספים הנותנים לכם שירות וקצת גמישות מצדכם יהיה מתכונת למחירים נוחים הרבה יותר ועבודה מהירה הרבה יותר. העונה החמה של המובילים היא כמובן בקיץ ובחופשות של הילדים.

 להשכיר משרד או לעבוד מהבית?

 לכל משרד קטנצ'יק יש דילמה גדולה, אם בזמן השיפוץ כדאי לשכור משרד זמני או לנתב את כל העבודה מהבית. אין המלצות חד משמעיות או נוסחה מנצחת הכל לפי הצורך הסובייקטיבי שלכם.

רק נאמר בקווים מנחים שמשרד בתחום שירות הלקוחות לא יכול להרשות לעצמו להיסגר גם לא לתקופה קצרה או ניהולו מבתיכם, זה לא חכם, לא יעיל, טרחני, ומבריח לקוחות לטווח הארוך.

 משרדים בשיפוצים מבריחים לקוחות

 "זה לא נעים לראות גן סגור..." גם לא עסק, ולא משנה מה הסיבה, לקוח שמגיע אל המשרדים שלך מאוכזב מהטרחה לשווא, זה מתויג במוח למקום עם קונוטציה של בזבוז זמן ומי יודע מתי אם בכלל זה ישוב לתת שירות.

לכן כמאמץ מתמשך כל הזמן להיות בחזית להיות מקצועיים ולהשתפר בצורה מתמדת חובה לעדכן את כל הלקוחות מבעוד מועד, וגם לצלצל אישית או לשלוח הודעה על המיקום החילופי ודרכי יצירת קשר והגעה. לפעמים זה לא נגמר בהפסד עסקה זה נגמר בהפסד לקוח, וחבל.

 היכן לאחסן את הציוד של החברה

 הכי קל ונח זה לארוז את כל תכולת המשרד והובלתו לחברת אחסון טובה עם חדרים נקיים ושמורים עד אשר תתארגנו ותסיימו עם השיפוצים. אחסון תכולת משרדים במקום בטוח ייתן לכם מרחב נשימה בלי לעמוד בחוזה או בלו"ז מוכתב מראש משום שסגנון העסקה לא מחייב אתכם במועד פינוי, כל חודש נוסף במחסן תשלמו עבורו בלבד ולא מעבר לכך.

 הובלת משרדים למחסן

 יש שלושה אלמנטים חשובים בהובלות למחסנים, הראשון בחירת חברת אחסון עם תנאים אופטימאליים, השני חברת הובלה שיודעת לסדר את המשרדים בצורה מקצועית ומצומצמת, השלישי הוא כמובן מחירי השירותים השונים ועסקאות חבילה של אחסנה והובלה.

צריכים הובלה אחסנה ואריזה בתשלום אחד?

מי לא צריך הובלה במהלך חייו? גם אריזת הדירה או אחסון התכולה הם שירותים נפוצים, אך מה בקשר לשלושתם ביחד? האם גם אתם נמנים על פלח השוק הזה? באנו לעשות לכם סדר בבלגן, שנתחיל?

יש חברות אחסון המתמחות בפתרונות אחסנה, ישנן כמובן חברות הובלה רבות המציעים את מרכולתן ואף חברה המתמחה באריזת דירות וסידורן בלבד.

מעבר לכך, כל חברה פוזלת לתחום שאינו שלה וכיום בשל התחרות בשוק על כל לקוח והחשש מלהפסיד את כל התהליך אם מוותרים על שירות בודד – כולם מציעים הכול מהכול.

 

האם אריזה הובלה ואחסון במקום אחד זה טוב או רע?

היתרונות:

הכל בתשלום אחד עם כתובת אחת לאחריות.

אין צורך להתרוצץ בין החברות השונות.

דיל משתלם ואטרקטיבי ויכולת מיקוח גבוהה.

החסרונות:

קשה להשוות מחירים אל מול חבילות מחירים.

אין התמחות והתמקצעות בשירות הספציפי.

 

אם כבר אז כבר...

אבל מה כדאי יותר - חברת הובלה שמציעה גם אחסנה ואריזה או חברת השכרת מחסנים המציעה לכם הובלה ואריזה כשירות נלווה (אקסטרה)?

כדי לענות על הלבטים נצטרך להסביר 2 פרמטרים בסיסים להשוואה שאתם חייבים להבין

  1. אחסנה והובלה - ישנו הבדל מהותי בין שני סוגי חברות הובלות:
  • • חברות הובלה שלרשותן מחסנים להשכרה משלהן וכל אחסון התכולה שלכם מאופסן בשטחן ובאחריותן.
  • • חברות הובלה המציעות דיל (יכול להיות אטרקטיבי ויכול להיות יקר אבל זה לא משנה לעצם העניין) - הן מובילות את התכולה לאחסון אבל לא שלהם, כי אין להם מחסנים בכלל. אלא מבצעים את הובלת התכולה לחברת אחסון המשכירה מחסנים לכל דורש.

יכול להיות שחברת האחסנה תשכיר להם במחיר מאוד משתלם, אפילו יותר זול מלקוח עצמאי. אך החיסרון הוא שלמרות ששילמתם מחיר גלובלי לחברת ההובלה, אם תיווצר בעיה או נזק אתם לבד מול חברת האחסון שלא חייבת לכם כלום כי אתם לא שילמתם ואתם לא הלקוח, ולחברת ההובלה תמיד יהיה המוצא להסיר אחריות כי זה לא בשטחה ולא באשמתה. פתאום תמצאו את עצמכם במצב אבסורד ומתסכל כאשר הדיל מתברר כלא יעיל ולא בטוח.

  1. אריזה והובלה - גם כאן ישנן 2 סוגי חברות הובלה:
  • • חברת הובלות המספקת חומרי אריזה דרך קבע ומבצעת בשוטף שירותי אריזה באופן יומיומי ומחזיקה עובדים מתמחים באריזה, בעלי ידע, ניסיון והדרכה מקיפה לכל השיטות המעודכנות ופתרונות אריזה במגוון החומרים המתאימים לכל חפץ, בעלי ידיים עדינות וסבלנות.
  • • חברת הובלות שמוכנה, תמורת תשלום להבטיח אורזים מתמחים בעלי ניסיון, מקצועיות ואמינות, אך בפועל הם ישלחו את עובדי ההובלה הרגילים לבצע את שירותי האריזה אף שאינם מקצועיים דיים ולא ערים למורכבות שבאריזה נכונה.

צריכים הובלה לאחסנה?

הובלה ואחסנה הם צמד מילים שכל מי שהיה בסרט הזה זוכר אותם או לטובה או ההיפך, ולמה?

הובלה רגילה מדירה לדירה עשויה להיות מרובה בסידורים, ריצות ומשימות רבות, הוצאת כספים, לחץ, כאב ראש ובעצם החלפת כל המוכר והידוע במקום חדש עם אתגרים משלו וזמן הסתגלות אל הלא נודע, משכנים ועד בית ספר לילדים.

הוסיפו לזה באמצע המעבר את שלב האחסנה כאשר אתם תלויים באוויר, אתם לא ישנים במיטתכם וכל החפצים שלכם נמצאים בחדר אחסנה ותקבלו תקופה חווייתית לכל הדעות:)

לנותני השירותים, הן לחברת האחסנה והן לחברות ההובלה תרומה מכרעת לשווי המשקל הרגשי שלכם. יחס טוב, שירות הובלה ואחסנה מתוקתק ומקצועי ייתן לכם שקט נפשי ומוטיבציה להתחיל הכל מחדש בפוש של אנרגיה טובה לקראת החיים הנפלאים שבדרך.

הובלה וכניסה לאחסנה

אחסנה בישראל הוא תחום בו עלויות השירות מתומחרות לרוב על פי נפח התכולה שלכם. ככל שתביאו יותר דברים לאחסנה, המחיר יתייקר. שירותי האחסנה לרוב מספקים מקום\תא\מחסן סגור או שטח פתוח לפי בסיס שכירות חודשי, כאשר בתחום אחסנת דירות הסטנדרט הוא חדר אחסנה אישי הנעול בצורה מבוקרת.

שיטת התשלום היא לפי גודל חדר האחסנה שבחרתם, לא משנה כמה החדר מלא או ריק אתם משלמים לפי פוטנציאל נפח החדר ולא בנפח האחסנה בפועל.

חברת הובלה טובה ומקצועית המנוסה בתחום האחסנה תוכל לאמוד את נפח התכולה שלכם בצורה מדויקת כבר בהצעת המחיר ואז תוכלו להשוות מחירי הובלה ואחסנה לפי הנפח בחברות השונות.

הובלה טובה חוסכת אחסנה

הסבלים של חברות ההובלה הם המסדרים את התכולה שלכם בחדר האחסנה. לכן חשוב מאוד לבחור בחברת הובלה מנוסה בענף האחסנה המעריכה נכון ומסדרת נכון במחסן.

אם חברת ההובלה מביאה דברים לחברת האחסנה (גם אם אותה החברה מספקת את שירותי האחסנה וההובלה) והסבלים אמינים ומקצועיים, הם ישתדלו כפי יכולתם להזמין את גודל החדר המינימאלי ולסדר בצורה צפופה עד כמה שניתן על מנת לחסוך בנפח האחסנה מה שכמובן יחסוך לכם בעלויות האחסנה.

מי מרוויח מנפח אחסנה מנופח?

בשל ניגוד אינטרסים בין הלקוח לנותני השירות לעיתים קורה שחברות הובלה ואחסנה יתאמו בכוונת זדון הערכת נפח שגויה. כאשר גם חברת ההובלה מרוויחה כאשר חדר אחסנה גדול ומרווח חוסך להובלה בזמן הסידור הקפדני ונפח אחסנה גדול מרפד את כיסי חברות האחסנה...

בחירת שירותי אחסנה מקצועיים

כשאתם מקבלים המלצה על אחסנה מחברת ההובלות, כדאי לברר במקביל גם בעצמכם על חברות אחסנה ולא ללכת שבי אחר הצעת המוביל. נכון, אין כמו המלצה ובדרך כלל חברות הובלה מכירים מקרוב את ענף האחסנה אך לעיתים נהגי ההובלות ממליצים על מקום אחסנה קרוב או נוח מבחינתם ולאו דווקא על חברת אחסנה הטובה בשבילכם.