מחסנים איכותיים להשכרה

מחסנים איכותיים להשכרה בחברת האחים יששכר

חברת האחים יששכר הובלות מציעה לכם מחסנים איכותיים ונגישים להשכרה, במחירים משתלמים לאחסנה לטווח קצר, בינוני וארוך - לכל מטרה. האחים יששכר הינה חברה עם ניהול משפחתי, המציעה שירותי הובלות לחברות ומשרדים בכל רחבי הארץ יחד, עם שטח מחסנים להשכרה במרכז הארץ ומתן שירותים משלימים כגון ביטוחים אריזות ועוד.


בעזרת ניסיון רב שנים של שני דורות בענף חברת יששכר מספקת עבורכם מחסנים ומקפידה על שירות סופר מקצועי, עם הבנה מלאה לצרכי הלקוח, בד בבד עם היתרונות של יחס חם וידידותי.


מחסן בטוח ושמור

הדבר החשוב ביותר כאשר לוקחים מחסן להשכרה הוא הביטחון שהתכולה שלכם במקום מוגן ושמור. מחסני יששכר מצוידים בכל האמצעים הדרושים, על מנת להבטיח את השמירה המקסימלית על רכושכם, לפי כל דרישות חברות הביטוח וחברת השמירה.


המחסנים שלנו מצוידים בגלאי נפח המחובר למוקד שמירה סביב השעון, מערכת אזעקה והתראה סמויה. חברת יששכר היא חברה ותיקה מאוד ושומרת על תכולת המחסנים באדיקות למעלה מ-25 שנה. קומפלקס המחסנים ננעל באמצעים הפיזיים המחמירים ביותר ומצולם 24/7.


בנוסף למערכות ההגנה והזיהוי, כל מחסן להשכרה ננעל באופן פרטני ע"י הלקוח במנעול אישי שלו ומייתר את הדאגה מפני גניבה או פריצה במשך ההשכרה, כך תהיו בטוחים שהמחסן שלכם מוגן ובטוח ותוכלו לישון בשקט.


מחסנים איכותיים

מחסנים להשכרה צריכים להיות איכותיים ונקיים. נכון שהשמירה וההגנה על המחסנים חשובה ביותר לשלום הדברים שלכם אבל חשוב להבין שעל מנת שהתכולה של המחסן תישמר היטב מכל פגע, יש לדאוג לתנאים בתוך המחסן עצמו.


ראשית, מחסן להשכרה חייב להיות סגור הרמטית ובמקום נקי ללא עכברים או מזיקים למיניהם. לכן יש לחפש מחסנים להשכרה בסביבה נקייה ולבקר במקום ולראות שאכן המחסן עשה הדברה ואין לכלוך או ריח של עובש או צחנה במחסנים או סביבתם.


שנית, מחסנים להשכרה אמורים לתת לתכולה הגנה מפני השמש, הגשם והרוח. לכן יש חשיבות קריטית מאיזה חומר המחסנים להשכרה בנויים. אם זה חומר מבודד, אם חם במחסן, אם יש דליפות מגשם או שרצפת המחסנים לחה או ששטח המחסנים בעל פוטנציאל לנזקים מהצפות\שיטפונות.