משנה מקום המשרדים בתל אביב משנה מזל

הובלת משרדים עם האחים יששכר מביאה לכם מזל

תל אביב עיר ללא הפסקה

הובלות תכופות של משרדים מאזור לאזור נהפכו לתופעה של ממש בתל אביב. לא רק שהעיר לא הולכת לישון, בניגוד לבניינים בני מאות שנים באירופה הקפואה ולתמהיל חברות הזנק ועסקים בין בנייני המגורים, תל אביב היא תוססת, פורה, מתחדשת, משתנה ונבנית לגובה מול עיננו המשתאות. אזורים שהיו הכי נחשבים יוצאים מהאופנה ואזורים מוזנחים בעיר הופכים לפתע לסינדרלה ומתהדרים במשרדים נוצצים.


תל אביב בירת העסקים ובליבה פריפריה

הובלת משרדים עד לא מכבר הייתה מחוץ לתחום של האזורים "העניים" של תל אביב. ישנם שכונות ואזורים שלא מיישרים קו עם הקדמה והעושר של מרכז העסקים ונמצאים כבועה בתוך בועה, כלומר בתוך בועת תל אביב המנותקת מהפריפריה ישנה בועה פנימית שמנותקת מתל אביב ובעצמה יכולה להיקרא פריפריה... לכן חברות שרצו לפתוח עסקים חדשים או לעבור ממקום למקום הדירו רגליהם מחשש שהסביבה תשפיע על התדמית של העסק.

תל אביב העיר שחוברה לה יחדיו

עם השנים חלו שתי תמורות בהובלת משרדים בתל אביב לאזורים נוספים. הראשונה, יוקר המחיר של אזורי המרכז והשנייה, פתיחות וגמישות לפתיחת עסקים באזורים המתחדשים כהבנה של הלקוחות עצמם שזוהי פשרה עסקית מקובלת, פופולארית, הגיונית ולגיטימית. הצבעה ברגליים גררה ניסוי וטעיה שגרם בסופו של תהליך מחשבתי לעשרות רבות של עסקים לחפש מקום חדש.


הובלת משרדים בתל אביב נחוצה עקב השינויים הסביבתיים

מלבד שיקולי מחירי שכירות ומיסים ומלבד מחירי הנדל"ן, הובלות נובעות משיקולים לאותו האזור בתל אביב - יש עדיפות מבחינת הגישה ללקוחות, הן מבחינת חנייה ושירותים, הן מבחינת תחבורה וצירי תנועה והן מבחינת תדמית הבניין וסוג החברות בו. למשל בניין של עורכי דין, רואי חשבון או משרדים ממשלתיים "שאוהבים" להיות שכנים...

הובלות משרדים מהמרכז לדרום תל אביב

העברת עסקים לדרום תל אביב היא כבר לא הרפתקה, הצלחה הבאה בעקבות העתקת החברה היא כבר עניין סטטיסטי. עלויות נמוכות מגדילות את הרווח והכדאיות הכלכלית מבלי לוותר על הנגישות לאיילון, נמיר וכו', בלי לוותר על "הקידומת" של תל אביב היוקרתית ובלי להתפשר על נראות המשרדים מבפנים ומבחוץ.

הובלת משרד ממרכז תל אביב לערי הלוויין

העברת עסקים לערי הלוויין מאוד קורצות. אם כבר עוזבים את מרכז העיר, בואו ניסע עוד 10 דקות. זו מדינה קטנה והמחירים מדברים לכיס וללב של כל בעל עסק. לכן בנוסף למעבר החברות לאזורים שונים בתל אביב, קיימת במקביל תופעת הובלות משרדים לפריפריה ולשכנות המוניציפליות.

מדינת תל אביב

25% מחברות ההייטק בחרו כן לפתוח את המשרד החדש בתל אביב (למרות הפופולאריות העולה בקרב חברות ומשרדי ההייטק לעשות הובלה מחוץ לעיר). עדיין בהפרש ניכר לערים אחרות וחרף מחירי הנדל"ן, מרבית העסקים החדשים נפתחים בעיר ורוב העסקים שעוברים סוף כל סוף בתנועה אל תוך העיר ולא מחוצה לה.