מעבר דירה לא קל אבל גם לא נורא

מעבר דירה בדרך הקלה

מעבר דירה אם רוצים או לא הוא תהליך שחייבים לעבור. נכון זה לא קל, מעבר דירה מצריך הרבה ריצות וכאב ראש לפעמים אתם משדרגים וזה יופי ולפעמים הייתם מעדיפים להישאר בדירה אבל אתם עוברים ויש כל כך הרבה סידורים שעליכם לעשות לפני' אחרי ובמהלך המעבר שטוב שיש לכם אותנו בשביל לעזור.


חברת יששכר הובלות נותנת שירותי הובלה למעבר דירות באופן נוח ומתחשב החל משלב הצעת מחיר והסבר של נציג בביתך ועד להגעת כל התכולה בשלום.


העברת דירה – מאיפה להתחיל?

מעבר דירה לפי הצעדים הבאים יהפוך אותו לחלק יותר ועם מינימום הפתעות רעות. בזמן מעבר דירה צריך להיות קשובים, זהירים, אופטימיים ולעבוד לפי תכנית עבודה. אנו בטוחים שכך הכל יעבור בשלום והמזל יאיר לכם פנים בדירה החדשה.

חלקו את נושא ההיערכות לפני יום מעבר הדירה לתתי נושאים, מהמוקדם למאוחר. אל תחסכו בקריאת מידע אינטרנטי והיערכות, אין דבר כזה להיות זהיר מידי או משכיל מידי גם בתהליך מעבר דירה זה ישרת אתכם וימנע אי נעימויות - Better Safe Than Sorry.

כמו כן אפשר ומומלץ לפני שאתם עוברים להיעזר באוגדן או קלסר על מנת לרכז את כל המסמכים והקבלות הנוגעים למעבר. חשבונות חשמל, מים וטלפון של הדירה הישנה, חוזי מכירה וכו'.

הזמינו הצעת מחיר להובלה מבעוד מועד, נציג בביתך יסביר לך את כל העליות והדברים שצריך לקחת בחשבון מבחינת מנוף, פירוקים ואריזת הדירה. ברגע שהנציג יספק לכם קרטונים למעבר תדעו כבר שאתם בעניינים והכל זורם מאליו. תהליך האריזה למעבר לא נעשה ביום אחד, התחילו לסדר את  החפצים בקרטונים לאט לאט ותראו שהכל מתחיל לקבל צורה.


הכנה לפני שלב האריזה

מיון חפצים - מה לארוז ומה לא? מה לקחת ומה להשאיר? לפני שחושבים על שלב אריזת הדירה, יש לחשוב טוב טוב מה לארוז ולסמן או למיין לפי 4 קטגוריות - לקחת, לזרוק, לתרום והרביעי יוגדר כ"לא ידוע".

ראשית היפטרו מחפצים מיותרים שלא יתאימו לדירה החדשה או שכבר אין לכם צורך בהם, בלאו הכי תקנו הרבה דברים חדשים על הדרך. ניקוי מזווה וארונות וכל הסידור מחדש הוא הזדמנות מצוינת לתרום לאנשים נזקקים או לסדר את החברים שלכם במתנות קטנות ונחמדות:).

להיפטר מדברים לא נחוצים יקל עליכם מבחינת האריזה לפני מעבר הדירה, זה יחסוך לכם במחיר ההובלה וזה יקל עליכם לשוב למיין ולסדר אותם לאחר המעבר לדירה החדשה בזמן שאתם פותחים חבילות וביננו ישאיר לכם מקום לשופינג...