כיצד להשיג מוצרי אריזה למעבר דירה

כיצד להשיג מוצרי אריזה משובחים למעבר דירה

חומרי אריזה הוא עוד נדבך בהליך מעבר דירה. בדרך כלל חושבים עליו בסוף אבל הוא די קריטי לשלימות החפצים שלכם הרבה יותר משאתם חושבים. אריזת דירה עם מוצרי אריזה טובים וצורת אריזה לפי שיטות נכונות תשמור על הגעת החפצים ליעדם ללא נזקים שריטות או חבלות.

 

אספקת חומרי אריזה

קודם כל, מאיפה משיגים מוצרי אריזה למעבר דירה? איך אדע כמה קרטונים אצטרך? אפשר לקנות חומרי אריזה דרך חברת ההובלה, להצטייד בקרטונים משומשים שמשיגים מסופרים ומכולות לפני שאלו מעבירים אותם למחזור או לרכוש בחנויות המיוחדות לחומרי אריזה וציוד משרדי. חישוב ואומדן הן של המוביל כאשר הוא רואה את הדירה והן שלכם חשובה מאוד - לפני שהולכים לקנות קרטונים כדאי לדעת את הכמות הנדרשת. חוץ מקרטונים, למעבר דירה טוב תצטרכו מסקנטייפ חזק וחומרי אריזה נוספים כגון ניילון נצמד וכו', הכל לפי האומדן שעשיתם לפני שלב האריזה.

 

מוצרי אריזה מיוחדים

איכות חומרי אריזה למעבר דירה חשובה מאוד לשמירה על החפצים מפני שהאיכות מתבטאת בעובי, בחוזק, בקשיחות וברכות של כל מוצר. מכאן שחומרי אריזה משובחים מגנים על הדברים השבירים והעדינים ביותר עד הגעתם לדירתכם בשלום. אולם סוגיית המחיר מעיבה על ההחלטה ולא פעם מדרבנת אותנו לנשוך שפתיים ולהתפשר. האם המחיר הגבוה מצדיק קניית חומרי אריזה יקרים? ראשית סכמו את המחיר, ברוב המקרים תוספת המחיר על כל מוצרי האריזה למעבר הדירה תתבטא בכ-100 עד 200 שקלים נוספים בלבד בין הזול ליקר וברוב המקרים לא תתחרטו כמו שאתם עלולים אם יסדק\יתקלקל\ישבר\ינזק משהו מהחפצים שלכם, לא כך?


שירותי אריזה בתשלום

ישנה תמיד האפשרות להיעזר בשירותי אריזה למעבר דירה של חברת ההובלה. שירות אריזה זה אינו כלול במחיר ההובלה ולכן תצטרכו להוסיף זאת בתשלום אקסטרה. תוכלו כמובן לשכור שירותי אריזה למעבר דירה מחברה חיצונית שמתמחה באריזת דירות להם קיים גם שירותי סידור ומיון חפצים עם פתרונות מידוף ואחסון וארגון הבית. לרוב שירותי אריזה אינם זולים ומייקרים באופן ניכר את עלות מעבר הדירה. בכל מקרה שתחליטו על כך, בקשו שיהיה ביטוח מעבר דירה מלא על כל התכולה והחפצים הארוזים מפני כל דבר וללא תקרת מקסימום לפיצוי כספי.