חומרי אריזה מתאימים ושיטות אריזה יעילות למעבר דירה

חומרי אריזה מתאימים ושיטות אריזה יעילות

אריזות טובות ומקצועיות נמדדות בארבעה פרמטרים תוכלו לבדוק עם עצמכם איך וכיצד נראית האריזה שלכם לפי הפירוט הבא (לפי סדר החשיבות) יש לציין שלפעמים דאגה ואריזת יתר גם היא טעות נפוצה במעבר דירה, חומרי אריזה להובלות בתים נועדו לשמור על הציוד ולעיתים אריזה מוגזמת יכולה להרוס את הפריטים או סתם להיות מיותרת.

אריזות לשלמות הפריט

הכלל הכי חשוב בתהליך אריזת בית או עסק קובע ששלמות המוצרים הרהיטים, החפצים, הציוד או התכולה יגיע אל המיקום החדש ללא נזקים, שריטות, שברים, חבלות, קלקולים או פגיעה פנימית. לעיתים רק לאחר מעבר דירה מתגלה נזק לאחר הפעלת המכשיר או שימוש בחפץ. אור לנו לחסוך שום מאמץ פיזי, מחיר כספי או משאבי זמן בשלמות הפריט על כן נשתדל שהאריזה תהיה טובה נאותה ומגינה ככל האפשר.

 

אריזה ייעודית לכל פריט

עם כל הרצון הטוב והאמביציה לעיתים אריזה לא מתאימה יכולה להזיק לתכולת בית יותר מאשר להועיל, הרי אין לעטוף בניילון נצמד תמונות אומנות, החיכוך של פני התמונה עם הניילון גורם למריחות צבע ושריטות, לכן חובה לשים ניר משי עדין ורק אחר כך לעטוף בניילון. דוגמאות נוספות יש לרוב אך תמצית העניין הוא התאמת סוג האריזות לסוגי המוצרים, ולארוז בתבונה ובשיטות נכונות לקראת מעבר דירה אחראי ויעיל.

 

 

איכות חומרי האריזה

גם אם חומרי האריזה שאתם משתמשים הם ייעודיים למשימה ואופי האריזה מתאים לאופיו של הפריט עדיין יכולות להיות הרבה בעיות, מאז ומעולם טיב המוצר הייתה ערובה לתפקודו ואחריות לאבטחת איכות הפונקציה שהוא משמש אך בשנים האחרונות כאשר כל המוצרים מגיעים בסין יש החמרה בתחום וככל שהמוצרים זולים יותר כך הם גרועים יותר, קרטון שאינו חזק דיו, אריזות נפתחות, ניילון שאינו עבה וסרט הדבקה מתרופף ועוד כהנה וכהנה מספיקים כדי לגרום לנזקים. נראה שהנושא ברור ומובן לכל בר דעת ו אין צורך להסביר מעבר לכך.

 

 

החיסכון במחיר וזמן האריזה

לא, אין צורך לעשות 20 סיבובים של ניילון נצמד מסביב לרהיטים, וגם לא ניילון בועות על כל צלחת, אם עוטפים נכון עם חומרים טובים אריזה לקראת הובלת בית צריכה להיות תכליתית לא מעט מידי ולא הרבה מידי, תנו לחומרי האריזה לעשות את העבודה, מעבר לבזבוז מיותר של חומרי אריזה שאינם זולים כלל, גם הזמן היקר שלכם בעטיפה והאריזה שלפני המעבר וגם בזבוז הזמן והאנרגיה בפתיחת האריזות וחומרי העטיפה השונים וכל סרטי הדבק המיותרים שאתם כבר מגיעים לבית החדש זה ממש מתיש בימים עמוסים כאלו של מעבר דירה.