זהירות שביר - אריזה והובלה למשרדים וחברות

אריזה והובלה זהירה ונכונה עם הובלות האחים יששכר

אריזה והובלה לחברות ומשרדים שונה מעט מאריזה והובלה לדירות ובתים בכמה אספקטים:

• למשרדים אין גמישות מבחינת שעות וימי פעילות ההובלה

• היקף ומשך תהליך האריזה וההובלה גדול ומורכב יותר

• משרדים מרובי עובדים ועמדות מצריך רישום וסימון ייחודי

• סוג החפצים מצריך חומרי אריזה ייחודיים ושיטת אריזה שונה

 

אריזות והובלות בתחום המחשבים

ארונות תקשורת ושרתי מחשבים מצריכים לא רק אריזות מתאימות להובלה אלא גם ניתוק וחיבור מקצועי של טכנאים מיומנים ומנוסים שיודעים מה הם עושים. אי אפשר לעבוד מול חובבנים או לשמש להם כר ניסיונות.

בקבוצת יששכר תמצאו שירותי אריזה והובלה משלימים עם טכנאי רשתות וצוות ייעודי מנוסה המלווה אותנו במשך שנים רבות לשירות כל ההובלות המורכבות שאנו עושים למשרדים בחברות ההייטק והתקשורת.

רק טכנאים מיומנים ואיכותיים המקפידים על כל הזהירות הנדרשת במשרדים עם תוכנות יקרות ומורכבות יבטיחו לכם אריזה והובלה עם הגנה מלאה ואחריות על החומרה והתוכנה בחברה.

אריזה והובלה לציוד כבד וגדול

הובלת מיכון כבד ומכלולים גדולים מצריכים מנופים מיוחדים, משאיות הובלה גדולות בעלות רמפה הידראולית רחבה וצוות סבלים עם ראש על הכתפיים ולא רק חוזק במותניים (במנגנונים כבדים אין משמעות לשרירים של עובדי ההובלה אלא רק לשיטות עבודה ולציוד הרמה מתאים).

 

אריזה של חפצים וציוד גדול וכבד חייבת להיעשות רק שצריך ואיך שצריך, אין משמעות לפצפץ או קרטונים שכן אין ביכולתם להגן על מכונה שנופלת ממשאית ההובלה או מכלול שמקבל מכה מהרמת מנוף ללא קשירה מאוזנת ויציבה.

אריזה להובלה של ציוד טכני כבד ומכלולים מורכבים תהיה מורכבת בעיקר מעטיפת ניילון בימי גשם מפני רטיבות בחלקי המחברים האלקטרוניים הרגישים ואריזה מאסיבית להגנה על חלקים שבירים או עדינים בזמן ההובלה כגון אנטנות, שפיצים, שקעים, גלאים, גלגלי שיניים, ווים, אוזניים, חיישנים וכדומה.

אריזה להובלת חפצים רגישים ועדינים

אריזה והובלה למשרדים עם ציוד אלקטרוני, זיווד, אוויוניקה, מבחנות ומכשירים מיניאטוריים מצריכה תשומת לב, עדינות וסבלנות של העובדים על מנת שלא לגרום טלטול או הפעלת לחץ בזמן האריזה או ההובלה.

חומרי האריזה להובלת משרדים בהם נשתמש יהיו מגוונים ואיכותיים במיוחד הכוללים נייר גלי, אריזות פצפץ עם בועות בגדלים שונים, שבבי קלקר, נייר משי לאריזה עדינה, פסי ספוג רך או קשיח עם חירור מעוצב ייעודי ועוד.