מפעלים, מעבדות וחדרי שרתים צריכים חברת הובלות מרובת סבלים

העברת חדרי שרתים דורשת הובלה מרובת סבלים

בעל החברה הוא בעל הדעה

כל מנהל יודע שיגיע לרגע שבו הוא צריך לקבל החלטה גורלית שתשפיע באופן מכריע על עתיד החברה.

ניקח כדוגמא (טובה) את הצורך בהובלת מפעלים לשטח מוניציפלי השונה מאזור התעשייה. ההחלטה על הובלת המפעל היא לא התלבטות על מיקום נגיש או זול גרידא. ישנו סל שיקולי מפתח כגון תלות בשינוע תוצ"ג והפצה.


גם החלטה חשובה להובלות שרתים ממקום למקום היא דוגמא מצוינת להמחשה עד כמה יש תלות באזור עם כח אדם פוטנציאלי המיומן לעבודה בחברות הייטק עם משרדים התומכים בשרתים ורשתות המחשבים באופן דרמטי.

מרכיב ההובלה קריטי לחברה

כל שיקולי עלות תועלת בהעברת מפעלי ענק או מעבדות של חברות הייטק למקומם החדש כוללים בהכרח את מרכיב ההובלה.

לבחירת חברת ההובלות השפעה קריטית על הצלחת המעבר. כל חברות ההובלה מביאות איתן את כל הניסיון, החכמה, המיומנות והמקצועיות שצברו במהלך השנים. לכל חברה יש את שיטות העבודה הייחודיות שלה בהובלת פרויקטים מורכבים ולכל חברה יש מנהל עם אופי שונה וסבלים עם אופי מסוים.

מגוון הצעות המחיר שתקבלו יהיו כמספר חברות ההובלות שתפנו אליהן, ואכן תגלו במהרה שהשוואת המחירים לא קלה כמו שחשבתם. לא רק בגלל ההיצע הגדול וההתלבטות באיכות החברה אלא בעיקר בשוני של תנאיי העסקאות עצמן בין ההצעות.

הגודל כן קובע

אין שום ספק כי יש משמעות כבירה לגודל חברת ההובלות. בוודאי שמספרם של הסבלים, האורזים, הנהגים, המשאיות, הטכנאים, הנגרים וראשי הצוותים בחברת ההובלות הם שיקבעו את משך זמן הפרויקט, את תשומת הלב לכל פרט קטן בהעברה, איכות האריזה של חלקי המעבדה או שינוע מאסיבי של כל האגפים והמחלקות, אם כן רק חברת הובלות מקצועית מסוגלת להשלים את הובלת המפעל בבטחה תחת לחץ ההספק המצופה ועוד.

חברה גדולה ומרובת עובדים תוכל להשקיע משאבים מספיקים להשלמת ההובלה בזמן מהיר ויעיל וכיסוי כל האספקטים הנדרשים בלי טשטוש או הסתרת אפקט "השמיכה הקצרה" מעיני הלקוח.

 

בדיקת הרקורד של החברה

כמובן שניתן לבקש מחברת ההובלה להציג בפניכם מגוון עבודות מן העבר בתחום הספציפי שלכם כגון הובלת חדרי שרתים בין אזורים רחוקים או העברת מפעל עם כמות עובדים ומכונות כשלכם, ולבדוק ותוך כמה זמן הפרויקט התבצע. החברה לא חייבת לחשוף בפניכם חשבונית או סכומים אך כמובן שהמלצה קונקרטית או אישור וחתימת עסקה תהווה נדבך חשוב בקבלת ההחלטה האם לתת לחברת ההובלה לנהל את הפרויקט עבורכם.