התארגנות ביום הובלת הדירה

התארגנות ביום ההובלה - אחים יששכר

הובלת דירות הוא תחום מלחיץ ומתיש כבר אמרנו. יום הובלת הדירה עצמו הוא אולי השיא גם מבחינת ריבוי משימות ודאגות וגם הלחץ שהכל יתנהל כשורה בלי תקלות ובלי הפתעות.

כל אחד יש לו טכניקות להירגע כנ"ל לגבי הובלות דירות יש לקחת דברים ברוגע ובפרופורציה ולהשתמש בכל הטכניקות הללו, אם הגעתם כבר לשלב הזה בהובלת הדירה תדעו שרוב הריצות והסידורים מאחוריכם, נשאר לכם לסיים את היום הבלתי נגמר הזה בשלום בלי טעויות ועצבים ואז לטפל ברוגע בכל הסידורים וארגון הדירה החדשה, בינתיים כדאי לכם לקחת כמה מהטיפים הבאים על יום ההובלות:


בקשו עזרה

אל תתביישו לבקש עזרה, גם אם זה אומר להתחנף או להיות חייבים טובות, שעוברים דירות ידוע שצריך עזרה, בקשו מהאימא להוציא את הילדים מהגן, מהאח להיות בדירה החדשה עם בעלי מקצוע בזמן שאתם בדירה הישנה ומהשכנה שתכין לסבלים כוס קפה כאשר כל המטבח שלנו על ארגזים. אל תדחסו הרבה משימות ליום אחד ועל תקחו הכל על עצמכם.


שתפו את הילדים

הובלות זו הזדמנות מצוינת להאציל סמכויות גם הילדים יגלו אחריות מה היא, בנוסף הובלת דירות מצריכה קצת מאמץ, יצירתיות ותושייה של הילדים אשר תתרום לגיבוש המשפחתי ולהקל מעליכם במקצת את ההתרוצצויות וכמה טיפות זיעה, בנוסף הילדים אוהבים לארוז את החפצים שלהם בעצמם כאשר עוברים דירות זה מגבש אצלם את הזהות האישית ושומר על הפרטיות.


חלוקת תפקידים

כשמתארגנים להובלת הדירה דאגו לחלק את התפקידים מראש כך שלא יהיה מצבים שהשני חשב שהראשון מוודא שהדירה ריקה וההיפך, מי מארגן ארוחת צהרים מי מוציא את הילדים מהגן מי יהיה עם חברת ההובלות אצל מי הפנקס צקים, מי נוסע לדירה החדשה ומי נשאר בבית לאחר הובלת הדירה וכו'.


דאגו לעצמכם

דאגו לישון טוב יום לפני, אכלו טוב שתו את הקפה שלכם בזמן עם עוגייה מפנקת, חשוב שביום הובלת הדירה תקרינו שלוות נפש לסובבים אתכם וזה יחזור אליכם לטובה. דאגו לארוחת צהרים משביעה אם ע"י הזמנת פיצה או המבורגר או קנייה בקרבת מקום, בטן מקרקרת לא הולכת טוב עם לחץ, מביאה להתפרצויות ואי סדר בראש, ביום ההובלה הפעילו מזגן בדירה (הן הישנה והן החדשה) אם אפשר. דאגו להמון מים קרים עם קרח לכם ולמובילים. הכינו שרפרף או כיסא קטן למנוחת ביניים אם אין מקום לשבת.

חברת הובלות אחים יששכר מחכה לטלפון ממך 08-9137013

הובלות דירות ברמה בינלאומית - חובת ההוכחה עלינו